Blondino z "HP All Stars" o uczuciach do Wiktorii. Odkrył coś, co zniechęciło go do relacji

"Hotel Paradise All Stars". Łukasz Książkiewicz, czyli Blondino Latino
"Hotel Paradise All Stars". Łukasz Książkiewicz, czyli Blondino Latin
Źródło: TVN
Blondino Latino i Nana stworzyli w "Hotelu Paradise All Stars" zgrany duet, który świetnie radził sobie z każdą konkurencją. Jednak, czy kiedykolwiek mieli szansę na romantyczną relację? W bonusowym materiale uczestnik show wyznał, co poczuł do Wiktorii. Wyjaśnił, co powstrzymywało go przed zaangażowaniem się w relację z partnerką Artura.

Blondino Latino dobrze czuł się w parze z Naną, ale cały czas zerkał w stronę Wiktorii. Niestety atrakcyjna blondynka rozwijała relację z Arturem i nie dawała partnerowi Nany żadnych złudzeń na jakąkolwiek zmianę. Blondino Latino był zauroczony Wiką, ale po czasie dostrzegł zmianę w jej zachowaniu i to mu się nie spodobało.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Wywiad - Blondino Latino
Blondino z "Hotelu Paradise" o muzyce, zakochaniu i byciu swatką. Kto zawdzięcza mu miłość?
Blondino z "Hotelu Paradise" opowiedział szczerze o miłosnej historii, która wydarzyła się na planie jego teledysku.

Blondino Latino z "HP All Stars" o uczuciu do Wiktorii

Wiktoria Kozar przez krótką chwilę była zazdrosna o zainteresowanie Artura powracającą do programu Basią. Dziewczyna miała pretensje do partnera, a to zauważył właśnie Blondino. Wtedy odważył się wprost wyznać Wiki, co do niej czuje.

"Masz w sobie to coś, co na mnie działa, kręcisz mnie" - powiedział jej prosto w oczy.

Jednak Wiki nie odwzajemniła jego uczuć. W materiale bonusowym "Hotelu Paradise All Stars" zobaczyliśmy scenę, której nie pokazano w telewizji. Blondino w szczerej rozmowie z Naną powiedział, że zmienił zdanie na temat Wiktorii.

"Wiki mi się podoba, ale widziałem, jak wszedł Artur, jak się zachowuje. On też widzi, ja się z Arturem rozumiem bez słów, to jest mój dobry kumpel. Wiki mi się podoba, ale ciężko byłoby mi uwierzyć, że to ja, tobie wierzę..." - zwrócił się do Nany.

Blondino zwrócił uwagę na to, że woli przyjaźń od relacji romantycznej, w której nie ma szczerości. Zasugerował, że w programie są osoby, które tkwią w czymś nieprawdziwym.

Od Wiki czuję jakąś chemię, ale też wiem, jak wygląda życie. Życie tak mnie nauczyło, że lojalność przyjacielska jest o wiele lepsza, niż bycie w niepewności, tak jak to widzę po niektórych, że chodzą jak na sznurku
- podsumował.

Blondino Latino i Nana komentują, co ich łączy

Blondino Latino i Nana bardzo się polubili. Ich przyjaźń i zgranie doskonale było widać podczas konkurencji i różnych hotelowych wyzwań. Para była sobie bardzo oddana. Można było śledzić ich zabawne rozmowy, ale nie brakowało też tych z nutką refleksji na temat miłości. Blondino chciał się zakochać i szukał odpowiedniej dziewczyny, która dotrzyma mu kroku. Nana wydawała się odpowiednią kandydatką. Każde Rajskie Rozdanie należało do tej dwójki. Jednak w tym wszystkim zabrakło chemii, którą uczestnik poczuł do Wiktorii.

"Nasza relacja z Blondino moim zdaniem jest typowo przyjacielska" - skomentowała Nana w odcinku bonusowym.

Podczas ostatniej Rajskiej Wyroczni Blondino postanowił sprawdzić lojalność partnerki. Chciał wiedzieć, czy dziewczyna jest w stanie oszukać go i być przy nim tylko ze względu na korzyści. Czy Nana mogłaby dojść z nim do finału, a później rzucić kulą?

Odpowiedź Rajskiej Wyroczni uspokoiła Blondino. Usłyszał, że Nana nie mówiła nikomu, że ma takie plany.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości