Hanna Lis w dosadny sposób odpowiedziała Natalii Siwiec. Chodzi o uzdrawianie siłą medytacji

Hanna Lis, Natalia Siwiec
Hanna Lis, Natalia Siwiec
Źródło: MWMEDIA
Natalia Siwiec zaskoczyła obserwatorów na Instagramie kontrowersyjnym stwierdzeniem o wpływie medytacji na leczenie chorób nowotworowych. W odpowiedzi Hanna Lis zdecydowała się na wyjątkowo dosadną odpowiedź. Co napisała?

Natalia Siwiec to znana polska modelka, która zyskała popularność podczas Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej Euro 2012. Gwiazda szybko stała się jedną z najpopularniejszych celebrytek w naszym kraju, a jej kariera influencerska nabrała tempa.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

7122023_SZAFYGWIA D_OLACIUPA_DONATAN (1)
Ola Ciupa o współpracy z Donatanem. Czy żałuje bycia Słowianką?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Hanna Lis odpowiada Natalii Sywiec

Natalia Siwiec w ostatnim czasie coraz częściej nie ukrywa swojej fascynacji niekonwencjonalnymi metodami leczenia. Gwiazda jakiś czas temu zainteresowała się duchowością. Po uczestnictwie w tygodniowym kursie medytacyjnym modelka postanowiła za pomocą konta na Instagramie wyjawić swoje spostrzeżenia na temat wpływu medytacji na zdrowie. Gwiazda zaskoczyła wszystkich wyznaniem, że przy pomocy tej metody relaksacji można się wyleczyć nawet z choroby nowotworowej.

"Tak, ja w to wierzę, ale to nie hop siup. Trzeba w to włożyć bardzo dużo pracy. Nasłuchałam się wiele historii od ludzi o "cudownych" uleczeniach na wykładach" - wyznała gwiazda.

Hanna Lis w dosyć ostrych słowach odpowiedziała Natalii Siwiec. W swojej odpowiedzi podkreśliła, jak bolesna i ciężka jest walka z nowotworem, którą sama doświadczyła, kiedy jej ojciec zmarł na raka po siedmiu latach choroby. Dziennikarka skrytykowała również lekceważące podejście Natalii Siwiec.

"Mój tata zmarł 13 lat temu po heroicznej, 7-letniej walce z nowotworem. Niedługo po nim, również rak, zabrał 3 innych członków mojej rodziny. Naoglądałam się szpitalnych oddziałów, przeróżnych — od tych 'lajtowych', gdy bój dopiero się zaczyna, po te ostatnie. Sam Bartek wiesz, jak te 'ostatnie'. My wiemy. miliony ludzi, niestety, także wiedzą. Medytacja? Jeśli to komuś daje oparcie — spoko. Ale to lekarze, nauka, współczesna medycyna leczą nowotwory. O czym ty i ja wiemy. Miliony świadomych, w miarę wyedukowanych ludzi wiedzą" - zaczęła.

Na koniec swojego wpisu Hanna Lis wezwała Natalię Siwiec do przeproszenia za swoje słowa i do zlikwidowania swojego konta na Instagramie.

"Ale są i tacy, którzy żyją na 'insta' i na Tik-Toku … i wtem, ze swoimi mądrościami wchodzi Natalka cała na biało. I tak jak radziła swoim followersom, jakim kremem zlikwidować cellulit, tak freestylowo orzeka jak zlikwidować raka. Na jej miejscu przeprosiłabym i zlikwidowałabym konto. Ludzie, błagam: włączcie myślenie! "- napisała dziennikarka.

Natalia Siwiec o życiu w Meksyku. Oceniła mentalność Polaków

Jakiś czas temu Natalia Siwiec podzieliła z Anną Pawelczyk-Bardygą z cozatydzien.tvn.pl swoimi uczuciami związanymi z nowym domem. Zdradziła, że mimo komfortu i przyjaznej atmosfery w Meksyku tęskni za ojczyzną. Stwierdziła, że choć obecnie mieszka w Meksyku, tęsknota za Polską, rodziną i przyjaciółmi jest nieunikniona. Gwiazda przyznała jednak, że kiedy jest w Polsce, tęsknota powraca, tym razem za ciepłym klimatem Meksyku. Przyznała, że tęskni za słońcem, pięknymi plażami i swobodą, których tam doświadcza.

- Jestem Polką, urodziłam się tutaj i wychowałam. Przeżyłam swoje pierwsze miłości, więc jakaś część mojego serca jest tutaj. Jak jestem w Meksyku, to tęsknię za Polską. No i oczywiście bardzo tęsknimy za rodziną i za przyjaciółmi — powiedziała.

Natalia Siwiec opisała Meksyk jako miejsce idealne, piękne, spokojne, swobodne i autentyczne. Gwiazda zaznaczyła, że w nowym miejscu zamieszkania opanuje pewien poziom luzu, którego Polakom może brakować.

- Ogólnie Polakom na pewno brakuje tego luzu, natomiast gdybym nie jeździła na te wszystkie świadomościowe festiwale, to odpowiedziałabym ci pewnie, że my nie idziemy w dobrą stronę. Natomiast na tych wszystkich świadomościowych festiwalach okazuje się, że jest tak dużo ludzi, Polaków, którzy są bardzo świadomymi ludźmi, cudownymi ludźmi, którzy po prostu błyszczą, świecą, że mogę powiedzieć dzisiaj spokojnie, że my idziemy w dobrą stronę - oceniła Natalia Siwiec.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyla

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości