Gwiazdy o swojej pierwszej komunii świętej. Niektóre wyznania zaskakują

Joanna Jabłczyńska, Beata Kozidrak, Joanna Koroniewska
Gwiazdy opowiedziały o swojej pierwszej komunii świętej
Źródło: MWMEDIA
W trakcie obecnie trwającego sezonu komunijnego wiele polskich gwiazd postanowiło powspominać swoje własne pierwsze komunie święte. Joanna Jabłczyńska, Beata Kozidrak, Joanna Koroniewska i inne znane osoby zaprezentowały swoje zdjęcia z tego wyjątkowego dnia.

Sezon komunijny w Polsce to wyjątkowy okres, który zwykle przypada na miesiące: maj i czerwiec, kiedy dzieci w wieku około 9 lat przyjmują sakrament pierwszej komunii świętej. Jest to ważne wydarzenie nie tylko dla dzieci, ale także dla ich rodzin. Podczas sezonu komunijnego również polskie gwiazdy chętnie dzielą się swoimi wspomnieniami związanymi z tym okresem.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Dzieci Tomasza Karolaka pytają go, czy też będą mieć takie życie, jak on
Tomasz Karolak w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedział o swoich dzieciach i ojcostwie.

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak jest jedną z gwiazd, które podzieliły się fotografią ze swojej pierwszej komunii. Na wspomnianym czarno-białym zdjęciu możemy zobaczyć artystę w klasycznej prostej sukience. Na jej głowie zaś można dostrzec białe kwiaty. Gwiazda nie była jednak zbyt wylewna w opisie towarzyszącym zdjęciu.

"To Ja - wasza krnąbrna Beatka" - podpisała swoje komunijne zdjęcie gwiazda. 

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska również podzieliła się swoim zdjęciem z pierwszej komunii świętej. Na udostępnionej przez gwiazdę fotografii możemy zobaczyć przyszłą aktorkę z gromnicą w ręku. Stylizacja dziewczynki również zasługuje na uwagę. Miała na sobie klasyczną białą suknię oraz Bogato zdobiony wianek komunijny.

"Moja Pierwsza Komunia Święta - kiedy to było..." - napisała gwiazda.

Honorata Skarbek

Swoim zdjęciem z pierwszej komunii świętej podzieliła się również Honorata Skarbek. Przyszła autorka hitu "Sabotaż" na udostępnionej fotografii miała na sobie przepiękną białą wielowarstwową suknię. Dziewczynka na zdjęciu w dłoni trzyma bukiet białych kwiatów.

"Ja 9 lat temu" - podpisała dodane przez siebie rok temu zdjęcie gwiazda.

Karolina Szostak

Karolina Szostak w opublikowanym przez siebie poście wspomina nie tylko o dniu pierwszej komunii, ale również i sukience, która wtedy jej towarzyszyła. Gwiazda przy okazji opowiedziała o trudach, jakie musiała przeżyć krawcowa, by uszyć jej kreację.

"Sezon komunijny w pełni to i ja sobie przypomnę, sukienka, miała być beza, ale Maryla Szostak zaprotestowała, były łzy, ale postawiła na swoim, zamiast wianka korona z moich długich włosów, a we włosach stokrotki rano zbierane w ogrodzie, buty na koturnie i rękawiczki podobnie jak koronka do uszycia sukienki przywiezione z Budapesztu krawcowa nie miała łatwo" - napisała.

Olga Frycz

Olga Frycz również pokazała swoją komunijną stylizację. Gwiazda miała na sobie oryginalną białą sukienkę z tiulem. Na uwagę zasługuje również przepiękny bukiet kwiatów, jakie trzymała w swojej dłoni dziewczynka. Zdjęciu w komunijnej kreacji towarzyszy krótki, ale zarazem niezwykle wymowny opis.

"Komunia na bogato" - napisała p[od swoim zdjęciem gwiazda.

Joanna Jabłczyńska

Joanna Jabłczyńska zaprezentowała swoim fanom wideo z dnia pierwszej komunii świętej. Gwiazda opisała swoją suknię komunijną na kole, imprezę w domu z meblościanką "Kopernik" oraz to, że najwięcej wydarzeń miało miejsce w łazience. Aktorka wspomina te chwile jako ważne wspomnienie.

"Sezon komunijny w pełni, wiec pozwolę sobie przypomnieć moją komunię, która odbyła się na pełnym propsie. Była suknia na kole (totalny sztos za moich czasów), impreza w domu w towarzystwie meblościanki "Kopernik" i jak na każdej dobrej imprezce, najwięcej działo się w łazience. Zacne wspomnienie" - napisała pod nagraniem gwiazda.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości