Michał Piróg i Dawid Woliński o sprawie Janoszek. Skrytykowali działania Stanowskiego

Michał Piróg, Dawid Woliński, Natalia Janoszek
Michał Piróg i Dawid Woliński skomentowali sprawę Natalii Janoszek
Źródło: MWMEDIA
Michał Piróg i Dawid Woliński zostali zapytani o to, co sądzą na temat sporu Natalii Janoszek i Krzysztofa Stanowskiego. Obaj jurorzy "Top Model" nie ukrywali, że nie są entuzjastami postępowania dziennikarza. Michał Piróg podkreślił, że hejt, który spadł na celebrytkę po ujawnieniu jej przekrętów, może doprowadzić do tragedii.

Nie milkną echa sporu między Natalią Janoszek i Krzysztofem Stanowskim. Przypomnijmy, że dziennikarz na początku czerwca zarzucił celebrytce, że zmyśliła całą swoją karierę i tak naprawdę nie jest gwiazdą Bollywood. Aktorka postanowiła zareagować i podała założyciela Weszło do sądu o zniesławienie. Wówczas Krzysztof Stanowski zawalczył o swoją wiarygodność i w celu zweryfikowania kariery Natalii Janoszek, poleciał do Bombaju. Niedawno dziennikarz opublikował prawie trzygodzinny film, w którym wytknął jej wszystkie kłamstwa. Przedstawił na to zgromadzone przez niego dowody i zapowiedział, że jest gotów odpowiedzieć za to przed sądem. Przy okazji nagrania wywiązała się także dyskusja na temat polskich przedstawicieli mediów, którzy przez lata nigdy dokładnie nie sprawdzili, czy Natalia Janoszek mówi rzeczywiście prawdę.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

BRINGBACKALICE_ZUKOWSKA_MEDIA
Marieta Żukowska o mediach społecznościowych i hejcie. Co usłyszała na swój temat?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Michał Piróg o sprawie Natalii Janoszek. Mówi o prześladowaniu

Do sprawy Natalii Janoszek odnieśli się już między innymi Ewa Minge czy Marcin Prokop, teraz kolejne gwiazdy zabrały także głos w sprawie. O komentarz do całej sytuacji został poproszony między innymi Michał Piróg. Tancerz przyznał, że prawda w show-biznesie często jest bardzo koloryzowana.

"Jest mi niezmiernie przykro, że trafiło to Natalię Janoszek z taką siłą. Być może jej brawura i – że tak powiem – wachlarz wymyślonych historii, które opowiedziała, jest duży. Natomiast każda osoba, zwłaszcza dziennikarz, powinien wiedzieć, że w show-biznesie, a zwłaszcza tym zachodnim, prawdy nie jest wiele [...]. Jest ona bardzo podkręcana – na użytek promocyjny, na użytek rozpoczęcia kariery, jej twistu. Jest dużo sztucznych romansów, nieprawdziwych związków, które mają tylko i wyłącznie podsycać atmosferę" - mówił w rozmowie z Jastrząb Postem.

Potem przyznał, że chociaż kłamstwo nigdy nie jest dobrym rozwiązaniem, nigdy nie może być usprawiedliwieniem hejtu. Zauważył bowiem, że internauci w ostatnim czasie wręcz wyżywają się słownie na Natalii Janoszek, co jego zdaniem, może mieć tragiczne konsekwencje.

"Nie idzie za tym nic, co Natalia mogłaby udowodnić, więc brane jest to jako czysta, wyssana z palca bujda. Chociaż coś tam robiła… Ja nie mówię, że kłamstwo jest dobre. Natomiast nie rozumiem, jak dorośli ludzie mogą się tak strasznie wyżywać na młodej dziewczynie, która popełniła błąd. […] Mamy dziennikarza, który się nad nią bezlitośnie pastwi. Ile razy chcesz powiedzieć ludziom, że ktoś oszukał? Już to wiemy. Ja bym odpuścił. Nie znam jej na tyle, żeby powiedzieć, jak to się może skończyć. Ale wiemy, jak może się skończyć sytuacja, gdy ktoś nas prześladuje… A to już jest trochę prześladowanie" - podkreślił.

Dawid Woliński poznał osobiście Natalię Janoszek

Dawid Woliński skomentował natomiast sytuację w wywiadzie dla Plotka. Projektant lekko mówiąc, nie był entuzjastą tego, co zrobił Krzysztof Stanowski. Podkreślił, że nie rozumie schematu działania dziennikarza i odebrał jego działania jako atak. Podobnie jak Michał Piróg, zwrócił uwagę także na to, że Natalia Janoszek nie jest jedyną osobą w show-biznesie, która przeinaczała fakty na temat swojej kariery.

"Nie odnajduję przyjemności w kopaniu leżącego. Dorosły facet kopie po raz kolejny dziewczynę i sprawia mu to przyjemność i dziką satysfakcję. Nie do końca rozumiem schemat jego działania. Myślę, że gdyby prześwietlił wiele karier w tym kraju, to prawdopodobnie coś takiego mogłoby się również znaleźć" - mówił.

Okazało się, że Dawid Woliński miał okazję osobiście poznać Natalię Janoszek i zrobiła wówczas na nim dobre wrażenie. Przez wiele lat była klientką jego pracowni i zaznaczył, że nie zmieni swojej opinii o celebrytce.

"Poznałem Natalię jako miłą, serdeczną, sympatyczną dziewczynę. Wiele razy przychodziła do mojej pracowni i pojawiała się na moich prezentacjach kolekcji. Nie zmieniam o jej zdania, bo zawsze była serdeczną osobą" - zakończył.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości