Ewa Telega wraca pamięcią do przeszłości. Pokazała zdjęcie sprzed lat z wybitnymi aktorkami

Ewa Telega dodała sentymentalne zdjęcie z córką Zofią Domalik
Ewa Telega dodała sentymentalne zdjęcie z córką Zofią Domalik
Źródło: MWMEDIA
Każdy z nas lubi odpłynąć choć na chwilę myślami do pięknych wspomnień z przeszłości. Taką możliwość dają nam stare zdjęcia. Na moment nostalgii pozwoliła sobie ostatnio Ewa Telega. Aktorka dodała na Instagramie fotografię z imienin córki Zofii Domalik tyle, że sprzed 26 lat.

Sentymentalne zdjęcie Ewy Telegi było dla niej przypomnieniem o tym, jak szybko płynie czas, jak dzieci dorastają i podążają własną ścieżką, często nawiązując do rodzinnej tradycji. W przypadku Zofii Domalik talent do aktorstwa okazał się dziedziczny i dziewczyna podążyła ścieżką, którą wytyczyła jej mama.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Zofia Domalik w ogniu pytań
Jacyrodzicetakiedzieci? Zofia Domalik w ogniu pytań
#Jacyrodzicetakiedzieci? Zofia Domalik w ogniu pytań
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Ewa Telega dodała stare zdjęcie z córką Zofią Domalik i koleżankami

Oglądając stare albumy, przywołujemy emocje, które towarzyszyły nam w tamtej chwili. Ewa Telega postanowiła podzielić się tą chwilą ze swoimi fanami na Instagramie, publikując w relacji sentymentalne zdjęcie sprzed 26 lat.

Młoda Ewa Telega z maleńką córeczką Zosią Domalik, zostały uchwycone na fotografii w dniu imienin Zofii. "Imieniny Zofii. 26 lat temu" - brzmi podpis pod zdjęciem dodany przez aktorkę.

Zofia Domalik to córka Ewy Telegi i uznawanego reżysera teatralnego Andrzeja Domalika. Mimo rodzicielskich inspiracji nie przypuszczała, że zdecyduje się pójść w ślady rodziców. Jednak w wieku nastoletnim zaczęła aktorską przygodę.

Dziś, po 26 latach od tamtego zdjęcia, Zofia Domalik ma na swoim koncie rolę w filmie "Wszystko dla mojej matki", za którą otrzymała nagrodę za debiut aktorski na 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Dodatkowo, została nominowana do prestiżowych nagród Orłów w dwóch kategoriach - "Najlepsza główna rola kobieca" oraz "Odkrycie roku".

Zofia Domalik jest również rozpoznawana przez widzów TVN za rolę Ewy Banach w serialu "Szadź", gdzie partnerowała Maciejowi Stuhrowi. W rozmowie z Aleksandrą Czajkowską Zofia opowiedziała o swoich planach na przyszłość, sławnych rodzicach, a także doświadczeniu z hejtem, z którym musiała się zmierzyć.

Zobacz cały odcinek cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?" z Zofią Domalik.

Na zdjęciu sprzed 26 lat, obok Ewy Telegi z córką, widzimy również inne znane twarze - koleżanki aktorki: Hannę Mikuć z córką Marią Sobocińską, Aleksandrę Justę z córką Marią Zamachowską i Aleksandrę Konieczną z córką Julią Maj. To dowód na silne więzi, które łączą polskie gwiazdy do dziś.

Ewa Telega dodała sentymentalne zdjęcie z córką Zofią Domalik
Ewa Telega dodała sentymentalne zdjęcie z córką Zofią Domalik
Ewa Telega dodała sentymentalne zdjęcie z córką Zofią Domalik
Źródło: Instagram

Ewa Telega o macierzyństwie

Ewa Telega to znana i ceniona aktorka, żona, matka, a także kobieta silna, niezależna i pełna pasji. Życie jej nie oszczędzało. W wieku 23 lat pochowała męża. Byli dwa lata po ślubie. Przez sześć lat szukała swojego miejsca na Ziemi. I znalazła je w podwarszawskim Komorowie u boku Andrzeja Domalika, z którym ma córkę Zofię. O blaskach i cieniach macierzyństwa rozmawiała z Aleksandrą Głowińską w cyklu "Co Za Kobieta!".

Początki nie były dla Ewy Telegi łatwe. W momencie narodzin swojej córki, Zosi, odczuwała strach i obawę związaną z odpowiedzialnością, jaką niesie ze sobą bycie matką. Te uczucia, jak przyznaje, towarzyszą jej również w kontekście potencjalnego bycia babcią. Mimo to aktorka podkreśla, że nie wyobraża sobie, aby mogła kochać kogoś bardziej niż swoje własne dzieci.

"Zosia wcale nie jest silną, przebojową kobietą, choć wszyscy tak myślą. Ma te cechy, ale w dzieciństwie bardzo długo miała niską samoocenę" - powiedziała aktorka.

Ewa Telega przyznała, że jej córka jest inną osobą niż ona sama. Mimo to, obie mają podobne temperamenty i emocje. Aktorka podkreśla jednak, że nie próbuje narzucić swojej córce swojego stylu życia czy pracy. Zamiast tego, stara się ją wspierać i pomagać, kiedy tego potrzebuje.

"Zosia jest zupełnie inna. Poza tym ja w jej wieku miałam takie ciężkie życie, że dzisiaj cieszę się, że mam 60 lat i już nie muszę być młoda. To był jakiś koszmar. Od kiedy skończyłam 30 lat, lepiej mi się żyje. Ma się większy spokój w głowie. Jesteśmy podobne w temperamencie, wybuchamy, przepraszamy, płaczemy tak samo. Ale w pracy jesteśmy inne" - wyjaśniła gwiazda.

Ewa Telega przyznała także, że ważne jest dla niej utrzymanie odpowiedniego balansu między byciem matką a przyjacielem dla swojej córki. Choć obie są blisko ze sobą związane, aktorka podkreśla, że nigdy nie próbowała być dla Zosi "koleżanką". Mimo wszelkich wyzwań, jakie niesie ze sobą macierzyństwo, aktorka nie wyobraża sobie lepszego "zawodu" niż bycie matką.

Przeczytaj cały wywiad: Ewa Telega o miłości, macierzyństwie i przemijaniu. "Będę żyła na koszt spadkobierców"

Zofia Domalik z mamą Ewą Telegą
Zofia Domalik z mamą Ewą Telegą
Zofia Domalik z mamą Ewą Telegą
Źródło: MWMEDIA

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości