Hanna Zborowska-Neves o świętach Bożego Narodzenia. Spędzi je z byłym mężem

Hanna Zborowska-Neves
Hanna Zborowska-Neves
Źródło: x-news
Hanna Zborowska-Neves jest córką Wiktora Zborowskiego i Marii Winiarskiej. Od wielu lat mieszka w Brazylii i niezwykle aktywnie pokazuje swoją codzienność w mediach społecznościowych. W najnowszym wywiadzie zdradziła, jak spędzi tegoroczne święta Bożego Narodzenia.

Hanna Zborowska-Neves jest znaną influencerką. Mama Niny i Mili od kilkunastu lat mieszka w Brazylii i chętnie opowiada o życiu z dala od Polski. Kilka lat temu siostra Zofii Zborowskiej-Wrony poinformowała obserwatorów, że rozwodzi się z mężem.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Wiktor Zborowski o związku z Marią Winiarską
Wiktor Zborowski o związku z Marią Winiarską
Wiktor Zborowski o związku z Marią Winiarską

Hanna Zborowska-Wrona spędzi święta z byłym mężem

Hanna Zborowska-Wrona przechodziła wówczas trudny czas, o czym mówiła na Instagramie. Bardzo pomogła jej terapia, a także wsparcie rodziny i przyjaciół. Mimo rozstania córka Wiktora Zborowskiego nie zamierzała przeprowadzić się znów do Polski, bowiem jej córki nadal uczęszczają do szkoły, a influencerka nie chce ich wyrywać ze środowiska, które dobrze znają, dlatego co jakiś czas odwiedzają rodzinę w Polsce i tym samym dzielą życie na dwa kraje.

Ostatnio w rozmowie z Plejadą Hanna Zborowska-Neves powiedziała, jak będą wyglądały jej święta Bożego Narodzenia. Siostra Zofii Zborowskiej-Wrony zaznaczyła, że mimo rozstania chcą z byłym mężem, aby ich córki miały normalne święta.

"Spędzę święta z córkami, byłym mężem i jego rodziną. Idziemy razem do restauracji. Robimy wszystko, żeby nasze córki miały rodzinne, normalne święta" - powiedziała.

Hanna Zborowska-Wrona wyjawiła, jak wyglądają święta Bożego Narodzenia w Brazylii

W ubiegłym roku Hanna Zborowska-Neves wraz z córkami spędziła święta w Polsce. Jak zniósł to jej były mąż?

"Nie zrobiło mu to większej różnicy, ponieważ nie jest religijny i ma dziewczynki na co dzień. Wie, jak ważne święta są dla mnie i mojej rodziny, więc absolutnie nigdy nie robił mi żadnych problemów. Święta w Brazylii wyglądają zupełnie inaczej. Są po prostu kolejnym rodzinnym spotkaniem. Brazylijczycy raczej luźno podchodzą w ogóle do wszystkich świąt. Bardzo często po prostu wolne dni są okazją do wyjazdów na wakacje. Daniel też nie miał żadnych problemów z wyjazdem córek" - mówiła.

Hanna Zborowska-Neves wyjaśniła również, jak wyglądają święta Bożego Narodzenia u Brazylijczyków.

"Święta dla Brazylijczyków to przede wszystkim prezenty i choinka. Dom przystrajają tuż po Halloween. Zdejmują nietoperze i wyjmują z szafy ozdoby bożonarodzeniowe. Cały listopad i grudzień ma się w domu choinkę. Nie ma takich tradycji jak w Polsce. Nie ma czekania na pierwszą gwiazdę, nie ma pasterki czy śpiewania kolęd. Dla Polaków to bardzo ważne święto, które lubimy celebrować w rodzinnym gronie. W Brazylii jest to spotkanie rodzinne z ogromną pompą i górą prezentów" - dodała w rozmowie z Plejadą.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości