Iwona Węgrowska przeprowadziła trudną rozmową z córką. "Tata już nie wróci"

Iwona Węgrowska z córką
Iwona Węgrowska z córką
Źródło: MWMEDIA
Iwona Węgrowska w ostatnich miesiącach przeżyła ciężkie chwile. Gwiazda rozstała się w wieloletnim partnerem i ojcem jej córki. Teraz musiała przeprowadzić z pociechą niezwykle trudną rozmowę.

Iwona Węgrowska to znana polska piosenkarka. W ostatnim czasie jednak częściej niż o jej nowej muzyce możemy przeczytać o trudnościach w życiu prywatnym gwiazdy. Artystka kilka miesięcy temu przeżyła rozstanie.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

KLAUDIAELDURSI_SY_RODZINA_ROZLAKA (1)
Klaudia El Dursi o tęsknocie za rodziną i relacji z dziećmi
Klaudia El Dursi od kilku lat szturmem podbija show-biznes. Obecnie możemy oglądać 8. sezon "Hotelu Paradise" w którym od początku wciela się w rolę prowadzącej. Rajskie show było już nagrywane w Panamie, Kolumbii czy na Bali. Tym razem uczestnicy zostali wysłani do malowniczego Wietnamu. Gwiazda w rozmowie z Dominiką Kowalewską z cozatydzien.tvn.pl opowiedziała o długim pobycie poza Polską i tęsknocie za rodziną.

Trudna rozmowa Iwony Węgrowskiej z córką

Iwona Węgrowska udzieliła niedawno wywiadu dla portalu ShowNews, w trakcie którego podzieliła się swoimi ostatnimi doświadczeniami życiowymi. Gwiazda jakiś czas temu rozstała się z partnerem, co wprowadziło wiele zmian w jej codziennie życie.

Artystka w rozmowie podkreśliła, że ostatnie miesiące były dla niej wyjątkowo trudne i bolesne. Przejście przez ten czas zmusiło ją do codziennego borykania się z myślami na temat przyszłości córki.

"Praktycznie była tylko szkoła, dom i myśli, z którymi się biłam, co robić i jak żyć dalej. Wszystko, co robię to z myślą dla córki i o córce" - wyznała gwiazda.

Iwona Węgrowska musiała stawić czoło jednej z najtrudniejszych rozmów z córką w jej życiu. Gwiazda musiała przekazać dziewczynce, że jej ojciec do domu już nie wróci.

"Musiałyśmy przerobić temat taty, że już nie wróci" - powiedziała.

Iwona Węgrowska - czy jest gotowa na nową relację?

W dalszej części wywiadu z serwisem Iwona Węgrowska wyznała, że były partner, mimo iż już nie pozostaje z nią w romantycznej relacji, to w dalszym ciągu jest obecny w życiu artystki i jej córki. Piosenkarka wyznała, że mężczyzna niedawno przyjechał na urodziny jej mamy. Przy okazji zdecydował się na pewne wyznanie.

"Cieszę się, że wczoraj przyjechał na urodziny mojej mamy. Zapewnił, że zawsze będzie dla nas, mimo że go nie ma..." - wyznała.

Iwona Węgrowska po rozstaniu nie zamierza jednak wchodzić w kolejną relację, a chce się skupić na tym, co jest dla niej aktualnie najważniejsze. Gwiazda zdecydowała się całkowicie poświęcić córce i muzyce.

"Doszłam też do wniosku, że poświęcę się tylko muzyce i córce. Życie jest krótkie. Nic nie jest pewne, trzeba żyć, korzystać, bo jedyne, co jest pewne, to że wszyscy się kiedyś spotkamy tam na górze." - powiedziała.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości