Ewa Farna kompletnie odmieniona! W siwych włosach wygląda jak Lady Gaga

Ewa Farna
Ewa Farna metamorfoza
Źródło: MWMEDIA
Ewa Farna przeszła spektakularną metamorfozę. Eksperci od wizerunku dobrze wiedzieli, co robią, bo efekt jest nieziemski! Gdy pierwsze zdjęcia pojawiły się na instagramowym profilu piosenkarki, fani od razu zaczęli porównywać ją do Lady Gagi.

Po ciemnych włosach Ewy Farnej ani śladu! Przez wiele lat, długie charakterystyczne warkocze i wysokie kucyki były jej znakiem rozpoznawczym. Dopiero po 30. urodzinach piosenkarka zdecydowała się na radykalną zmianę, choć większość osób podejrzewa, że wyłącznie za sprawą peruki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Roksana Węgiel na planie nowego teledysku. Opowiedziała o kolejnym doświadczeniu w dubbingu

Ewa Farna przeszła metamorfozę

Na instagramowym profilu polsko-czeskiej artystki pojawiło się właśnie zaskakujące zdjęcie. Fani nie mogą wprost uwierzyć, jak bardzo zmieniła się ich ulubiona piosenkarka. Ewa Farna od dawna promuje ideę ciałopozytywności i selflove, deklarując pełną akceptację dla swojego wyglądu. Tym samym stroni od wszelkich zabiegów, które miałyby jakkolwiek zmienić jej wygląd. Naturalność była jej siłą. Stąd też nikt nie spodziewał się, że nagle tak spektakularnie zabawi się swoim wizerunkiem.

Na zdjęciu możemy oglądać wokalistkę w długich prostych włosach i ostro ciętą grzywką w kolorze niemal białego blondu. Efekt został dodatkowo podrasowany prawie niezauważalnymi ciemnymi pasemkami, co w mocniejszym świetle daje efekt trójwymiarowego blasku.

Ewa Farna w siwych włosach. Czy to peruka?

Fani zachwycają się odwagą wokalistki. Zastanawiają się też, czy tak idealna fryzura nie jest przypadkiem jedynie tymczasowa. "Te włosy są boskie, chyba że to peruka"; "Ikona!";

"Obłędna fotka!" – piszą fani.

Inni zauważyli też niebywałe podobieństwo do koleżanki po fachu.

"Trochę jak Lady Gaga… Poker face" - czytamy. Pierwsze przypuszczenia fanów o rzekomej peruce mogą się okazać prawdziwe. Wiemy już, że zdjęcia w tej stylizacji były wstępem do promocji nowego singla. Z niecierpliwością czekamy na kolejne aktywności piosenkarki, a przede wszystkim na jej występ na festiwalu w Sopocie.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości