Ewa Minge gorzko o pierwszym małżeństwie. "Powiedział, żebym się zamknęła"

Ewa Minge
Ewa Minge gorzko o swoim były małżeństwie. Zdradziła, jak traktował ją mąż
Źródło: MWMEDIA
Ewa Minge w jednym z najnowszych wywiadów otworzyła się na kwestie prywatne. Gwiazda opowiedziała o burzliwej relacji ze swoim pierwszym mężem. Przy okazji projektantka przytoczyła pewną historię.

Ewa Minge to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich projektantek. Oprócz swojej głównej pasji często angażuje się także w ważne kwestie społeczne. Gwiazda nie unika udzielania się na różne istotne tematy.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

CZT_MILIONERZY_BIENIUK_RODZICIELSTWO
Jarosław Bieniuk o wychowaniu dzieci. Czego go nauczyły?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Ewa Minge otworzyła się na temat byłego małżeństwa

Ewa Minge w szczerej rozmowie z Plejadą otworzyła się na temat swojego pierwszego męża, ojca jej dwóch synów W rozmowie z serwisem gwiazda nie ukrywa, że jej relacja była pełna nieporozumień. Projektantka przyznała, że ich małżeństwo trwało 13 lat, ale nie był to związek szczęśliwy. Jak zaznacza, przyczyną nieporozumień w jej relacji mogło być to, że oboje pochodzili z zupełnie różnych środowisk.

W nowym wywiadzie Ewa Minge przytoczyła jedną z sytuacji, które wydarzyła się trzy lata po rozwodzie niegdyś zakochanych. Jak zdradziła, były mąż, mimo że otrzymał od niej firmę i duży majątek, przez lata nie utrzymywał kontaktu z synami i nie płacił alimentów. Przy okazji projektantka wyjawiła, w jaki sposób potraktował ją były małżonek.

"Na pierwsze spotkanie z synami ten człowiek przyjechał ze swoją nową żoną i powiedział tekst, który mój starszy syn powtarza do dzisiaj. "Poznajcie moją normalną rodzinę". On przyjechał wtedy z małym dzieckiem, zresztą nie swoim. Na moje zaproszenie, by wejść do środka, powiedział, żebym się zamknęła" - wyznała.

Ewa Minge zaskoczyła zmianą wizerunku

Ewa Minge, znana z częstych zmian swojego wizerunku, ponownie zaskoczyła fanów. W przeszłości projektantka często prezentowała się w różnych kolorach włosów i fryzurach — od bujnych, kasztanowych loków, po jasny blond. Projektantka tym razem zdecydowała się na odważną zmianę.

Gwiazda pokazała na swoim profilu na Instagramie, że tym razem wybrała mahoniowy odcień. 56-latka opublikowała na swoim profilu film, na którym dumnie prezentuje swoją nową fryzurę. Pod jej postem na Instagramie pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy, w których fani wychwalają jej odwagę i gratulują kolejnej udanej metamorfozy.

Pięknie jak zawsze, ale co najważniejsze zawsze kolor pasuje do urody pani",

"Kolor świetny, ale obfitość włosów Pani Ewy mnie zachwyca" - pisali fani.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości