Edyta Pazura składa życzenia synowi. Antoni skończył 10 lat i złożył mamie obietnicę

Edyta Pazura złożyła synowi życzenia
Edyta Pazura złożyła synowi życzenia
Źródło: MWMEDIA
Edyta i Cezary Pazura mają powody do dumy. Ich syn Antoni Józef skończył niedawno 10 lat. Z tej okazji dumna mama opublikowała wyjątkowe życzenia. Syn obiecał Edycie Pazurze nietypowy prezent.

Edyta i Cezary Pazurowie są parą od przeszło dekady. Choć początkowo nikt nie dawał im szans, tworzą zgodne i trwałe małżeństwo. Para doczekała się trójki dzieci: Amelii, Antoniego Józefa oraz najmłodszej Rity. Gwiazdorzy są aktywni w mediach społecznościowych i nie ukrywają tożsamości pociech. Otwarcie wprowadzają internautę w niuanse ich prywatnego życia.

Syn Cezarego Pazury obchodzi 10. urodziny

Edyta Pazura ma w zwyczaju składać swoim dzieciom życzenia nie tylko prywatnie, ale również publicznie. Jakiś czas temu obchodziła urodziny starszej córki. Teraz przyszedł czas na syna. Antoni Józef skończył niedawno 10 lat. Z tej okazji dumna mama postanowiła opublikować jego zdjęcie i skreślić kilka szczerych słów. Edyta Pazura zdradziła, że syn złożył jej wyjątkową obietnicę. Czy spełni dane słowo i kupi mamie niemały prezent?

"Ten Gość kończy dzisiaj 10 lat. Wiecznie uśmiechnięty i pogodny. Sypie kawałami z rękawa, a na starość obiecał mi zabytkowego Mustanga cabrio. Jestem pewna, że w życiu osiągnie wszystko to, co tylko sobie wymarzy" - napisała Edyta Pazura.

Cezary Pazura wyznał, że kolega zabrał mu rolę w "Tajemnicy Zawodowej"
Cezary Pazura wyznał, że kolega zabrał mu rolę w "Tajemnicy Zawodowej"
Cezary Pazura opowiedział o swoich początkach z serialem "Tajemnica Zawodowa". Wyznał, że jest zafascynowany fabułą

Edyta i Cezary Pazurowie - historia związku

Ich historia mogłaby posłużyć za scenariusz romantycznej produkcji. Cezary i Edyta Pazurowie poznali się w pociągu relacji Kraków-Warszawa. Edyta Pazura miała wówczas zaledwie 19 lat - jest młodsza od aktora o 26 lat. Cezary Pazura miał za sobą dwa poważne związki i wychowywał dorosłą już córkę. Para pobrała się po dwóch latach od spotkania i jakiś czas temu obchodziła 13. rocznicę ślubu. Taki wpis w mediach społecznościowych umieścił wówczas zakochany Cezary Pazura:

"13 (!) lat temu powiedzieliśmy sobie "Tak" po dwóch latach "chodzenia". I powiem Wam (między nami), to był najlepszy wybór w kosmosie. Kocham ją nad życie. Moją żonę! Edytko- wszystkiego najlepszego! Niech Miłość nas nie opuszcza na krok. Kocham".

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości