Gwiazdy

Ewa Chodakowska odpiera zarzuty o "lans na chorobie" i apeluje do kobiet

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Głowińska
Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska poinformowała za pośrednictwem Instagrama o operacji, którą musiała przejść. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Niestety nie wszystkie z życzeniami powrotu do zdrowia.

Ewa Chodakowska w poniedziałek wieczorem poinformowała fanów, że we wtorek z samego rana trafi na stół operacyjny. Lekarze metodą laparoskopową usunęli jej torbiel. To drugi taki zabieg. Po raz pierwszy cystę miała usuwaną 17 lat temu, ale odrosła. 

Trenerka po wybudzeniu z narkozy przekazała obserwatorom w mediach społecznościowych, że wszystko się udało.

"Już po krzyku. Operacja się powiodła! Teraz daję sobie czas, przede mną sześć tygodni rekonwalescencji..." - pisała.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy.

Ewa Chodakowska odpowiada na zarzuty fanek

Pod postem Ewy Chodakowskiej rozgorzała dyskusja. Część internautek, zamiast okazać jej wsparcie po operacji, postanowiło zarzucić "lans na chorobie". Trenerka odpowiedziała na nieprzychylne komentarze i zamknęła usta hejterom.

"Dziewczyny, jak to jest, że chcemy być dobrze traktowane, szanowane, mieć równe prawa, donośny głos, kiedy jedyne czym karmimy się nawzajem, to przemoc, nienawiść słowna, zawiść i złorzeczenie. Czy ja się tu lansuję na chorobie? Mam nie mówić ani słowa o tym, że miałam zabieg? No bo nie mogę powiedzieć operację, bo laparoskopia to nie operacja. Czy to pisze ktoś, kto laparoskopię przeszedł? Podpisał każde dokumenty zagrożenia życia? Krwotoku wewnętrznego etc.? Po co sprawdzanie grupy krwi, skoro to tylko taki zabieg?" - zaczęła swój wpis.

Ewa Chodakowska pobiła rekord Guinnessa
Ewa Chodakowska pobiła rekord Guinnessa

Ewa Chodakowska odpowiada na komentarze o operacji

Ewa Chodakowska wybrała kilka komentarzy, na które zdecydowała się odpowiedzieć. Wśród nich np. wpisy o zbyt długiej rekonwalescencji, operacjach plastycznych, miłości do Grecji, która - zdaniem internautki - koliduje z możliwością korzystania z polskiej służby zdrowia i nie tylko. Zobaczcie, co odpisała trenerka.

"Skąd ta potrzeba umniejszania? - Pff! Laparoskopia? Tego samego dnia, wsiadłam za kółko i pojechałam do domu. No! Brawo za odpowiedzialność! Do teraz nie mogę się wyprostować, a wczoraj cały dzień byłam na tak grubych środkach przeciwbólowych, że mało kojarzę "Może laparoskopia laparoskopii nierówna? Moja trwała jakieś półtorej godziny w znieczuleniu ogólnym" - zaczęła trenerka.

Dalej podkreśliła, że nie była to wbrew plotkom operacja plastyczna. "- Pewnie cycki poprawiała. Z tego co wiem, w Szpitalu Bielańskim nie robią plastyki piersi. Poza tym, moim zrobionym niczego nie brakuje" - czytamy.

Trenerka odniosła się również do zarzutu o operację w Polsce, a nie w Grecji.

"Tak kocha tę Grecję, to czemu się tam nie kroiła? Bo ja lubię pracować ze stałym zespołem. Jedna manikiurzystka, jeden dentysta, jeden doktor ginekolog! Nie śmigam z rąk do rąk!" - zapewnia trenerka.

Jednocześnie Ewa Chodakowska podkreśliła, że zdrowy tryb życia nie uchroni nas od wszystkich chorób. Odniosła się również do zaleceń lekarza.

"Taki zdrowy tryb życia, a tu takie problemy. No. Te problemy mogą się przytrafić KAŻDEJ Z NAS. U mnie w rodzinie cysty/torbiele to klasyk. I wreszcie: - Okres rekonwalescencji 6 tygodni? To ja już po dwóch dniach byłam w pracy — FIZYCZNEJ. W moich zaleceniach mam 3 tygodnie uważania na siebie. Po czterech mogę zacząć trenować, ale trenować, jak ja to mam w swoim zwyczaju, to będę dopiero po 6 tygodniach — chcąc uniknąć zrostów" - czytamy.

Ewa Chodakowska apeluje do fanek

Ewa Chodakowska na koniec zaapelowała do fanek o empatię i szacunek i podziękowała obserwatorkom za ogrom wsparcia, który do niej płynie ze strony życzliwych osób.

"Aktywna umysłowo jestem, a na tę chwilę w pracy, to w zupełności mi wystarczy. Dziewczyny, nie róbmy sobie takich wyliczanek. Nie jedźmy tak po sobie, nie bądźmy takie wredne i pozbawione szacunku jedna do drugiej, pozbawione empatii. Jesteśmy od siebie INNE! Akceptujmy TO. Bądźmy bardziej ludzkie. Zdrowia nam wszystkim! I tego fizycznego, i tego umysłowego. Bo to jest BEZCENNE. PS Dziękuję TUTAJ WSZYSTKIM za dobre słowa, bo tych tutaj nie zabrakło. Nasz GANG MA KLASĘ!"

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA/Jarosław Antoniak

Pozostałe wiadomości