Ewa Minge żegna Ivanę Trump. Znała byłą żonę Donalda Trumpa. "Wspierała mnie"

Ewa Minge znała Ivanę Trump
Ewa Minge znała Ivanę Trump
Źródło: Jamie McCarthy/Getty Images for Gabrielle's Angel Foundation/Piotr ANDRZEJCZAK/MWMEDIA 
Ivana Trump nie żyje. Pierwsza żona Donalda Trumpa zmarła w wieku 73 lat, o czym poinformował sam były prezydent USA oraz ich wspólne dzieci. Teraz na Instagramie pojawił się wzruszający post Ewy Minge, która miała okazję poznać Ivanę Trump.

Ivana Trump zmarła w swoim domu w Nowym Jorku w wieku 73 lat, o czym jej bliscy poinformowali za pośrednictwem mediów społecznościowych. Kobieta w młodości była narciarką oraz modelką, ale największą sławę zyskała dzięki małżeństwu z Donaldem Trumpem. Para była ze sobą 15 lat i w tym czasie doczekała się trójki dzieci. Ivana Trump całe życie starała się jednak rozwijać swoje własne biznesy, które sprawiły, że nawet po rozwodzie pozostała w show-biznesie.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Ewa Minge pożegnała Ivanę Trump. "Zawsze była sobą"

Ewa Minge wiele lat temu miała okazję poznać Ivanę Trump podczas paryskiego fashion weeku. Polska projektantka pożegnała sławną znajomą na Instagramie, gdzie opublikowała ich wspólne zdjęcie oraz wzruszający wpis. Przytoczyła też kawałek życiorysu byłej żony Donalda Trumpa.

"Wielka szkoda. Była nie tylko kolorowym, odważnym ptakiem, ale świetnym człowiekiem. Była też niezwykłym wsparciem swojego pierwszego męża Donalda Trumpa. Kiedy jej mąż znalazł sobie kochankę i świat Ivany się zaczął walić, po jej stronie stanęła matka Donalda. Wiedziała, ze jej synowa jest silnym kołem zamachowym biznesu jej syna. Sama matka Trumpa oddała honory jej należne swojemu mężowi, gdyż to ona stała za pierwszymi inwestycjami developerskimi seniora Trumpa" - zaczęła.

Projektantka dodała, że chociaż Ivana Trump wzbudzała wiele kontrowersji, była wspaniałą kobietą.

"Mało kto o tym wie. Ivana była wymarzoną synową i dzięki wsparciu teściowej wywalczyła kawałek majątku, który później sprawnie mnożyła. Była kontrowersyjna, dyskutowało się o jej gustach, mężczyznach, ale zawsze była sobą i niezwykle życzliwym człowiekiem" - dodała.

Danuta Stenka wzięła udział w akcji Itaki i zaangażowała się w poszukiwania osób zaginionych
Danuta Stenka, która w serialu "Nieobecni" gra matkę zaginionej przed laty córki, zaangażowała się w akcję Fundacji Itaka. Aktorka włączyła się w serię spotów, kierowanych do rzeczywistych zaginionych.

Ewa Minge wspomina poznanie pierwszej żony Donalda Trumpa

Ewa Minge przyznała, że otrzymała wielkie wsparcie od Ivany Trump, gdy przedstawiała swoje projekty na zagranicznych pokazach mody. Obie panie poznały się lata temu w Paryżu i utrzymywały ze sobą kontakt.

"Wspierała mnie nie tylko podczas paryskiego pokazu, na którym się poznałyśmy. Wymagająca od siebie i innych, profesjonalna, ale bawiła się życiem jak mało kto. Imponowała wielu kobietom, bo bawiła się na własny rachunek. Będąc żoną Trumpa, pilnowała osobiście największych inwestycji. Za plecami wielu mężczyzn stoją silne i mądre kobiety. Ivana wyszła zza tych pleców do pierwszych szeregów na własnych obcasach. Odeszła kolejna legenda R.I.P" - zakończyła.

Ivana Trump miała 73 lata
Ivana Trump miała 73 lata
Ivana Trump miała 73 lata
Źródło: Jamie McCarthy/Getty Images for Gabrielle's Angel Foundation

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Jamie McCarthy/Getty Images for Gabrielle's Angel Foundation/Piotr ANDRZEJCZAK/MWMEDIA 

podziel się:

Pozostałe wiadomości