Gwiazdy

Elle Style Awards 2022. Lara Gessler, Julia Wieniawa, Paulina Koziejowska. Kto prezentował się najlepiej?

Gwiazdy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Źródło:
Elle
Elle Style Awards 2022. Lara Gessler, Julia Wieniawa, Paulina Koziejowska

Wręczono nagrody Elle Style Awards. Na uroczystości pojawiło się wiele znanych gwiazd. Swoje kreacje dumnie prezentowały m.in. Julia Wieniawa, Lara Gessler, Paulina Koziejowska czy Agnieszka Woźniak-Starak. Która stylizacja podobała Wam się najbardziej?

Nagrody Elle Style Awards 2022 wręczono po raz piąty. Kto wygrał w poszczególnych kategoriach? Zobacz kreacje gwiazd na gali.

Elle Style Awards 2022. Co to za wydarzenie?

Elle Style Awards to nagroda, którą magazyn "Elle" wręcza lokalnie na całym świecie od wielu lat, a w Polsce impreza odbyła się po raz piąty. Nagrody otrzymały wybitne osobowości świata mody, niezapomnianych kolekcji, kreatywnych pomysłów i obiecujących nazwisk. Gala odbywała się na Torze Wyścigów Konnych Służewiec — na Trybunie Honorowej — miejscu wyjątkowym dla mapy Warszawy. Gospodarzem wieczoru był tradycyjnie Olivier Janiak. Wydarzenie uświetnił koncert utalentowanej polskiej artystki Luny oraz miniwystawa fotografii ukraińskich twórców. Podczas przemówień nie zabrakło nawiązań do sytuacji w Ukrainie i wojny oraz życzeń pokoju na świecie. 

Tegoroczne nagrody Elle Style Awards zostały przyznane w pięciu kategoriach: Moda audiowizualna, Odkrycie roku, Fotograf roku, Modelka roku oraz Marka/Projektant roku. Swoje głosy mogli oddawać także internauci, którzy głosowali na Ikonę Stylu. 

Elle Style Awards 2022. Zwycięzcy

Kto wygrał Elle Style Awards 2022 w poszczególnych kategoriach? Oto lista zwycięzców:

  • Modelka Roku - Maja Zimnoch
  • Fotograf Roku - Lola Banet
  • Odkrycie Roku - Bożena Wydrowska
  • Marka Roku - LEBRAND, Paulina Pyszkiewicz
  • Moda audiowizualna - Luke Jaszcz
  • Ikona stylu (nagroda czytelniczek) - Agnieszka Woźniak-Starak

Elle Style Awards 2022. Najlepsze stylizacje gwiazd

Gala Elle Style Awards 2022 zgromadziła najistotniejsze nazwiska mody i kultury oraz gwiazdy kina, muzyki i internetu. Swoje kreacje zaprezentowały gwiazdy takie jak: Julia Wieniawa, Karolina Szostak, Paulina Krupińska, Agnieszka Woźniak-Starak, Magda Pieczonka, Jessica Mercedes, Blanka Lipińska, Bogna Sworowska, Luna, Marta Dyks, Jaga Hupało, Katarzyna Warnke, Ada Fijał, Anna Puślecka, Dorota Williams, Bartek Janusz, Joanna Horodyńska, Lara Gessler.

Lara Gessler zdecydowała się wyeksponować ciążowe kształty. Gwiazda wybrała dopasowaną sukienkę w żyrafi wzór. Stylizację dopełniły kremowe kozaki w stylu lat 70 i subtelny makijaż. Na ściance zapozowała z mężem Piotrem Szelągiem.

Elle Style Awards 2022. Lara Gessler i Piotr Szeląg
Lara Gessler i Piotr Szeląg Źródło: MWMEDIA

Julia Wieniawa postawiła na cekinową spódnicę mini, którą uzupełniła krótką marynarką o luźnym fasonie. Do klapy przypięła wstążki z ukraińską flagą, aby wyrazić wsparcie dla kraju, w którym toczy się wojna. Gwiazda zdecydowała się także na biżuteryjne aplikacje i modne szpilki z kokardą.

Elle Style Awards 2022. Julia Wieniawa
Julia Wieniawa Źródło: MWMEDIA

Paulina Koziejowska zdecydowała się na małą czarną, ale w oryginalnym wydaniu. Mini sukienka z długim rękawem z rozcięciem na udzie i prześwitującą aplikacją sprawiła, że prezenterka wyglądała olśniewająco i bardzo kobieco.

Elle Style Awards 2022. Paulina Koziejowska
Paulina Koziejowska Źródło: MWMEDIA

Jessica Mercedes zdecydowała się chyba na najodważniejszą stylizację tego wieczoru. Postawiła na neonowo-zieloną spódnicę mini, futrzaną kurtkę w podobnym odcieniu i masywne kozaki na grubej podeszwie. Także makijaż gwiazdy był mocny i wyraźny. Zdecydowała się na niebieski cień do powiek i mocno pofalowane włosy.

Elle Style Awards 2022. Jessica Mercedes
Jessica Mercedes Źródło: MWMEDIA

A tak prezentowały się inne gwiazdy. Kto wypadł najlepiej? Ocenę pozostawiamy Wam.

Elle Style Awards 2022. Agnieszka Woźniak-Starak
Agnieszka Woźniak-Starak Źródło: MWMEDIA
Elle Style Awards 2022. Katarzyna Warnke
Katarzyna Warnke Źródło: MWMEDIA
Elle Style Awards 2022. Paulina Krupińska
Paulina Krupińska Źródło: MWMEDIA
Elle Style Awards 2022. Katarzyna Wielgomas
Katarzyna Wielgomas Źródło: MWMEDIA
Elle Style Awards 2022. Magdalenia Pieczonka
Magdalenia Pieczonka Źródło: MWMEDIA
Elle Style Awards 2022. Maria Dębska
Maria Dębska Źródło: MWMEDIA
Elle Style Awards 2022.  Blanka Lipińska
Blanka Lipińska Źródło: MWMEDIA
Elle Style Awards 2022. Marta Dyks
Marta Dyks Źródło: MWMEDIA
Elle Style Awards 2022. Radek Pestka
Radek Pestka Źródło: MWMEDIA
Elle Style Awards 2022. Ada Fijał
Ada Fijał Źródło: MWMEDIA

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło: Elle

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości