Ewa Gawryluk pokazała zdjęcie bez makijażu. Fani zastanawiają się, co ją tak odmładza

Ewa Gawryluk opublikowała zdjęcie bez makijażu
Ewa Gawryluk opublikowała zdjęcie bez makijażu
Źródło: MWMEDIA
Ewa Gawryluk pokazała się na zdjęciu bez makijażu. W tym roku aktorka kończy 55 lat, a prezentuje się naprawdę imponująco. Nawet w wersji sauté. Co jest sekretem jej naturalnego i odmłodzonego wyglądu?

Komentarze na temat zdjęcia Ewy Gawryluk po demakijażu są podzielone. Niektórzy zachwycają się naturalnym pięknem aktorki, inni wolą ją jednak w wersji telewizyjnej. Są też komentarze z pytaniami o zabiegi, jakim poddaje się aktorka. Już spieszymy z informacją.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Wiosenny spot TVN. Kto pojawi się w nowej ramówce?
Olivier Janiak wraz z kamerami "Co za Tydzień" zabrali widzów TVN na plan spotu wizerunkowego zatytułowanego "Wszystkie wymiary rozrywki".

Ewa Gawryluk pokazała się po demakijażu. "Nareszcie prawdziwe zdjęcie bez makijażu"

Na instagramowym profilu Ewy Gawryluk pojawiło się zdjęcie zupełnie bez makijażu. Widzowie zwykle mają okazję oglądać aktorkę w wersji sprzed telewizyjnej kamery, gdzie gwiazda musi mieć bardzo mocną charakteryzację. Na zdjęciu, pomimo że aktorka deklaruje, że właśnie wykonała pełen demakijaż, jej skóra aż lśni świeżością.

W komentarzach aż roi się od pozytywnych komentarzy:

"Naturalna piękność"

"Nareszcie prawdziwe zdjęcie bez makijażu. Pięknie pani wygląda w wersji sauté"

"Piękną ma pani urodę- delikatna, taka dziewczęca" - komplementują.

Jak to zwykle bywa nie wszyscy są jednak jednogłośni.

"Zdecydowanie w makijażu lepiej"

"Szału nie ma" - czytamy.

Ewa Gawryluk w jednym z wywiadów odniosła się do tego, jak podchodzi do krytycznych komentarzy dotyczących wyglądu. Zdradziła też jak dba o skórę, by wyglądała tak, jak na zdjęciu.

Jaki jest sekret młodego wyglądu Ewy Gawryluk

Jak każda wzięta gwiazda, również Ewa Gawryluk musi mierzyć się z codziennym hejtem na swój temat.

"Makijaż jest częścią także mojego zawodu. Zdarzało się, że grałam też bez makijażu, bo wymagała tego ode mnie rola. Nie widzę nic niepokojącego w zdjęciu bez makijażu. Ale oczywiście znajdą się zawsze osoby, które potępią zarówno makijaż, jak i brak makijażu, tylko dlaczego mam się przejmować opiniami osób, które nie są dla mnie autorytetem?" - pyta w rozmowie z portalem Dzień dobry TVN.

Jednego Ewie Gawryluk odmówić nie można - aktorka wygląda na bardzo zadbaną. Zapytana o to, w jaki sposób udaje się jej utrzymać w tak dobrej formie, odpowiada, że przede wszystkim dba o to, co je. W jej jadłospisie nie ma na przykład słodyczy. Pilnuje też, by w jej codziennym życiu nie zabrakło ruchu. Aktorka zdradziła, że korzysta też z różnych zabiegów poprawiających kondycję skóry, w tym na przykład mezoterapii.

Fundacja TVN 1,5%
Fundacja TVN 1,5%

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Źródło: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości