Dzisiaj Dzień Bliźniąt! Oto najsłynniejsze bliźniaki polskiego show-biznesu

Najsłynniejsze bliźniaki polskiego show-biznesu
Najsłynniejsze bliźniaki polskiego show-biznesu
Źródło: MWMEDIA
W polskim show-biznesie jest dużo gwiazd posiadających bliźniacze rodzeństwo. Niektórzy są bardzo znani, ale są też tacy, których nie podejrzewaliśmy o posiadanie bliźniaka. Zobaczcie nasze zestawienie.

Jest wiele zagranicznych gwiazd, które mają bliźniacze rodzeństwo, ale nie jest ono znane. To m.in. to Scarlett Johansson czy Ashton Kutcher. Na polskim podwórku gwiazdorskie bliźniaki często są wręcz nierozłączne, jak chociażby bracia Golcowie. Które sławy posiadają identyczne rodzeństwo?

Paweł Golec i Łukasz Golec

Paweł i Łukasz Golcowie
Paweł i Łukasz Golcowie
Źródło: MWMEDIA

Paweł i Łukasz Golcowie to chyba najlepiej rozpoznawalni bliźniacy w Polsce. Wspólnie stworzyli zespół Golec uOrkiestra, który cieszy się niebywałą popularnością do dziś. Bracia są niemal nierozłączni. Siedzieli w jednej ławce w szkole, a później w akademiku mieszkali w tym samym pokoju. Łączy ich także słabość do pięknych blondynek. Bracia Golec są szczęśliwymi mężami i ojcami.

Jarosław Kret i Jacek Kret

Jarosław i Jacek Kretowie
Jarosław i Jacek Kretowie
Źródło: MWMEDIA

Jarosław i Jacek Kretowie także są bardzo znanymi bliźniakami. Jarosław jest prezenterem pogody, a Jacek gra w zespole "Poparzeni Kawą Trzy". Są bardzo podobni do siebie, ale od lat nie utrzymują ze sobą kontaktu.

Maja Hirsch i Renata Kaczoruk o programie "Przez Atlantyk"

Adam Zdrójkowski i Jakub Zdrójkowski

Bracia Zdrójkowcy niemal dorastali na naszych oczach. Adam i Kuba są aktorami i od dziecka występują razem w serialach. Obecnie ich drogi się rozeszły i nie można oglądać ich w duecie, ale bracia nadal lubią swoje towarzystwo i chętnie dzielą się wspólnymi zdjęciami.

Michał Żewłakow i Marcin Żewłakow

Michał i Marcin Żewłakow to słynni polscy piłkarze. Nie raz wprowadzali kibiców w zakłopotanie, kiedy pojawiali się razem na boisku. Są do siebie bardzo podobni. Do pewnego momentu grywali wspólnie w tych samych klubach, ale na innych pozycjach, a w pewnym momencie poszli własnymi drogami.

Karolina Chapko i Paulina Chapko

Paulina i Karolina Chapko są niemal identyczne i obie są aktorkami. Grają w różnych produkcjach, ale bardzo się wspierają. Gdy pojawiły się razem na ekranie zapewne ciężko byłoby je odróżnić.

Zuzanna Kołodziejczyk i Tamara Kołodziejczyk

Zuzanna Kołodziejczyk była uczestniczką trzeciej edycji programu "Top Model". Program wygrała i do dziś cieszy się popularnością. Chętnie publikuje na Instagramie zdjęcia ze swoją siostrą Tamarą. Dziewczyny są niemal identyczne, ale fani zwracają uwagę, ze różnią się figurą.

Renata Kaczoruk i Agata Kaczoruk

Niewiele osób wie, że Renata Kaczoruk ma siostrę bliźniaczkę. Obie dziewczyny w dzieciństwie trenowały balet. Później startowały razem w modelingu. Obie znalazły się na okładce magazynu "Elle" we Francji i Stanach Zjednoczonych. Jak twierdzi sama gwiazda, tylko jej mama potrafi rozróżnić swoje córki. Kobiety są niemal identyczne.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości