Edyta Pazura nie utrzymuje bliskich relacji z Radosławem Pazurą i jego żoną?

Autor:
Dominika
Kowalewska
Edyta Pazura o relacji z Radosławem Pazurą i Dorotą Chotecką

Edyta Pazura jest żoną aktora Cezarego Pazury. W kuluarach od dawna mówiło się o napiętych relacjach, które łączą gwiazdora z bratem Radosławem Pazurą. Niedawno Edyta Pazura zorganizowała Q&A, podczas którego padło pytanie o wspólne, rodzinne wyjazdy.

Edyta Pazura jest trzecią żoną aktora Cezarego Pazury. Para poznała się w pociągu, kiedy kobieta miała zaledwie 19 lat — jest młodsza od partnera o 26 lat. Pobrali się dwa lata po pierwszym spotkaniu.

Dalsza część artykułu pod wideo.

Jacy rodzice, takie dzieci? 6. Michał Królikowski
Jacy rodzice, takie dzieci? 6. Michał Królikowski Jacy rodzice, takie dzieci? 6. Michał Królikowski

Edyta Pazura o relacji z Radosławem Pazurą i Dorotą Chotecką

Edyta Pazura aktywnie prowadzi profile w mediach społecznościowych. Za ich pośrednictwem dzieli się swoją codziennością, a także przemyśleniami. Niedawno Edyta Pazura zorganizowała Q&A, podczas którego internauci mieli możliwość zadawania jej najróżniejszych pytań. Jedno z nich dotyczyło relacji rodzinnych.

"Macie dobry kontakt z Radkiem i Dorotą? Jakieś wspólne wyjazdy, wieczory itp.?" - zapytał internauta.

Edyta Pazura postanowiła nie owijać w bawełnę i szczerze odpowiedziała. Okazuje się, że choć małżonkowie są razem od 13 lat, w tym czasie z Dorotą Chotecką i Radosławem Pazurą widzieli się zaledwie kilka razy.

"Widziałam ich parę razy w życiu, więc ciężko mówić o kontakcie" - odpowiedziała.

Edyta Pazura o relacji Cezarego i Radosława Pazurów Źródło: Instagram @edyta_pazura

Od dawna mówi się o napiętej relacji pomiędzy braćmi. Jednak na początku roku Cezary Pazura w rozmowie z serwisem Plejada zapewniał, że wraz z Radosławem Pazurą opiekują się rodzicami.

Edyta Pazura o zasadach panujących w jej domu

Edyta i Cezary Pazurowie doczekali się trójki dzieci: 13-letniej Amelii, 10-letniego Antka oraz 4-letniej Rity. Najstarsza córka przejawia smykałkę do sztuk artystycznych i jest fotografką, natomiast syn uczy się gry na pianinie. Najmłodsza pociecha odziedziczy talent aktorski po ojcu? Czas pokaże.

W jednym z wywiadów Edyta Pazura zdradziła, że znacznie różni się od męża w podejściu do dzieci. Kobieta jest raczej tym złym policjantem, a Cezary Pazura rozpieszcza potomstwo.

"Jestem bardziej wymagająca do dziewczyn, a Czarek do Antka. Dziewczynom potrafi odpuścić. Zawsze jednak trzymamy jedną stronę" - stwierdziła.

To niejedna cecha, która różni małżonków. Jak się okazuje, Edyta Pazura ma znacznie mniej cierpliwości, niż jej mąż.

"Nie krzyczę, ale potrafię być poirytowana. Przychodzę jak policjant i żołnierz, musi być tak i tak. Jestem bardziej zadaniowa, tego też wymagam od swoich dzieci. A Czarek lubi na spokojnie, żeby nikt go nie pospieszał. Daje dzieciom więcej luzu. To jest dobre uzupełnienie" - przyznała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

Pozostałe wiadomości