Marcin Prokop nie mógł ukryć wzruszenia na żywo w "Mam Talent!". Nagle zaczął mówić o córce. Skończyła 18 lat

Marcin Prokop
Marcin Prokop
Źródło: MWMEDIA
Marcin Prokop nie ukrywał wzruszenia, gdy podczas pierwszego półfinału na żywo "Mam Talent!" zobaczył występ 9-letniej baletnicy. Dziewczynka przywołała w nim osobiste wspomnienia. Dziennikarz nawiązał do swojej córki Zofii, która właśnie tego dnia kończyła 18 lat.

"Mam Talent!" to jeden z ulubionych programów polskiej publiczności. W tym sezonie na widzów TVN czekały małe zmiany: prowadzącymi zostali Agnieszka Woźniak-Starak oraz Jan Pirowski, a do jury dołączyła Julia Wieniawa oraz Marcin Prokop, który współtworzy format od samego początku.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Marcin Prokop o przyszłości córki. "Nie będzie tą osobą, która po moich plecach wespnie się do show-biznesu"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Marcin Prokop wzruszył się i opowiedział o córce

Marcin Prokop od wielu lat jest w związku z Marią Prażuch-Prokop. Para wzięła ślub w 2011 roku, a 5 lat wcześniej przywitała na świecie owoc miłości, córkę Zofię. Podczas pierwszego półfinału na żywo programu "Mam Talent!" juror nawiązał do swojej pociechy, chociaż zwykle tego nie robi. Wszystko z tego względu, że właśnie 20 kwietnia 2024 roku Zofia Prokop skończyła 18 lat.

Na scenie zaprezentowała się 9-letnia Natalia Sacharczuk. Dziewczynka dostała się do półfinału dzięki temu, że Julia Wieniawa wcisnęła tzw. złoty przycisk. Marcin Prokop nie ukrywał wzruszenia jej występem.

"Z prywatnego powodu. Ty masz dziewięć lat. Ja sobie patrząc na ciebie, przypomniałem, jak moja córka miała dziewięć lat, jak ją woziłem na lekcje baletu, jak czekałem, patrząc zza kulis, co ona tam wyprawia. Dzisiaj akurat — wybaczcie tę prywatę — moja córka kończy 18 lat, a patrząc na ciebie, wciąż widzę w niej tę dziewczynkę" - powiedział.

Kto jako pierwszy dostał się do finału "Mam Talent!"?

Podczas pierwszego półfinału "Mam Talent!" przed jury zaprezentowało się dziesięciu z czterdziestu uczestników. Byli to: Anka Dzilińska, Damian "Pszczelarz" Olejniczak, Denys Zhygaltsov, Kamila Miszta, Kuba Olejnik, Natalia Sacharczuk, Olivia Hausner, Teddy’s Army, Tomasz Jusza oraz Tymoteusz Sobczyk.

Do finału przeszedł Tymoteusz Sobczyk, który zrobił największe wrażenie na Agnieszce Chylińskiej, Julii Wieniawie oraz Marcinie Prokopie.

"Ja się znowu wzruszyłam! Dotykasz takich strun bardzo wrażliwych i delikatnych..." - mówiła Julia Wieniawa.

Jury zdecydowało, że w finałowym odcinku zobaczymy także Olivię Hausner.

"Moją miłość już masz!" - skomentowała Julia Wieniawa.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości