Ewelina Taraszkiewicz wydała oświadczenie. Reaguje na wywiad Jakuba Rzeźniczaka

Ewelina Taraszkiewicz i Jakub Rzeźniczak
Ewelina Taraszkiewicz i Jakub Rzeźniczak mają córkę Inez
Źródło: Materiały nadesłane/MWMEDIA
Jakub Rzeźniczak w rozmowie z Żurnalistą opowiedział o licznych romansach, byłym małżeństwie oraz związkach. Zdradził, jak poznał Ewelinę Taraszkiewicz, oraz że nie ma więzi z ich córką Inez. Mama dziewczynki opublikowała oświadczenie. Podjęła też kroki prawne. Skrytykowała piłkarza za to, że naruszył dobra osobiste jej, jak i małoletniej Inez.

Jakub Rzeźniczak nie rozstał się z matką swojej córki w przyjaznych warunkach. Nie umacnia też więzi z małą Inez, co sam podkreślił w podcaście Żurnalisty. Sportowiec opowiedział ze szczegółami o relacji z Eweliną Taraszkiewicz i opisał intymne szczegóły dotyczące ich spotkań. Kobieta oskarża go teraz o pomówienia.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

TRUELOVE_ZAJAC_SM
Edyta Zając o wizerunku, karierze modelki i swoim wyglądzie
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Ewelina Taraszkiewicz wydała oświadczenie. Reaguje na wywiad Jakuba Rzeźniczaka

Ewelina Taraszkiewicz nie pozostawiła wywiadu piłkarza bez reakcji. Postanowiła podjąć kroki prawne i opublikowała na Instagramie oświadczenie, w którym z pomocą prawnika przedstawiła swoje żądania.

"Oświadczam, że w ocenie mojej klientki Eweliny Taraszkiewicz wypowiedzi pana Jakuba Rzeźniczaka stanowią pomówienie oraz naruszają dobra osobiste zarówno jej, jak i jej małoletniej córki Inez. Postawa, w której pan Jakub Rzeźniczak odmawia kontaktu telefonicznego z córką, gdyż nie chce jej 'robić wody z mózgu', godząc się jednocześnie z tym, że dziewczynka zapozna się z jego wypowiedziami opublikowanymi w Internecie, jest dla niej niezrozumiała i budzi jej głęboki sprzeciw" - czytamy w oświadczeniu.

Ewelina Taraszkiewicz dodała, że wypowiedzi piłkarza w wywiadzie są odmienne od tych, które prezentował na sali rozpraw.

"W szczególności pan Jakub Rzeźniczak dotychczas nie wycofał wniosku o uregulowanie kontaktów z córką, a przyznanych mu przez sąd kontaktów nie realizuje od października 2021 roku" - uściślił prawnik. Na koniec zarzucono Żurnaliście brak zachowania rzetelności dziennikarskiej.

Ewelina Taraszkiewicz wydała oświadczenie
Ewelina Taraszkiewicz wydała oświadczenie
Źródło: Instagram @ewelatarasz

Ewelina Taraszkiewicz o kontaktach córki z Jakubem Rzeźniczakiem

Jakub Rzeźniczak miał spędzić z córką Dzień Dziecka, bo taka była decyzja sądu. Ewelina Taraszkiewicz w rozmowie z nami powiedziała, że jej były partner poinformował ją, że w tym czasie ma inne plany. Piłkarz ze swoją ukochaną wyjechał do Gruzji. Romantyczne zdjęcia małżeństwa podzieliły fanów. Jakub Rzeźniczak poinformował matkę Inez, że nie spotka się z córką.

- Sąd postanowił, iż w Dzień Dziecka w godzinach popołudniowych Kuba ma obowiązek spędzić ten czas z córką. Tydzień temu w sobotę poinformował mnie, iż nie zjawi się, ponieważ wylatuje w sprawach zawodowych do Gruzji. Zaproponowałam, żeby "odrobił" ten dzień wcześniej lub później, ale dostałam odpowiedź, że nie może określić się na ten moment z różnych osobistych powodów. Nie zadzwonił z życzeniami. Inez nie dostała żadnej kartki czy prezentu. Myślę, że największym prezentem dla niej byłoby samo pojawienie się i spędzenie z nią czasu. Jednak staram się zrozumieć, iż nie da się przełożyć obowiązków zawodowych. Być może po powrocie uda mu się znaleźć czas - usłyszeliśmy od Eweliny Taraszkiewicz.

Poprosiliśmy o komentarz również samego Jakuba Rzeźniczaka. Piłkarz krótko zaznaczył, że do Gruzji nie wyjechał w "celach zawodowych tylko biznesowych".

Czytaj więcej: Sąd nakazał Jakubowi Rzeźniczakowi spędzenie Dnia Dziecka z córką

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Materiały nadesłane/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości