Ewelina Bator pokazała zdjęcie z nowym partnerem. "Żora chce twojego szczęścia"

Ewelina Bator pokazała zdjęcie z nowym partnerem
Ewelina Bator pokazała zdjęcie z nowym partnerem
Źródło: Mw Media
Ewelina Bator była partnerką zmarłego tancerza Żory Korolyova. Artysta zmarł w grudniu 2021 roku, a jego ukochana głęboko przeżyła jego odejście. W wywiadach kobieta podkreślała, że całym sercem kochała tancerza. Teraz po raz pierwszy przedstawiła w mediach społecznościowych swojego nowego partnera.

Ewelina Bator to polska aktorka filmowa, telewizyjna i dubbingowa. Pojawiała się gościnnie w wielu popularnych serialach. Głosu użyczyła do filmu "Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara" czy "Czarna Pantera". Była instruktorką w Akademii Tańca Arte Żory Korolyova. Po jego nagłej śmierci wielokrotnie wspominała ukochanego w mediach społecznościowych.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Zmarli młodo
Polskie gwiazdy, które zmarły młodo. Odeszli niespodziewanie
Źródło: MWMEDIA, Facebook, Wikimedia Commons, screen Youtube

Ewelina Bator jest zakochana. Pokazała zdjęcie z nowym partnerem 

Ewelina Bator nie mogła uwierzyć w śmierć ukochanego. Żora Korolyov zmarł w wieku 34 lat. Jak podał "Super Express" przyczyną śmierci było zapalenie mięśnia sercowego. Ewelina Bator gościła w programie "Miasto Kobiet", w którym opowiedziała o swojej stracie.

"Z każdych zakupów, z których Żoruś wracał, przychodził zawsze z jakimiś małymi tulipanami. A ja głupia czasem krzyczałam na niego: 'No, ile już tych kwiatów!'. Teraz każde zakupy kończę małym bukietem tulipanów [...] Nigdy nie zrobiłam sobie kawy, zawsze on to robił. Nawet, jak wychodził wcześniej niż ja, to szykował mi mleko, kapsułkę i karteczkę z napisem: 'Pysznej kawy, kochanie'. Mam bardzo dużo kartek od niego, pięknych i krótkich wyznań miłości. Wszystkie oprawiłam w ramkę" - wyznała na Instagramie.

Ewelina Bator krok po kroku wychodziła z żałoby. 15 lipca opublikowała na Instagramie nagranie, na którym tańczy rozpromieniona, a w tle słyszymy utwór "Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał" śpiewany przez sanah. Już wtedy internauci pisali, że życzą jej dużo szczęścia.

Teraz kobieta po raz pierwszy pokazała zdjęcie z nowym partnerem. Nie zdradziła jednak jego tożsamości. Na fotografii udostępnionej przez nią na Instagramie widzimy zakochanych, trzymających się za ręce. Ewelina Bator w opisie zdjęcia umieściła tylko emotikonkę czerwonego serca.

Obserwatorzy kobiety przesłali jej mnóstwo życzliwych komentarzy.

"Żorka na pewno chce twojego szczęścia",

"Zasługujesz na szczęście, anioły nad tobą czuwają",

"Jaki piękny widok" - pisali.

Ewelina Bator o śmierci ukochanego

Ewelina Bator wspominała ukochanego w pierwszą rocznicę jego śmierci. Uczciła jego pamięć, publikując kolejne zdjęcie z Żorą Korolyovem I dedykując mu wpis pełen miłości.

"Mój kochany! Dziękuję Ci za najpiękniejsze 5 lat wspólnego tańca. Prawdą jest, że dnia 21.12.2021 odszedł człowiek, który kochał całym sercem i którego ja kochałam i kocham najmocniej na świecie. Nasze serca pękły, ale złożą się kochanie tam na górze. Będziemy się sobą opiekować. Kochamy Cię. Wierzcie mi — też w to nie wierzę. Długo nie uwierzę. I na ten moment to, co się stało, potrzebuje ciszy..." - napisała na Instagramie.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Mw Media

podziel się:

Pozostałe wiadomości