Ewa Minge zdecydowała się na diametralną zmianę wizerunku. Nowy kolor zaskoczył fanów

Autor:
Norbert
Żyła
Ewa Minge

Ewie Minge niestraszne są częste zmiany wizerunku. Znana projektantka wielokrotnie w trakcie swojej kariery prezentowała się w najróżniejszych fryzurach i kolorach włosów. Gwiazda właśnie kolejny raz zaskoczyła swoich fanów metamorfozą.

Ewa Minge jest jedną z najbardziej znanych polskich projektantek. Gwiazda oprócz tego wielokrotnie udziela się w istotnych społecznie sprawach. Projektantka nie boi się mieć zdania na wiele różnych tematów.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Joanna Krupa szczerze o problemach w życiu. Chodzi na terapię
Joanna Krupa szczerze o problemach w życiu. Chodzi na terapię

Ewa Minge zaskoczyła zmianą wizerunku

Ewa Minge przez ostatnie lata prezentowała się publicznie z wieloma różnymi kolorami włosów i fryzurami. Czasem na jej głowie gościły bujne loki o kasztanowym odcieniu, z którymi najbardziej możemy kojarzyć projektantkę. Innym razem jasny odcień blondu z cięciem do ramion. Teraz gwiazda postawiła na inną fryzurę.

Znana projektanta właśnie za pomocą mediów społecznościowych zaprezentowała się w innym odważnym kolorze włosów. Tym, razem Ewa Minge postawiła na rudy odcień. Na swoim instagramowym koncie 56-letnia gwiazda dodała filmik, na którym z dumą prezentuje nową fryzurę.

Pod filmem gwiazdy natychmiast pojawiło się wiele komentarzy od fanów, którzy pogratulowali jej kolejnej metamorfozy.

"Pięknie jak zawsze, ale co najważniejsze zawsze kolor pasuje do urody pani",

"Kolor świetny, ale obfitość włosów Pani Ewy mnie zachwyca" - pisali rozentuzjazmowani fani.

Ewa Minge pożegnała ukochanego pupila

Niedawno Ewa Minge straciła bliskiego członka rodziny. Gwiazda przez długi czas starała się walczyć o jego życie. Chodzi o jej ukochanego kota, który od dłuższego czasu zmagał się z problemami zdrowotnymi. Projektanta podzieliła się zdjęciem swojego zwierzaka i dodała do niego poruszający wpis.

"Wielu z Was trzymało paputy za Hadesa. Dziękujemy. Walczyliśmy od bardzo długiego czasu o każdy jego dzień. Jego nerki powoli odmawiały pracy nawet przy pełnym wsparciu medycznym. Wczoraj był na swoim ostatnim spacerze, które kochał nad koci rozsądek. Łapki były zbyt słabe, żeby uciec na wagary, które kochał. Po jednych z nich szukała go cała Polska, zdezerterował bowiem na dwa dni" - napisała.

W dalszej części swojego wpisu Ewa Minge dała do zrozumienia, jak bardzo boli ją strata ukochanego pupila.

"Dzisiaj uciekł za tęczowy most… Na zawsze. W swoim domu, kochany, tulony… w morzu łez. Miał fajne życie, miał swoje stado i nim zarządzał… Wyrwa w sercu niewspółmierna do tego malutkiego ciałka, jakie odeszło… Zabrał ze sobą potężny kawał nas… Dołączył do swojej siostry Felki i nic już nie będzie takie samo" - wyjawiła.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości