Gwiazdy

Edyta Górniak została studentką. Jaką dziedzinę wybrała?

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz

Edyta Górniak zainteresowała się duchowością. Jej profil na Facebooku zamienił się w przestrzeń, w której piosenkarka wspiera swoich fanów i udziela im porad. Gwiazda została studentką szkoły jogi. Zajęcia trwają od wczesnego rana do wieczora. Piosenkarka zdradziła obserwatorom, czy nadal chodzi do kościoła.

Edyta Górniak nie jest już kojarzona wyłącznie z muzyką. Piosenkarka pogłębia temat duchowości i nie ukrywa, że chciałaby otworzyć w Polsce własne centrum zdrowia. Zanim to się stanie, edukuje się w uprawianiu jogi.

Przeczytaj więcej informacji o Edycie Górniak.

Paulina Krupińska o ochronie prywatności dzieci i hejcie
Paulina Krupińska o ochronie prywatności dzieci i hejcie Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Edyta Górniak została studentką. Chce poznać medycynę chińską

Artystka przyznała w jednym z wywiadów, że została studentką. Gwiazda bardzo poważnie podchodzi do swojego nowego zajęcia.

Faktycznie, jestem obecnie studentem szkoły jogi. Zajęcia odbywają się od wczesnych godzin, bo już od 7. 30 i trwają do wieczora. Poza wiedzą duchową chcę poznać trochę techniki, a także zapoznać się z wiedzą z dziedziny medycyny chińskiej, czyli jednej z najstarszych na Ziemi

Edyta Górniak bardzo często zwierza się swoim fanom. Niedawno udostępniła na Facebooku kilka intrygujących pytań i odpowiedzi. Zobaczcie poniżej.

Edyta Górniak o Kościele i doradcach duchowych

Edyta Górniak wyznała, że nadal chodzi do kościoła, ale uważnie się mu przygląda i stwierdza, że potrzebuje zmian.

Czasem chodzę, bo Kościół wymaga uzdrowienia. Jest zniszczony i obciążony historią, kłamstwami, sztucznie wykreowanymi religiami i rytuałami

Artystka powiedziała również, co myśli o "duchowych inspiratorach", do których poniekąd sama chce należeć. Edyta Górniak ostrzega fanów przed osobami, które chcą ich wykorzystać.

Trzeba bardzo uważać. Często duchowe poszukiwania i potrzeby ludzi wykorzystywane są jako biznes. Duchowość w obecnych czasach staje się w złym znaczeniu "modna". Trzeba mieć to na uwadze

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości