Dorota Szelągowska zaskoczyła decyzją. "Nigdy nie jest za późno"

Dorota Szelągowska
Dorota Szelągowska
Źródło: MWMEDIA
Dorota Szelągowska wprawiła fanów w osłupienie, kiedy wyznała, że nie ma prawa jazdy. Teraz jednak prezenterka postanowiła zdać egzamin. Dodała zdjęcie na Instagramie z "elką" i zaznaczyła, że w życiu nigdy na nic nie jest za późno.

Dorota Szelągowska zaczęła przygodę z telewizją już pod koniec lat 90. Już od kilku lat związana jest ze stacją TVN. Od 2014 r. dziennikarka prowadzi programy o tematyce wnętrzarskiej w kanałach należących do grupy TVN: była prowadzącą "Dorota Was urządzi", "Polowanie na kuchnie", "Weekendowe metamorfozy Doroty" oraz "Wielkanocne metamorfozy Doroty".

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

25112023_MAMTALENT_SZELAGOWSKA_NASTOLATKA
Dorota Szelągowska wspomniała swoje nastoletnie lata. "Wydawało mi się, że jestem pępkiem świata"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Dorota Szelągowska — życie prywatne

Teraz projektantka prowadzi program "Totalne remonty Szelągowskiej", który od razu przypadł widzom do gustu. Fani formatu ze zniecierpliwieniem czekają na każdy nowy odcinek show i bacznie śledzą życie Doroty Szelągowskiej w mediach społecznościowych.

Prywatnie Dorota Szelągowska jest mamą dwójki dzieci: 23-letniego syna Antoniego i sześcioletniej córeczki Wandy. Córka Katarzyny Grocholi rzadko mówi w mediach o swoim życiu prywatnym, które stara się trzymać tylko dla siebie.

Dorota Szelągowska była trzykrotnie zamężna. Z pierwszym mężem aktorem Pawłem Hartliebem doczekała się syna Antoniego, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu. Od 2002 r. dziennikarka była związana z Adamem Sztabą, którego poślubiła po 11 latach związku w 2013 r., jednak zaledwie dwa lata po ślubie w mediach pojawiła się informacja o ich rozstaniu.

W 2017 r. Dorota Szelągowska wyszła za mąż za Michała Wawro, z którym powitała na świecie córeczkę, jednak i ten związek rozpadł się po dwóch latach, a po kolejnych dwóch małżeństwo uzyskało rozwód. Od kilku lat Dorota Szelągowska spotyka się z tajemniczym mężczyzną, którego nie chce pokazywać w mediach.

Katarzyna Grochola, Dorota Szelągowska
Katarzyna Grochola, Dorota Szelągowska
Źródło: MWMEDIA

Dorota Szelągowska będzie zdawać egzamin na prawo jazdy

Dorota Szelągowska jest aktywna w mediach społecznościowych i często dzieli się swoją codziennością z fanami. Tym razem córka Katarzyny Grocholi postanowiła pochwalić się odważną decyzją w swoim życiu. Okazało się, że dziennikarka nie ma jeszcze prawa jazdy.

Mimo to Dorota Szelągowska postanowiła zdać egzamin właśnie teraz, gdyż jak sama napisała — w życiu nigdy nie jest na nic za późno.

"Nigdy nie jest za późno, co nie? Uprzedzając pytania: 1. Nie, nigdy nie miałam prawka. 2. Tak, jakieś 25 lat temu skończyłam kurs i nie podeszłam do egzaminu. 3. Tak, dziś były moje pierwsze jazdy od tamtego czasu. 4. W tym roku skończę 44 lata. Uważacie, że na coś w życiu może być za późno?" - napisała na Instagramie.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości