Syn Joanny Racewicz przeszedł metamorfozę. Tak wygląda dziś 15-letni Igor

Syn Joanny Racewicz przeszedł metamorfozę. Tak wygląda dziś 15-letni Igor
Syn Joanny Racewicz przeszedł metamorfozę. Tak wygląda dziś 15-letni Igor
Źródło: MWMEDIA
Joanna Racewicz zazwyczaj stroni od pokazywania kadrów z życia prywatnego w mediach społecznościowych, jednak teraz zrobiła wyjątek. Dziennikarka pokazała, jak zmienił się jej 15-letni syn Igor. Będziecie zaskoczeni.

Joanna Racewicz od lat stara się trzymać życie prywatne z dala od mediów, bowiem kilkanaście lat temu przeżyła traumę. Dziennikarka w 2004 r. poślubiła porucznika Wojska Polskiego Pawła Janeczkę. Małżeństwo wydawało się być idealne, jednak po 6 latach nastąpił tragiczny koniec. 10 kwietnia 2010 r. mąż dziennikarki zginął w katastrofie lotniczej w Smoleńsku.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Jacy rodzice, takie dzieci? Michał Królikowski
Jacy rodzice, takie dzieci? 6. Michał Królikowski
Jacy rodzice, takie dzieci? 6. Michał Królikowski

Joanna Racewicz czule o synu

Paweł Janeczek osierocił dwuletniego wówczas syna Igora, który przyszedł na świat 23 kwietnia 2008. Od tego czasu Joanna Racewicz musiała wychowywać syna sama. Co roku w dniu urodzin ukochanego męża stara się być na cmentarzu wraz z synkiem i opowiadać mu jak najwięcej o tym, jaki był jego ojciec.

Nie jest tajemnicą, że 15-letni Igor jest oczkiem w głowie mamy. W dniu jego 15. urodzin Joanna Racewicz zdecydowała się pokazać zdjęcia sprzed lat z prywatnego archiwum i wyznała, za co podziwia swojego syna.

"15 lat temu świat zawirował. Pierwszy krzyk, pierwszy zapach, dotyk. Ktoś położył mi tuż przy twarzy mały -wielki cud. Kruchy wtedy, drobny, a już ogromny. Pierwsza kąpiel w mocnych tatowych objęciach, pierwszy uśmiech, krok, pierwsze słowo. Błękit oczu, w których zamykał się wszechświat. Miłość bez końca, serce zanurzone w niebie" - zaczęła swój wpis na Instagramie dziennikarka.

Dalej dodała:

"Mądry, wspaniały, silny, niemodnie lojalny. Byt spod serca, pod każdym względem osobny. Niech rosną ci skrzydła, codziennie mocniejsze. Niech niosą tam, gdzie tylko zapragniesz. Marzenia są drogą serca. W twoim jest mapa. Gdybyś ją zgubił — jestem. Zawsze gdy potrzeba. Kocham, bez końca. Pomyślcie dziś ciepło, proszę, o tym wspaniałym młodym człowieku. Wiele już przeszedł. Ocean przed nim" - wyznała.

Joanna Racewicz pokazała metamorfozę syna

Joanna Racewicz niezwykle rzadko dzieli się w sieci zdjęciami z synem. To zdarza się tylko przy wyjątkowych okazjach, a taka się właśnie nadarzyła. 15-letni Igor postanowił całkowicie zmienić swój wizerunek. W tym celu wraz z mamą udali się do fryzjera, który przy okazji jest bliskim przyjacielem dziennikarki, a wszystko zostało zrelacjonowane w mediach społecznościowych.

"O dwóch takich, których kocham. Na każdego z nich zawsze mogę liczyć, o każdym powiedzieć, że jest przyjacielem. Tak, można to spokojnie powiedzieć o dziecku, bo przyjaźń może mieć bardzo wiele wymiarów, jeśli jest zadbana, pielęgnowana, bez chwastów. Obaj są lojalni, szczerzy, oddani, szlachetni. Jestem szczęściarą, że są w moim życiu. Specjalnie dla 'wujka Leszka' mamy zdjęcie. Rodzinne zdjęcie. Za zgodą Synka. Bez pleców. Duża zmiana. Idzie odwilż? A może to chwilowe... Serdeczności" - napisała Joanna Racewicz.

Dziennikarka zamieściła krótkie nagranie, a także kilka zdjęć 15-letniego Igora po metamorfozie. Co myślicie? My jesteśmy zdecydowanie na tak.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości