Fani zapytali Maję Bohosiewicz o sekret jej szczupłej sylwetki. Odpowiedź zasmuca

Autor:
Kamila
Jamrożek
Maja Bohosiewicz ma szczupłą sylwetkę przez złą dietę

Szczupła sylwetka Mai Bohosiewicz to, jak sama przyznała... efekt złej diety. Aktorka twierdzi, że je produkty, które nie dostarczają jej potrzebnych wartości odżywczych i ma poważne problemy ze zdrowiem. "Jestem niedożywiona" - przyznała.

Maja Bohosiewicz podzieliła się z fanami szczerym wyznaniem na temat swojej szczupłej sylwetki. Stwierdziła, że jest niedożywiona, a jej wyniki krwi nie należą do najlepszych. Poprosiła też fanów, aby nie brali z niej przykładu.

Szczupła sylwetka Mai Bohosiewicz to efekt złej diety

Dla Mai Bohosiewicz wygląd jest bardzo ważny. Aktorka przyznaje, że korzysta z usług medycyny estetycznej. Jakiś czas temu oficjalnie przyznała, że jej piersi są dziełem chirurga plastycznego, a za zabieg zapłaciła 20 tysięcy złotych.

Jak się okazuje Maja Bohosiewicz nie końca umie zadbać o zdrowe odżywianie. Aktorka przyznała w rozmowie z fanami na InstaStories, że jej piękna sylwetka nie jest zasługą zdrowej diety. Wcześniej na temat restrykcyjnej diety jako sposobu na piękne ciało wypowiedziały się m.in. Sylwia Bomba czy Blanka Lipińska.

Jedna z internautek napisała do Mai Bohosiewicz:

"Masz cudowną figurę. Stosujesz jakąś dietę? Czy jesz wszystko?" – zapytała w wiadomości prywatnej.

"No mam. Taką, która sprawiła, że ledwo wstaję z łóżka. Nie jem, bo nie mam czasu, mam stres, więc znowu nie jem, a potem zajadam ciasto, bo mam zjazd energii. Dieta masakryczna i wykańczająca organizm! Proszę jej nie stosować. Jedyna dobra dieta, to taka, która jest zrównoważona i jesteście w stanie ją utrzymać"– ostrzegła gwiazda.

Maja Bohosiewicz stwierdziła, że kawałek bezy potrafi być jej jednym z dwóch posiłków w ciągu dnia.

"Generalnie za mało wartościowo jem. Bo jednak kawałek bezy spoko, ale nie jako jeden z dwóch posiłków dziennie" – napisała.

Anna Kalczyńska o obowiązkach domowych i diecie dzieci
Anna Kalczyńska o obowiązkach domowych i diecie dzieci Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Maja Bohosiewicz narzeka na zły stan zdrowia

Maja Bohosiewicz otworzyła się także na temat stanu swojego zdrowia. Przyznała, że jej wyniki krwi są tak słabe, że specjalista od dietetyki hormonalnej kobiet zdziwił się, "że ona jeszcze żyje". Aktorka stwierdziła, że odczuwa wieczne zmęczenie i miewa stany lękowe, a w jej organizmie brakuje żelaza i witaminy B.

Pomimo suplementacji celebrytka nie jest w stanie utrzymać zdrowia w dobrej kondycji. Aktorka powiedziała fanom, że jest niedożywiona i nie spożywa produktów mięsnych.

"Suplementy powinny być dodatkiem do zdrowego stylu życia i uzupełnieniem braków, a nie podstawą żywienia. Jestem niedożywiona, spożywam za mało kalorii, nie jem mięsa, owoców morza ani ryb. Więc ciężko o żelazo i witaminy z grupy B" – wyjaśniła.

Maja Bohosiewicz zwróciła się też do fanów z apelem, aby nie brali z niej przykładu i dbali o zrównoważoną dietę.

Maja Bohosiewicz ma szczupłą sylwetkę
Maja Bohosiewicz ma szczupłą sylwetkę Źródło: MWMEDIA

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości