Gwiazdy

Edyta Pazura przeżyła traumę. W przeszłości była świadkiem samobójstwa

Gwiazdy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Edyta Pazura wspomina traumę z przeszłości

Edyta Pazura w najnowszym wywiadzie opowiedziała o związku z popularnym aktorem Cezarym Pazurą i macierzyństwie. Podzieliła się także traumatycznym wspomnieniem z dzieciństwa.

Edyta Pazura w najnowszym wywiadzie opowiedziała dramatyczną historię. Jako mała dziewczynka była świadkiem samobójstwa kobiety, która kilka dni wcześniej urodziła dziecko.

Edyta Pazura opowiedziała dramatyczną historię samobójczyni

Edyta Pazura w podcaście "Tak Mamy" Martyny Wyrzykowskiej i Natalii Hołowni opowiedziała bardzo emocjonalną historię sprzed lat.

"Miałam sześć czy siedem lat i szłam z mamą do osiedlowej przychodni. I nagle usłyszałam taki tępy huk. Kobieta, która dopiero co urodziła dziecko, popełniła samobójstwo. Ja to tak pamiętam, to we mnie tak mocno utkwiło… Pamiętam, że była ubrana w koszulę w czerwono-czarną kratę" – wspominała traumatyczne wydarzenie z czasów, gdy była małą dziewczynką.

Po latach Edyta Pazura próbowała zrozumieć motywy samobójczyni. Stwierdziła, że mogła ona cierpieć na tzw. baby blues, czyli przygnębienie poporodowe. Żona aktora była w podobnej sytuacji. Także zmagała się z depresją poporodową, ale w przeciwieństwie do kobiety otrzymała fachową pomoc i wsparcie bliskich.

"Oczywiście, wtedy, 25 lat temu, mówiło się, że wariatka, że urodziła dziecko, nie poradziła sobie i strzeliła samobója. Jak to na osiedlu, które niczym nie różni się od show-biznesu, plotka goniła plotkę" – powiedziała Edyta Pazura.

"Dopiero później zrozumiałam, gdy sama urodziłam pierwsze, a potem drugie dziecko i też miałam jakieś problemy, że ta kobieta miała po prostu depresję poporodową. I nikt jej nie pomógł, bo wtedy taki termin w ogóle nie istniał!" - dodała żona Cezarego Pazury.

Anna Świątczak o relacji z mężem
Anna Świątczak o relacji z mężem Anna Świątczak o relacji z mężem

Edyta Pazura nie planuje więcej dzieci

Edyta Pazura w podcaście wspomniała także o macierzyństwie i w związku z Cezarym Pazura. Obecnego męża poznała, gdy on był już znanym i cenionym aktorem. Dzieli ich 26 lat różnicy. Ślub para wzięła w 2009 r. Kobieta musiała radzić sobie z ogromnym zainteresowaniem mediów i hejterskimi komentarzami dotyczącymi dużej różnicy wieku między zakochanymi.

Małżonkowie doczekali się trójki potomstwa. 34-latka stwierdziła, że nie planuje kolejnego dziecka.

"Czwartego dziecka nie będzie. Powiedziałam Czarkowi otwarcie, że rodzę do 30-tki, a potem zamykam interes" – stwierdziła.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości