Ewa Kasprzyk przyłapała męża na zdradzie. "Dostawał przez rok SMS-y podpisane męskim pseudonimem"

Ewa Kasprzyk
Ewa Kasprzyk przyłapała męża na zdradzie
Źródło: MWMEDIA
Ewa Kasprzyk to ceniona polska aktorka teatralna i filmowa, która wciąż wzbudza zainteresowanie mediów nie tylko dzięki artystycznemu dorobkowi, ale także burzliwemu życiu osobistemu. Przez wiele lat towarzyszyły jej plotki o licznych romansach i związkach z młodszymi mężczyznami, jednak to niezwykła relacja z mężem Jerzym Bernatowiczem, przyciągała szczególną uwagę. Para obecnie jest po rozwodzie, a na jaw wychodzą nowe fakty o ich związku.

Jak się okazuje, długoletni związek Ewy Kasprzyk z Jerzym Bernatowiczem był daleki od ideału. Niedawno aktorka odważyła się zdradzić jego kulisy. Opowiedziała o tym, że była zdradzana,

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Renata Kaczoruk na temat macierzyństwa. "Zawsze chciałam być mamą"

Ewa Kasprzyk przyłapała męża na zdradzie

Ewy Kasprzyk przez 36 lat była związana z Jerzym Bernatowiczem, inżynierem budowy statków. Owocem ich związku jest córka Małgorzata. Ostatnio aktorka wyznała, że ich małżeństwo nie było tak idealne, jak wszyscy myśleli. W programie "Zrozumieć kobietę" opowiedziała, że przyłapała męża na zdradzie.

"Dostawał przez rok SMS-y podpisane męskim pseudonimem. Potem okazało się, że znałam tę kobietę. Nie czułam potrzeby rewanżu... Miałam to szczęście, że mogłam ulokować uczucia gdzie indziej" – ujawniła Ewa Kasprzyk w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem.

Dodatkowo aktorka podkreśliła, że nie była świadoma tego, co się działo za jej plecami. Jak widać, rozwód pary był nieunikniony, doszedł do skutku w 2019 roku. Ewa Kasprzyk nie chowa jednak urazy do byłego męża.

Obecnie Ewa Kasprzyk jest w związku z Michałem Kozerskim. Zakochani poznali się w 2018 roku i od tego czasu ich relacja rozwija się dynamicznie. Para udowodniła swoją zgodność podczas udziału w show telewizyjnym "Power Couple", a również informacje o ich zaręczynach krążyły niedawno w mediach.

Ewa Kasprzyk
Ewa Kasprzyk z Michałem Kozerskim
Ewa Kasprzyk
Źródło: MWMEDIA

Ewa Kasprzyk i Jerzy Bernatowicz byli razem 36 lat

Początki nietypowego związku Ewy Kasprzyk i Jerzego Bernatowicza sięgają czasów, gdy aktorka dopiero walczyła o swoje miejsce w świecie filmowym i teatralnym. Pomimo trudności, ostatecznie dostała się na upragniony wydział aktorski na Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie. To tam przecięły się jej drogi z przyszłym mężem, Jerzym Bernatowiczem. Spotkali się na basenie, gdzie Jerzy mylnie wziął Ewę za pływaczkę. Początkowa pomyłka stała się preludium do ich niezwykłej relacji. Mimo różnic w zainteresowaniach para znalazła wspólny język, a ich więź okazała się mocniejsza niż przeszkody.

Początki były trudne dla Ewy Kasprzyk jako aktorki, ale również jako żony i matki. Choć wciąż grała, za życie rodziny i domu odpowiadała przede wszystkim ona. Jednak to nie zadowalało jej na stałe, a po pewnym czasie podjęła decyzję o przeniesieniu się do Warszawy, aby rozwijać swoją karierę. Choć jej mąż początkowo był sceptyczny, w końcu ustąpił.

Małżeństwo Ewy Kasprzyk i Jerzego Bernatowicza było niezwykłe dlatego, że większość czasu żyli na odległość. Wyjazdy zawodowe Jerzego były powszechne, co wyjątkowo obciążało ich relację. Aktorka mówiła, że to właśnie ten dystans pozwalał im przetrwać w związku, ale wraz z upływem lat także ta więź zaczęła się kurczyć.

Media wciąż interesowały się życiem prywatnym Ewy Kasprzyk. Krążyły plotki wokół jej romansów, jednak związek trwał nadal. W 2013 roku w jej życiu pojawił się Jakub Michalski, o 26 lat młodszy producent filmowy. Ostatecznie zdecydowała się na rozwód.

Ewa Kasprzyk i Jerzy Bernatowicz, 2009 rok
Ewa Kasprzyk i Jerzy Bernatowicz
Ewa Kasprzyk i Jerzy Bernatowicz, 2009 rok
Źródło: MWMEDIA

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości