Edyta Bartosiewicz walczyła o dobrą relację z synem. "Nawet nie chcę myśleć o tym, co było wcześniej"

Edyta Bartosiewicz
Edyta Bartosiewicz
Źródło: mwmedia
Edyta Bartosiewicz ma za sobą niedane małżeństwo. Piosenkarka w wywiadach przyznała, że brakuje jej miłości i zazdrości koleżankom, że są w stabilnych związkach. W niedawnej rozmowie z Moniką Olejnik opowiedziała o relacji ze swoim synem, który dziś jest dorosłym mężczyzną. Zwierzyła się, że przez rozwód jej relacja z dzieckiem ucierpiała. Jaki dziś mają kontakt?

Edyta Bartosiewicz była żoną Leszka Kamińskiego – realizatora dźwięku i producenta muzycznego. Artysta był 14-krotnie nominowany do nagrody Fryderyki. Współpracował z muzykami przy albumie Kasi Nosowskiej i zespołu Hey.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Małgorzata Ostrowska o pracy z synem. "Nie muszę się o niego martwić"
Małgorzata Ostrowska w rozmowie z Dagmarą Olszewską zdradza, czy jest coś, bez czego nie wyjdzie na scenę. Co więcej, wokalistka od pewnego czasu koncertuje wraz z synem. Jak to jest występować u boku pociechy? Okazuje się, że stres nie jest aż tak duży.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Edyta Bartosiewicz o relacji z synem

Edyta Bartosiewicz w jednym z wywiadów wyznała, że marzy o wielkiej miłości. Wcześniej źle lokowała swoje uczucia.

"Ja zawsze byłam taka kochliwa. Zakochiwałam się szybko i wpadałam jak śliwka w kompot. Chciałabym teraz inaczej, żeby ta relacja wychodziła z przyjaźni. Żeby było w tej relacji głębokie zrozumienie, przyjaźń i poczucie humoru. [...] Moje relacje zawsze były szalone i takie totalnie crazy, przez co były dosyć ulotne. Zazdroszczę bardzo moim koleżankom, które mają fajnych facetów i stabilne związki. Zaczęłam sobie cenić stabilność. Wszyscy potrzebujemy miłości" - powiedziała w rozmowie z "Twoim stylem".

Piosenkarka gościła niedawno w programie "Monika Olejnik. Otwarcie", w którym wróciła wspomnieniami do dzieciństwa swojego jedynego dziecka. Jej syn Aleksander Kamiński przyszedł na świat w 1991 roku. Gdy miał siedem lat, jego rodzice się rozstali.

"Byłam normalną matką, która zawoziła dziecko do szkoły. Później z niej przywoziła. Gotowała. Wypełniałam te wszystkie obowiązki tak, jak każda inna kobieta" - wspominała.

Artystka przyznała, że wzięła na siebie obowiązki matki, ale również ojca, co przełożyło się na jej relację z synem. Na szczęście dziś ma wspaniały kontakt z 33-letnim już Aleksandrem Kamińskim. Mężczyzna pojawia się na koncertach mamy.

"Kiedy on po raz pierwszy przyszedł na mój koncert i był oczarowany. Powiedział, że jest ze mnie dumny. To było tak wzruszające. Tak piękne, że ja nawet nie chcę myśleć o tym, co było wcześniej…" - stwierdziła wokalistka.

Kim jest syn Edyty Bartosiewicz?

Aleksander Kamiński dziś ma już 33 lata. Edyta Bartosiewicz chroni jego życie prywatne. W mediach społecznościowych pokazała kiedyś, jak syn wyglądał w dzieciństwie, a w lutym tego roku zamieściła ich wspólne aktualne zdjęcie. Można więc zobaczyć, jak dziś wygląda jej pociecha.

Kilka lat temu Edyta Bartosiewicz podzieliła się z fanami tajemnicą i ujawniła, czym zajmuje się jej syn.

"Alek pracuje w środowisku medycznym, wygląda na zadowolonego ze ścieżki, którą wybrał" - mówiła w rozmowie z Onetem.

Mimo że mężczyzna nie poszedł w ślady sławnej mamy, to nie znaczy, że nie odziedziczył po niej muzycznych zdolności.

"Kiedyś grał na bębnach i to naprawdę nieźle, mieli z kolegami nawet swój zespół. Z czasem jednak to się rozmyło i każdy poszedł swoją drogą" - ujawniła gwiazda.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: mwmedia

podziel się:

Pozostałe wiadomości