Renata Kurczab z "TM" pokazała zdjęcie obecnej figury. "Co ludzie pomyślą o tobie"

Renata Kurczab
Renata Kurczab z 3. edycji "Top Model"
Źródło: X-NEWS
Renata Kurczab zaistniała w 3. edycji programu "Top Model" w 2013 roku. Ciekawa uroda i charyzma sprawiła, że 20-latka z Katowic zaczęła osiągać sukcesy w branży. Modelka pokazała ostatnio zdjęcia, których na początku wstydziła się opublikować. W rozmowie z Kaliną Szymankiewicz opowiedziała o dojrzewaniu bez mamy, kompleksach i nieidealnym życiu modelki.

Renata Kurczab zdobyła 4. miejsce w 3. edycji "Top Model". Jurorzy byli oczarowani jej urodą. Po 10 latach od udziału w programie modelka ma już spore doświadczenie w branży, ale też przemyślenia dotyczące typów sylwetek, które wciąż są wykluczane w modzie. Publikując zdjęcia w bieliźnie, Renata Kurczab miała w głowie myśli: "wyglądasz tu tak grubo"; "co ludzie powiedzą"; "jesteś profesjonalną modelką, powinnaś być w formie" - pisała na Instagramie. O tych wszystkich wątpliwościach i swoich doświadczeniach opowiedziała w rozmowie dla cozatydzien.tvn.pl.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Co zobaczymy w nowym sezonie programu "Top Model"? cz.2

Renata Kurczab z "Top Model" o presji idealnego wyglądu

Kalina Szymankiewicz, cozatydzien.tvn.pl: zastanawiam się, czy często słyszysz, że skoro jesteś odnoszącą sukcesy modelką, to na pewno nie masz żadnych kompleksów?

Renata Kurczab: Niekoniecznie, czasami się zdarzy, ale szybko prostuję te błędne wyobrażenia ludzi o modelkach, przynajmniej o mnie samej. Na co dzień jednak jestem oceniana przez pryzmat wyglądu, w głównej mierze nawet nie tylko w zawodzie, ale w życiu codziennym, co czasami bywa irytujące, bo przecież wygląd jest nam nadany, rodzimy się w tym właśnie ciele, które później z nami idzie przez życie. A jesteśmy zdecydowanie czymś więcej niż tylko wyglądem!

Ten zawód opiera się głównie na wyglądzie. Jesteś oceniana non stop. Skanowana wręcz z góry do dołu, z boku do drugiego boku, każda część ciała jest brana pod lupę, komentowana, czasami nawet na głos przy tobie. Fakt, charakter też ma sporo do powiedzenia i osobowość, która decyduje, jak daleko zajdziesz w tym biznesie. Jednak to wygląd gra kluczową rolę.

"Za wysoka, za niska, za blada, zbyt opalona, za duże dłonie, nieładne paznokcie, za szerokie ramiona, za duże biodra, za mały biust, za duży biust, mało masz włosów, za dużo masz tych włosów! Siwe? Uuu lepiej zafarbować, no bo przecież nie przejdzie"
- słyszymy. 

Cellulit? Sporo się mówi, że już nie taki straszny, ale jednak. Wymiary, wymiary i jeszcze raz wymiary. A przecież jako kobiety mamy cykle miesiączkowe, nasze ciało wygląda inaczej, praktycznie codziennie, do tego podróże, które też na nie wpływają, no i ba najważniejsze, że dojrzewamy, starzejemy się, zmieniamy się. Ciężko jest więc nie mieć kompleksów, kiedy jesteś notorycznie atakowana z każdej strony. Osobiście mam ich trochę, ale to są różne "głosy" w mojej głowie, których niekoniecznie słucham, są ze mną, bo po takim czasie pracy w branży zostawiły we mnie ślad. Ale wiem, że to czyjeś zdanie o mnie. Ja mam na szczęście tę samoświadomość, że słucham siebie i nie dopuszczam tych niechcianych głosów społeczeństwa. One często wynikają z zazdrości lub z tego, że ktoś ma zły dzień.

Praktycznie od małego jesteśmy uczeni, żeby się dopasowywać, zachowywać w pewien sposób, bo wtedy zostaniemy docenieni i będziemy fajni. Uśmiechnij się, to ludzie cię będą lubić. Nałóż spódniczkę, będziesz wyglądała ładniej, uczesz włosy, pomaluj się, przecież jesteś dziewczyną, masz wyglądać ładnie. Gdyby tego wszystkiego nie było w naszym życiu, czy ktokolwiek miałby kompleksy? Czy może bylibyśmy wszyscy akceptowani po prostu tacy, jacy jesteśmy? Naturalni, każdy wyjątkowy, każdy byłby sobą, nie uznawałby swoich wyjątkowych cech za coś gorszego, bo tak mu powiedziano w szkole, w pracy, na ulicy lub w domu.

K.S: Coraz więcej modelek uświadamia swoim fanom, że ich ciało nie jest zawsze idealne i potrafi się bardzo zmienić np. pod wpływem choroby. Napisałaś na Instagramie, że też wiele przeszłaś. Chciałabyś się tym podzielić?

R.K.: Bardzo podoba mi się to, że coraz częściej osoby z branży mówią głośno o tym, przez co przechodzą, z czym spotykają się na co dzień. Uważam, że trzeba pokazywać każdą stronę tego zawodu, nie tylko tą piękną, kolorową, która często nie jest prawdą..., a jest iluzją.

Jak każdy człowiek w życiu przechodzę przez różne etapy i jest to zupełnie normalną, nieodłączną częścią rozwoju osobistego. Zmiany nie są łatwe, wychodzenie ze strefy komfortu również. Co nie oznacza, ze nie jest dla nas dobre. Jestem zdrowa i na szczęście nic mi nie dolega oprócz tarczycy, z którą już chyba co druga osoba na świecie się zmaga. Stres to drugie imię zawodu, który wykonuję, powoduje wiele nieodwracalnych zmian w organizmie. Dlatego należy dbać o swój spokój wewnętrzny.

K.S.: W swoim wpisie wyliczyłaś, czego masz dość. A czemu się jeszcze sprzeciwiasz w branży modelingowej? Uważasz, że można coś jeszcze zrobić, żeby zadbać o zdrowie psychiczne młodych modelek?

R.K.: Trochę to zabrzmiało, jakbym tylko krytykowała modeling, ale zupełnie tak nie jest. Jestem bardzo wdzięczna za wszystko, czego doświadczyłam, bo są to cenne lekcje i dzięki temu jestem tu, gdzie jestem i jestem tym, kim jestem.

Jednak można by było zmienić kilka rzeczy. Choć tak naprawdę teraz wszystko zmierza w zupełnie innym kierunku, modeling to już nie to samo, co kiedyś, teraz liczą się followersi, to jak prowadzisz Instagram, więc tu może zadbałabym zdecydowanie bardziej o zdrowy dystans do tego wszystkiego. Bo ilość followersów nie świadczy o twojej wartości. Zawsze będę stawiała na autentyczność i prawdę, na bycie sobą.

K.S. Masz na koncie współprace z największymi światowymi domami mody i markami. Co jeszcze chciałabyś osiągnąć w tym zawodzie? Czy wciąż modeling jest dla ciebie spełnieniem marzeń, czy piękna bańka pękła z czasem?

Jestem bardzo zadowolona z tego, co osiągnęłam. To była i nadal jest ciekawa podróż z wieloma przygodami. Kiedyś pewnie odpowiedziałabym na to pytanie trochę inaczej, ale zmieniły się moje priorytety i wartości. Teraz jest to dla mnie czysta przyjemność podróży, spotykania nowych ciekawych ludzi i tworzenia ciekawych projektów, ale zdecydowanie nie jest to dla mnie wystarczające, dlatego powoli wprowadzam zmiany w życie. Na razie nie chcę jeszcze za dużo mówić.

"Top Model". Renata Kurczab o dojrzewaniu, kompleksach i założeniu rodziny

K.S.: Miałaś 20 lat, gdy wzięłaś udział w "Top Model". Wyznałaś, że wcześnie straciłaś mamę. Myślę, że akceptacji siebie i kobiecości często uczą właśnie matki, są wzorem dla dziewczynek. Jak więc wspominasz dojrzewanie i zmagania z nastoletnimi kompleksami?

R. K.: Zgadza się, straciłam mamę, mając zaledwie trzy latka, więc na tyle wcześnie, że nie pamiętam jej, jednak wierzę, że dusze naszych bliskich czuwają nad nami i mimo że fizycznie ich z nami nie ma, to jednak pomagają nam w życiu. Bardzo często spotykam takich aniołów na swojej drodze, więc nie wierzę, że jest to przypadek.

Akceptacja siebie i kobiecości przyszła mi z trudem, nie będę ukrywać. Mam wrażenie, że nadal się tego uczę, jak to jest być kobietą i właśnie teraz, mając 30 lat, zaczynam to rozumieć i bardzo dobrze się (wreszcie) czuć się w swojej skórze, właśnie jako kobieta, świadoma tego, kim jest i czego chce. To mimo wszystko jest w nas bez względu na to, czy ktoś nam to pokaże, czy nie. Natomiast, jeśli są tutaj dziewczyny, które podobnie jak ja straciły mamę, bądź nie jest ona obecna w ich życiu, to z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że każdy przechodzi swój własny proces, w swoim własnym tempie. Nie trzeba niczego przyspieszać. Więc spokojnie moje drogie. Pomóc może np. pisanie dziennika, obserwacja siebie samej, zadawanie sobie pytań, obserwowanie innych kobiet, przebywanie w kobiecych kręgach. Nie wspominając już o pomocy psychologa czy psychoterapeuty, która może brzmieć groźnie, ale jeśli znajdziemy odpowiednią osobę, to na pewno możemy się spodziewać tylko dobrych rezultatów.

K.S.: Co jest twoją odskocznią od pracy i mediów społecznościowych?

R.K.: Kocham spędzać czas w naturze, medytować, uprawiać jogę. Jestem romantyczną, artystyczną duszą, w wolnych chwilach tworzę, każde emocje przelewam na papier, czy to dzięki pisaniu piosenek, czy malowaniu obrazów, czy tworzenie czegokolwiek, co mi przyjdzie do głowy. Mam też pasję do jazdy na rowerze, kocham jeździć na mojej kolarzówce. Do tego spędzanie czasu z moimi kotami, nie ma nic lepszego na odstresowanie. Polecam (śmiech). Czytam mnóstwo książek, gotuję, jem pyszności, dbam o kwiaty w domu, bardzo proste rzeczy, ale kluczem jest robienie ich w pełnym skupieniu — bycie "tu i teraz". Wtedy głowa odpoczywa.

K.S.: W "Top Model" mówiłaś o tym, że pragniesz w przyszłości założyć rodzinę. Czy to marzenie już się spełniło?

R. K.: Na ten moment mam inne priorytety w swoim życiu. W przyszłości chciałabym założyć rodzinę. Uwielbiam dzieci, ale na razie wystarczy mi grać z nimi w reklamach (śmiech). Myślę też, że wolę zrobić to rozsądnie i dokończyć moje artystyczne zachcianki tak, żeby później móc się skupić na rodzinie ze spokojną głową i sercem, że zrobiłam w życiu to, czego chciałam.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: X-NEWS

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Martyna Wojciechowska o niebezpiecznych sytuacjach w podróży. "Rodzice dowiadują się z telewizji"

Martyna Wojciechowska o niebezpiecznych sytuacjach w podróży. "Rodzice dowiadują się z telewizji"

Joanna Krupa o podziale obowiązków i życiu na dwóch kontynentach. "Staramy się zachować balans"

Joanna Krupa o podziale obowiązków i życiu na dwóch kontynentach. "Staramy się zachować balans"

Syn Doroty Wellman nie chciał zgodzić się na współpracę z mamą. "To była jego obsesja" [TYLKO U NAS]

Syn Doroty Wellman nie chciał zgodzić się na współpracę z mamą. "To była jego obsesja" [TYLKO U NAS]

Julia Wieniawa powiedziała, co ją najbardziej stresuje. "Ciężko mi to odpuścić" [TYLKO U NAS]

Julia Wieniawa powiedziała, co ją najbardziej stresuje. "Ciężko mi to odpuścić" [TYLKO U NAS]

Nie żyje Tomasz Komenda. W więzieniu spędził niesłusznie 18 lat

Nie żyje Tomasz Komenda. W więzieniu spędził niesłusznie 18 lat

Jan Pirowski o karierze i naturze buntownika. "Skręcałem w te niewybrane przez nikogo ścieżki" [TYLKO U NAS]

Jan Pirowski o karierze i naturze buntownika. "Skręcałem w te niewybrane przez nikogo ścieżki" [TYLKO U NAS]

Piotr Kupicha chciałby wrócić do popularności sprzed lat? "To jest bardzo niebezpieczne" [TYLKO U NAS]

Piotr Kupicha chciałby wrócić do popularności sprzed lat? "To jest bardzo niebezpieczne" [TYLKO U NAS]

Aleksandra Popławska chciałaby wystąpić z córką na ekranie? Zaskakujące słowa [TYLKO U NAS]

Aleksandra Popławska chciałaby wystąpić z córką na ekranie? Zaskakujące słowa [TYLKO U NAS]

Anna Senkara i Sandra Hajduk o łączącej je relacji. "Obie mamy charaktery" [TYLKO U NAS]

Anna Senkara i Sandra Hajduk o łączącej je relacji. "Obie mamy charaktery" [TYLKO U NAS]

Sylwia Bomba przeżyła w młodości dramat. "Płakałam godzinami"

Sylwia Bomba przeżyła w młodości dramat. "Płakałam godzinami"

Agnieszka Woźniak-Starak zaskakująco o karierze. "Zostałam wrzucona na głęboką wodę" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Woźniak-Starak zaskakująco o karierze. "Zostałam wrzucona na głęboką wodę" [TYLKO U NAS]

Monika Miller z partnerem o chorobie, relacji z Leszkiem Millerem i dzieciach. "Bardzo bym chciała bliźnięta" [TYLKO U NAS]

Monika Miller z partnerem o chorobie, relacji z Leszkiem Millerem i dzieciach. "Bardzo bym chciała bliźnięta" [TYLKO U NAS]

Krzysztof i Karolina Skibowie tylko nam zdradzają, o co się kłócą. "Ostatnio chciałem być macho" [TYLKO U NAS]

Krzysztof i Karolina Skibowie tylko nam zdradzają, o co się kłócą. "Ostatnio chciałem być macho" [TYLKO U NAS]

Leon Myszkowski ma wyjątkowe plany na walentynki. Czym zaskoczy ukochaną? [TYLKO U NAS]

Leon Myszkowski ma wyjątkowe plany na walentynki. Czym zaskoczy ukochaną? [TYLKO U NAS]

"Hotel Paradise 8" - znamy nowych uczestników. Kim są Martyna i Michał? [TYLKO U NAS]

"Hotel Paradise 8" - znamy nowych uczestników. Kim są Martyna i Michał? [TYLKO U NAS]

Dorota Wellman wspomina najbardziej wyjątkowe walentynki. "Nie mylcie tego z..." [TYLKO U NAS]

Dorota Wellman wspomina najbardziej wyjątkowe walentynki. "Nie mylcie tego z..." [TYLKO U NAS]

Olivier Janiak o wychowaniu synów. "Dopóki mają taką potrzebę, to myślę, że nie jest najgorzej" [TYLKO U NAS]

Olivier Janiak o wychowaniu synów. "Dopóki mają taką potrzebę, to myślę, że nie jest najgorzej" [TYLKO U NAS]

Klaudia Kardas o karierze i kulisach związku z Jackiem Kopczyńskim. "Nie ja zabiegałam o spotkania" [TYLKO U NAS]

Klaudia Kardas o karierze i kulisach związku z Jackiem Kopczyńskim. "Nie ja zabiegałam o spotkania" [TYLKO U NAS]

Anna Senkara i Sandra Hajduk o wspólnych rytuałach. Niektóre są... nietypowe [TYLKO U NAS]

Anna Senkara i Sandra Hajduk o wspólnych rytuałach. Niektóre są... nietypowe [TYLKO U NAS]

Bartosz Gomoła o roli Antka w "Na Wspólnej". "Różnimy się relacjami z kobietami" [TYLKO U NAS]

Bartosz Gomoła o roli Antka w "Na Wspólnej". "Różnimy się relacjami z kobietami" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Chylińska o dzieciństwie i braku wsparcia. "Nie widzieli we mnie nikogo" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Chylińska o dzieciństwie i braku wsparcia. "Nie widzieli we mnie nikogo" [TYLKO U NAS]

Sztuka "Nienasyceni" prowokuje do refleksji nad relacjami. Maciej Zakościelny o błędach w związkach

Sztuka "Nienasyceni" prowokuje do refleksji nad relacjami. Maciej Zakościelny o błędach w związkach

Natalia Niemen o 12 latach terapii. "W wieku 48 lat nadal powielam pewne schematy relacyjne" [TYLKO U NAS]

Natalia Niemen o 12 latach terapii. "W wieku 48 lat nadal powielam pewne schematy relacyjne" [TYLKO U NAS]

Francuski hot-dog Sebastiana Olmy. Z gruszką i karmelizowaną cebulką smakuje wyjątkowo
Materiał promocyjny

Francuski hot-dog Sebastiana Olmy. Z gruszką i karmelizowaną cebulką smakuje wyjątkowo

Julia Chatys o roli w "Na Wspólnej" i nękaniu w szkole. "Ten czas był dla mnie okrutny" [TYLKO U NAS]

Julia Chatys o roli w "Na Wspólnej" i nękaniu w szkole. "Ten czas był dla mnie okrutny" [TYLKO U NAS]

Luna o hejcie i nowej muzyce. "W show-biznesie czuję się jak kosmitka" [TYLKO U NAS]

Luna o hejcie i nowej muzyce. "W show-biznesie czuję się jak kosmitka" [TYLKO U NAS]

Mata gościem programu "Autentyczni". Znamy datę emisji

Mata gościem programu "Autentyczni". Znamy datę emisji

Ola Ciupa o kobiecości, najdroższych rzeczach z szafy i kupowaniu na kredyt. "Donatan się ze mnie śmiał" [TYLKO U NAS]

Ola Ciupa o kobiecości, najdroższych rzeczach z szafy i kupowaniu na kredyt. "Donatan się ze mnie śmiał" [TYLKO U NAS]

Kasia Klich o powrocie do branży, miłości i życiu po 50. "Zaczyna się moja walka sądowa" [TYLKO U NAS]

Kasia Klich o powrocie do branży, miłości i życiu po 50. "Zaczyna się moja walka sądowa" [TYLKO U NAS]

Uczestnik "Top Model" powalczy o Eurowizję. Jego utwór wzbudził kontrowersje

Uczestnik "Top Model" powalczy o Eurowizję. Jego utwór wzbudził kontrowersje

Dorota Szelągowska otworzyła się na temat dzieci. "Dużo bardziej boję się o moją córkę" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska otworzyła się na temat dzieci. "Dużo bardziej boję się o moją córkę" [TYLKO U NAS]

Bogna Sworowska zdradziła swój sekret. Wiemy, jak zachowuje dobrą formę. "Wiek to tylko numer" [TYLKO U NAS]

Bogna Sworowska zdradziła swój sekret. Wiemy, jak zachowuje dobrą formę. "Wiek to tylko numer" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska zrezygnowała z macierzyństwa. "Zderzam się z potwornym hejtem" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska zrezygnowała z macierzyństwa. "Zderzam się z potwornym hejtem" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Chylińska wspomina swój debiut na scenie. "Nie należał do najłatwiejszych" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Chylińska wspomina swój debiut na scenie. "Nie należał do najłatwiejszych" [TYLKO U NAS]

Edyta Folwarska ostro o sobie w "Królowej przetrwania". "Nie zdawałam sobie sprawy, że taka wredna..." [TYLKO U NAS]

Edyta Folwarska ostro o sobie w "Królowej przetrwania". "Nie zdawałam sobie sprawy, że taka wredna..." [TYLKO U NAS]

Aneta Glam-Kurp o "Królowej przetrwania". Co było dla niej najtrudniejsze? [TYLKO U NAS]

Aneta Glam-Kurp o "Królowej przetrwania". Co było dla niej najtrudniejsze? [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska o hejcie. "Jeśli mają się te wiadra wylewać na moją głowę, to niech tak będzie" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska o hejcie. "Jeśli mają się te wiadra wylewać na moją głowę, to niech tak będzie" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Woźniak-Starak o relacji z Janem Pirowskim. "Powiedział, że się mnie trochę boi"

Agnieszka Woźniak-Starak o relacji z Janem Pirowskim. "Powiedział, że się mnie trochę boi"

Marcela Leszczak i Michał Koterski zaskakująco o synu. Pójdzie w ich ślady? [TYLKO U NAS]

Marcela Leszczak i Michał Koterski zaskakująco o synu. Pójdzie w ich ślady? [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska wspomniała swoje nastoletnie lata. "Wydawało mi się, że jestem pępkiem świata" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska wspomniała swoje nastoletnie lata. "Wydawało mi się, że jestem pępkiem świata" [TYLKO U NAS]

Hubert Urbański zdradził tajemnice "Milionerów", o których nikt wcześniej nie słyszał. Fakty i mity [TYLKO U NAS]

Hubert Urbański zdradził tajemnice "Milionerów", o których nikt wcześniej nie słyszał. Fakty i mity [TYLKO U NAS]

Marcin Prokop zaskoczył słowami o Julii Wieniawie. "Mogę się od niej sporo nauczyć" [TYLKO U NAS]

Marcin Prokop zaskoczył słowami o Julii Wieniawie. "Mogę się od niej sporo nauczyć" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska szczerze o relacji z mężem. "Wciąż jesteśmy świeżym związkiem" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska szczerze o relacji z mężem. "Wciąż jesteśmy świeżym związkiem" [TYLKO U NAS]

Monika Miller postanowiła usunąć pewien tatuaż. "To był mój pierwszy crush" [TYLKO U NAS]

Monika Miller postanowiła usunąć pewien tatuaż. "To był mój pierwszy crush" [TYLKO U NAS]

Edyta Golec o małżeństwie, dzieciach i karierze. "Rodzina szybko nas sprowadziła na ziemię" [TYLKO U NAS]

Edyta Golec o małżeństwie, dzieciach i karierze. "Rodzina szybko nas sprowadziła na ziemię" [TYLKO U NAS]

Piotr Kupicha o synu, który idzie w jego ślady. "Często podglądam jego koncerty". Szykuje się duet? [TYLKO U NAS]

Piotr Kupicha o synu, który idzie w jego ślady. "Często podglądam jego koncerty". Szykuje się duet? [TYLKO U NAS]

Marcin Tyszka przebranżawia się? "Co dalej z tego wyjdzie, zobaczymy..."

Marcin Tyszka przebranżawia się? "Co dalej z tego wyjdzie, zobaczymy..."

Natalia Siwiec szczerze o opuszczeniu ojczyzny. "Polakom brakuje tego luzu"

Natalia Siwiec szczerze o opuszczeniu ojczyzny. "Polakom brakuje tego luzu"

Blanka Lipińska o wyzwaniach w nowym roku. Myśli o karierze aktorskiej? [TYLKO U NAS]

Blanka Lipińska o wyzwaniach w nowym roku. Myśli o karierze aktorskiej? [TYLKO U NAS]

Małgorzata Ostrowska szczerze o mijającym roku. "Na prywatne życie nie było czasu" [TYLKO U NAS]

Małgorzata Ostrowska szczerze o mijającym roku. "Na prywatne życie nie było czasu" [TYLKO U NAS]

Edyta Herbuś podsumowała rok. "Im było mi trudniej, tym wychodziłam z tego silniejsza" [TYLKO U NAS]

Edyta Herbuś podsumowała rok. "Im było mi trudniej, tym wychodziłam z tego silniejsza" [TYLKO U NAS]

Monika Miller o przyszłości związku. Szykują się do zaręczyn? [TYLKO U NAS]

Monika Miller o przyszłości związku. Szykują się do zaręczyn? [TYLKO U NAS]

Tomasz Kot o zdobyciu roli pana Kleksa i synu. "W wielu momentach był ze mną"

Tomasz Kot o zdobyciu roli pana Kleksa i synu. "W wielu momentach był ze mną"

Bartłomiej Kasprzykowski o najgorszej plotce na swój temat. "Ostrzegali ją przede mną" [TYLKO U NAS]

Bartłomiej Kasprzykowski o najgorszej plotce na swój temat. "Ostrzegali ją przede mną" [TYLKO U NAS]

Karolina Malinowska i Olivier Janiak o początkach związku. Pobrali się po 3 miesiącach znajomości

Karolina Malinowska i Olivier Janiak o początkach związku. Pobrali się po 3 miesiącach znajomości

Co słychać u uczestników 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Wszyscy mają już dzieci

Co słychać u uczestników 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Wszyscy mają już dzieci

Majka Jeżowska szczerze o rozstaniu z byłym partnerem, który ją stopował. "Rozkwitłam"

Majka Jeżowska szczerze o rozstaniu z byłym partnerem, który ją stopował. "Rozkwitłam"

Krzysztof Skórzyński zdradził sekret Ewy Drzyzgi. Wszystko pokazano na wizji

Krzysztof Skórzyński zdradził sekret Ewy Drzyzgi. Wszystko pokazano na wizji

Najlepsze cytaty z programu "Kuchenne Rewolucje". "Dlaczego wy trujecie ludzi?" 

Najlepsze cytaty z programu "Kuchenne Rewolucje". "Dlaczego wy trujecie ludzi?" 

Ilona Felicjańska o świętach, synach i 50. urodzinach.  "Jestem dumna z siebie"

Ilona Felicjańska o świętach, synach i 50. urodzinach. "Jestem dumna z siebie"

Maria Seweryn nie przepada za jedną cechą swoich rodziców. "Ból głowy wywołuje" [TYLKO U NAS]

Maria Seweryn nie przepada za jedną cechą swoich rodziców. "Ból głowy wywołuje" [TYLKO U NAS]

Anita Lipnicka o córce oraz rozstaniach życiowych i  muzycznych. "Nie da się przejść przez życie, nie raniąc innych"

Anita Lipnicka o córce oraz rozstaniach życiowych i muzycznych. "Nie da się przejść przez życie, nie raniąc innych"

Michał Mikołajczak dołącza do grona uczestników "Czas na show. Drag Me Out"

Michał Mikołajczak dołącza do grona uczestników "Czas na show. Drag Me Out"

Joanna Krupa o współpracy z Ewą Chodakowską. "Jesteśmy mocnymi kobietami" [TYLKO U NAS]

Joanna Krupa o współpracy z Ewą Chodakowską. "Jesteśmy mocnymi kobietami" [TYLKO U NAS]

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Jak potoczyły się losy wszystkich par z 3. sezonu?

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Jak potoczyły się losy wszystkich par z 3. sezonu?

Edyta Bartosiewicz pokazała syna. Są jak dwie krople wody?

Edyta Bartosiewicz pokazała syna. Są jak dwie krople wody?

Martyna Wojciechowska pokazała, jak teraz wygląda Kabula. "Niedaleko pada jabłko od jabłoni"

Martyna Wojciechowska pokazała, jak teraz wygląda Kabula. "Niedaleko pada jabłko od jabłoni"

Mery Spolsky o muzyce, kompleksach i życiu po 30-tce. "Mama walczyła, żebym taką pewność siebie miała" [TYLKO U NAS]

Mery Spolsky o muzyce, kompleksach i życiu po 30-tce. "Mama walczyła, żebym taką pewność siebie miała" [TYLKO U NAS]

Tych aktorów nie ma już w "Na Wspólnej". Wyjaśniamy, dlaczego zniknęli

Tych aktorów nie ma już w "Na Wspólnej". Wyjaśniamy, dlaczego zniknęli

Mateusz Banasiuk ma radę dla młodych aktorów. Czy sam czuje się spełniony? "Jestem głodny nowych wyzwań"

Mateusz Banasiuk ma radę dla młodych aktorów. Czy sam czuje się spełniony? "Jestem głodny nowych wyzwań"

Dorota Krempa o roli w "Na Wspólnej" i macierzyństwie. Czy chciałaby, aby syn poszedł w jej ślady? [TYLKO U NAS]

Dorota Krempa o roli w "Na Wspólnej" i macierzyństwie. Czy chciałaby, aby syn poszedł w jej ślady? [TYLKO U NAS]

Anna Guzik o sekrecie udanego związku, dzieciach i roli w "Na Wspólnej". "Kariera jest raczej egoistką" [TYLKO U NAS]

Anna Guzik o sekrecie udanego związku, dzieciach i roli w "Na Wspólnej". "Kariera jest raczej egoistką" [TYLKO U NAS]

Jan Emil Młynarski o ojcu i dorastaniu. "Otarłem się o różne niebezpieczeństwa. Jak o tym myślę, mam dreszcze"

Jan Emil Młynarski o ojcu i dorastaniu. "Otarłem się o różne niebezpieczeństwa. Jak o tym myślę, mam dreszcze"

Aktorki z "Na Wspólnej" szczerze o swoich rolach. Mają wspólne cechy?

Aktorki z "Na Wspólnej" szczerze o swoich rolach. Mają wspólne cechy?

Anna Czartoryska-Niemczycka o wsparciu rodziny, karierze i zmianach po urodzeniu dzieci. "Mniej się boję wygłupić" [TYLKO U NAS]

Anna Czartoryska-Niemczycka o wsparciu rodziny, karierze i zmianach po urodzeniu dzieci. "Mniej się boję wygłupić" [TYLKO U NAS]

Mateusz Banasiuk zdradził, jak jego syn reaguje na popularność rodziców. "Na początku krzyczał" [TYLKO U NAS]

Mateusz Banasiuk zdradził, jak jego syn reaguje na popularność rodziców. "Na początku krzyczał" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska o problemach nastolatków. "Wszystkiego nauczyłam się od dzieci" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska o problemach nastolatków. "Wszystkiego nauczyłam się od dzieci" [TYLKO U NAS]

Jakimi ojcami są bracia Collins? "Nie czuje lęku przed tatą, ona czuje respekt"

Jakimi ojcami są bracia Collins? "Nie czuje lęku przed tatą, ona czuje respekt"

Andrzej Seweryn o relacji z dziećmi. "Nigdy nie byłem dla nich mentorem" [TYLKO U NAS]

Andrzej Seweryn o relacji z dziećmi. "Nigdy nie byłem dla nich mentorem" [TYLKO U NAS]

Katarzyna Warnke o córce. "Już sobie wyobraża, że będziemy razem pracować"

Katarzyna Warnke o córce. "Już sobie wyobraża, że będziemy razem pracować"

"Detektywi". Z czym ostatnio musieli zmierzyć się funkcjonariusze?

"Detektywi". Z czym ostatnio musieli zmierzyć się funkcjonariusze?