Edyta Pazura przyjęła uchodźców z Ukrainy. Pokazała, jak bawią się z jej dziećmi

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Edyta Pazura przyjęła do domu uchodźców z Ukrainy

Edyta i Cezary Pazurowie przyjęli pod swój dach uchodźców z Ukrainy. Żona aktorka pokazała na Instagramie zdjęcie, na którym widać, jak jej dzieci bawią się wspólnie z nowymi lokatorami. "Gość w dom" - napisała.

Od ponad dwóch tygodni w Ukrainie trwa wojna. Wojska rosyjskie wkroczyły na terytorium naszych wschodnich sąsiadów, gdzie codziennie giną cywile. Ponad milion Ukraińców przekroczyło już granice Polski w celu schronienia przed bombardowaniem.

Edyta i Cezary Pazurowie przyjęli uchodźców

Wiele osób ruszyło z pomocą, w tym dużo gwiazd. Chętnie przyjmują uchodźców do swoich domów, oferując nocleg i wyżywienie. Ostatnio do tego grona dołączyli Edyta i Cezary Pazurowie. Na Instagramie żona aktora pokazała zdjęcie z ich domu, na którym widzimy bawiące się dzieci.

Edyta Pazura napisała:

"Mamy do czynienia z największym kryzysem humanitarnym od czasów II Wojny Światowej. Dobrze, że politycy zdają sobie z tego sprawę, słyszę to w każdym ich wystąpieniu… Tylko tego kryzysu nie rozwiążą konferencje, pozowanie z karteczkami czy tworzenie memów z tego pozowania z karteczkami" - zaczęła swój wpis.

Zobacz wideo:

Cezary Pazura powiedział, jak rozmawia z dziećmi o wojnie. "Staramy się improwizować"
Cezary Pazura powiedział, jak rozmawia z dziećmi o wojnie. "Staramy się improwizować" Cezary Pazura powiedział, jak rozmawia z dziećmi o wojnie

"Od kilku dni walę głową w ścianę"

Edyta Pazura w dalszej części postu zaapelowała do internautów.

"Od kilku dni walę głową w ścianę... Dziękuję jednak wszystkim tym, którzy mi pomogli, a innym mam do przekazania jedną ważną wiadomość: Osoby uciekające z Ukrainy to ludzie, którzy mają swoją godność i zasługują na szacunek. Pamiętajcie o tym, bo moje doświadczenia ostatnich dni są różne" - zakończyła wpis.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy internautów.

"Piękna postawa", "Widać, że dzieci się polubiły", "Jesteście wspaniali", "Ja mam podobne odczucia", "Zgadzam się z panią, trzeba realnie pomagać", "Oby więcej było takich osób" - pisali.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości