Izabella Scorupco pokazała trzeciego męża. Kim jest Karl Rosengren?

Izabella Scorupco pokazała męża
Izabella Scorupco pokazała męża
Źródło: MWMEDIA
Izabella Scorupco mieszka aktualnie w Stanach Zjednoczonych. Od 2019 roku aktorka związana jest ze szwedzkim biznesmenem. Z okazji urodzin męża Izabella Scorupco opublikowała szczere życzenia. "Wszystkiego najlepszego dla mojego najpiękniejszego męża" - napisała.

W Polsce popularność przyniosła jej rola w ekranizacji powieści "Ogniem i mieczem". Izabella Scorupco rozwijała swoją karierę poza granicami kraju, próbując swoim sił w różnych dziedzinach. Ma na swoim koncie krótką karierę muzyczną.

Izabella Scorupco pochwaliła się mężem

Izabella Scorupco i Karl Rosengren są małżeństwem od 2019 roku. Para była związana ze sobą od 2018 roku. Karl Rosengren jest szwedzkim milionerem, który majątek zbił na działalności w branży gier komputerowych. Jego firma jest właścicielem czołowej platformy do gry w pokera w Chinach.

Z okazji urodzin partnera Izabella Scorupco opublikowała wyjątkowe życzenia. Za pośrednictwem mediów społecznościowych pochwaliła się ogromem miłości, jaką darzy swojego męża. Uwagę przykuwa jednak wyjątkowa uroda biznesmena, którą zresztą aktorka punktuje w swoim wpisie.

Człowiek, legenda. Wszystkiego najlepszego dla mojego najpiękniejszego męża i najlepszego przyjaciela. Kocham cię jak do księżyca i z powrotem, do nieskończoności i poza nią, na wieki wieków
- napisała pod zdjęciem.
Jan Kietliński w ogniu pytań
Jacyrodzicetakiedzieci? Jan Kietliński w ogniu pytań
#Jacyrodzicetakiedzieci? Jan Kietliński w ogniu pytań
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Izabella Scorupco - kariera, życie prywatne

Izabella Scorupco, a tak właściwie Izabella Dorota Skorupko, to polska aktorka, modelka i wokalistka, która część życia spędziła w Szwecji. To właśnie w Skandynawii rozpoczęła się jej kariera. Gdy Izabella Scorupco miała 17 lat, zauważył ją szwedzki reżyser i zaproponował angaż. Wówczas aktorka zadebiutowała w melodramacie "Nikt tak nie kocha jak my". Międzynarodowy rozgłos przyniosła jej rola Natalii Simonowej w produkcji o przygodach Jamesa Bonda. W "GoldenEye" zagrała u boku debiutującego w roli Agenta 007 Pierce'a Brosnana. Choć aktorka zrobiła międzynarodową karierę i zagrała w kilkunastu zagranicznych produkcjach, dla fanów rodzimego kina na zawsze pozostanie Heleną Kurcewiczówną z ekranizacji pierwszej części Trylogii Henryka Sienkiewicza "Ogniem i mieczem".

Aktorka była trzykrotnie zamężna. W latach 1996-1998 roku była związana z hokeistą Mariuszem Czerkawski. Owocem pierwszego małżeństwa gwiazdy jest córka Julia. Izabella Scorupco wyszła za mąż po raz drugi w 2003 roku - wówczas poślubiła Amerykanina Jeffreya Reymonda, z którym doczekała się syna Jacoba. W 2015 roku doszło do rozwodu, a cztery lata później aktorka po raz trzeci stanęła na ślubnym kobiercu. Tym razem u boku szwedzkiego biznesmena Karla Rosengrena.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości