Edyta Zając poprowadzi program "True Love". Co o niej wiemy?

Autor:
Kamila
Jamrożek
Edyta Zając

Edyta Zając to modelka i osobowość medialna. Finalistka konkursu Miss Polonia 2014. Obecnie związana jest z aktorem "Na Wspólnej" Michałem Mikołajczakiem.

Edyta Zając to zachwycająca urodą modelka. Brała udział w konkursach piękności oraz pokazach mody prestiżowych domów mody. Media niejednokrotnie interesowały się jej życiem prywatnym.

Edyta Zając – kim jest, skąd pochodzi, wiek

Edyta Zając urodziła się 20 czerwca 1988 roku w Łodzi Jest córką Mariana i Stanisławy Zająców. Ma brata Marcina.

Edyta Zając
Edyta Zając Edyta Zając Źródło: MWMEDIA

Edyta Zając – kariera modelki

Edyta Zając karierę modelki rozpoczęła już w wieku 14 lat. Wtedy to zainteresowała się nią jedna z największych agencji modelek New Age Models. Pozowała dla polskich magazynów, reklamowała kolekcję Dawida Wolińskiego. Jako szesnastoletnia dziewczyna występowała już na największych wybiegach, pokazując się w kolekcjach prestiżowych domów mody. Jej przełomowym sukcesem był występ w reklamie perfum znanej marki "Kenzo Flower".

W wieku osiemnastu lat Edyta Zając rozpoczęła międzynarodową karierę pod skrzydłami agencji Next Management. Na tygodniach mody w Nowym Jorku, Mediolanie i Londynie chodziła w pokazach znanych projektantów. Brała też udział w sesjach zdjęciowych do ekskluzywnych magazynów. W 2014 roku jako Miss Województwa Łódzkiego wzięła udział w konkursie piękności Miss Polonia 2014. Dotarła do finału, jednak konkurs odwołano. Powodem miała być nagła rezygnacja reżysera gali.

Edytę Zając często porównywano do Natalii Siwiec. Media rozpisywały się o podobieństwie pań szczególnie po tym, jak modelce zrobiono zdjęcie na trybunach piłkarskich w szarej koszulce z orłem. Identyczną fotografię zrobiono kiedyś Natalii Siwiec. Co więcej, Edyta Zając zastąpiła koleżankę po fachu w reprezentowaniu jednej ze znanych polskich marek odzieżowych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Olivier Janiak o popularności
Olivier Janiak o popularności Olivier Janiak o popularności

Edyta Zając – programy telewizyjne

Edyta Zając ma za sobą udział w kilku programach telewizyjnych. Wzięła udział w drugiej edycji programu TVN "Agent – Gwiazdy" w 2017 roku. Odpadła w 8. odcinku programu, wykazując się najmniejszą wiedzą o agencie. Edyta Zając brała także udział w 11. edycji programu "Taniec z gwiazdami" w parze z Michałem Bartkiewiczem. Program zwyciężyła, zgarniając Kryształową Kulę i 100 tys. złotych. Niedługo zobaczymy ją na antenie TVN7 w nowym programie randkowym stacji, pt. "True Love" (pol. tłum. "Prawdziwa Miłość").

Edyta Zając – związek z Jakubem Rzeźniczakiem

Rozgłos w mediach Edyta Zając zdobyła w 2016 roku, wychodząc za ówczesnego piłkarza Legii Warszawa - Jakuba Rzeźniczaka. Ślub odbył się w bazylice archikatedralnej św. Stanisława Kostki w Łodzi. Trzy lata po ceremonii wyszło na jaw, że piłkarz ma dziecko z inną kobietą. Para rozstała się, a rozwód się przeciągał. Ostatecznie doszło do niego latem 2020 roku.

Modelka na początku nie planowała zabierać głosu w sprawie, chciała rozstać się z klasą, ucinając medialne spekulacje.

W pewnym momencie stwierdziłam, że nie chcę udawać, że nic się nie dzieje. Postanowiłam, że udzielę jednego wywiadu, w którym w kulturalny sposób, bez wchodzenia w szczegóły, powiem, że moje małżeństwo się zakończyło

Edyta Zając i Jakub Rzeźniczak
Edyta Zając i Jakub Rzeźniczak Edyta Zając i Jakub Rzeźniczak Źródło: MWMEDIA

Edyta Zając – partner

Po wielu miesiącach plotek i spekulacji mediów Edyta Zając potwierdziła związek z aktorem Michałem Mikołajczakiem, znanym z roli mecenasa Dariusza Żbika w serialu "Na Wspólnej". Miało to miejsce pod koniec sierpnia 2022 roku, kiedy to modelka wspierała ukochanego podczas występów w tanecznym show, który sama kiedyś wygrała.

My się nigdy nie ukrywaliśmy - stwierdził jednak dobitnie Michał. Nie uważam, że zaprezentowanie się oficjalnie światu było czymś, co trzeba robić. Po prostu byliśmy razem, chłopaki zrobili nam zdjęcia i tyle

Edyta Zając i Michał Mikołajczak
Edyta Zając i Michał Mikołajczak Edyta Zając i Michał Mikołajczak Źródło: MWMEDIA

Edyta Zając – Instagram

Edyta Zając prowadzi prywatne konto na Instagramie. Jej nick to @edyta_zajac.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości