Ed Sheeran w ostatnim momencie anulował koncert. "Naprawdę jestem zdruzgotany"

Ed Sheeran
Ed Sheeran w ostatnim momencie anulował koncert. Muzyk jest zrozpaczony
Źródło: Getty Images
Ed Sheeran był zmuszony odwołać najnowszy koncert, a to wszystko w uwagi na bezpieczeństwo. Okazuje się, że podczas próby artysty w Las Vegas doszło do niepokojącego zdarzenia. Co się wydarzyło?

Ed Sheeran to brytyjski piosenkarz, który zyskał na popularności dzięki niezaprzeczalnemu talentowi. Muzyk rozpoczął karierę w 2005 r., ale prawdziwy sukces przyszedł sześć lat później, po wydaniu singla "The A Team". Jego debiutancki album "+" zdobył status czterokrotnej platynowej płyty w Wielkiej Brytanii.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Joanna Krupa szczerze o problemach w życiu. Chodzi na terapię

Ed Sheeran odwołał koncert w Las Vegas

Ed Sheeran odwołał swój koncert na stadionie Allegiant w Las Vegas ze względu na poważne problemy techniczne, które mogłyby zagrażać życiu i zdrowiu fanów. Podczas próby dźwięku zespół artysty zauważył, że gumowe płytki z powierzchni zaczęły się odklejać, co spowodowało osunięcie się wysokich wież o 30 centymetrów.

Jak podaje magazyn "The Sun" ostatecznie zdecydowano o anulowaniu koncertu dla bezpieczeństwa wszystkich uczestników.

"Zdrowie i bezpieczeństwo są najważniejsze na koncertach każdej wielkości i skali, ale jeszcze bardziej na stadionie NFL mieszczącym 65 000 miejsc. Problem dotyczył podłogi, a nie samej sceny, ale Ed i jego ekipa walczyli przez dobę, żeby uratować wydarzenie" - przekazał informator magazynu.

W sparwie odwołanego konceru Ed Sheeran zdecydował się zabrać głos za pośrednictwem konta na Instagramie.

"Trochę więcej kontekstu na temat wczorajszego odwołania koncertu. To była kwestia bezpieczeństwa i naprawdę staraliśmy się zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby się odbył, ale nie będę ryzykować bezpieczeństwa moich fanów. Naprawdę jestem zdruzgotany, to było bardzo poza moją kontrolą, ale biorę pełną odpowiedzialność za wszystkich" - wyznał.

Ed Sheeran o swoim wyglądzie i wyśmiewaniu

W jednym z wywiadów Ed Sheeran otwarcie poruszył temat swojego wyglądu i krytyki, która mu towarzyszyła na początku kariery. Ludzie wytykali mu jego rudą czuprynę, niewielki wzrost i jąkanie. W ciągu ostatnich lat artysta dwukrotnie zdecydował się na długie przerwy od mediów społecznościowych i pracy. Postanowił skupić się na swoim zdrowiu, zaczął regularne treningi na siłowni i zmienił nawyki żywieniowe.

"Dlaczego ja nie mam sześciopaka? Zastanawiałem się w erze One Direction. I sam sobie odpowiadałem: bo lubisz kebaby i piwo. A potem nagrywając piosenki z Justinem Bieberem i Shawnem Mendesem, wszystkimi tymi ludźmi, którzy mają fantastyczne figury, myślałem: cóż, dlaczego ja jestem taki… gruby?" – wspomina Ed Sheeran w wywiadzie dla "Rolling Stone".

Ed Sheeran niedługo zaprezentuje swoje najnowsze muzyczne dzieło. Album zatytułowany "Subtrackt" zawierać będzie 14 utworów, które są muzycznym odzwierciedleniem bólu, smutku i rozpaczy, które przeżywał w ostatnich miesiącach. Artysta żartobliwie stwierdził w wywiadzie, że ta płyta może być pierwszą, która zdobędzie uznanie krytyków.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości