Jacek Braciak śpiewa "100 lat" Mai Hirsch na zabawnym nagraniu. Film jest hitem sieci

Maja Hirsch i Jacek Braciak kiedyś byli parą
Maja Hirsch i Jacek Braciak kiedyś byli parą
Źródło: MICHAL NICOL/MWMEDIA
Maja Hirsch skończyła właśnie 45 lat, a o jej urodzinach nie zapomniał Jacek Braciak. Aktor przesłał byłej ukochanej zabawny film, na którym śpiewa jej sto lat głosem, który brzmiał, jakby nawdychał się helu. Maja Hirsch pochwaliła się nagraniem na Instagramie i rozbawiła fanów. Jej post szybko stał się hitem sieci.

Maja Hirsch i Jacek Braciak swego czasu uchodzili za jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Zakochani zaczęli się spotykać w 2002 roku, a już rok później powitali na świecie córkę. Aktorzy dogadywali się dobrze nie tylko w domu, ale również w pracy, co mogliśmy zobaczyć w pierwszym sezonie serialu "BrzydUla". Niestety, mimo to ich związek nie przetrwał próby czasu i w 2015 roku Maja Hirsch i Jacek Braciak ogłosili rozstanie. Do tej pory aktorzy pozostają jednak w przyjacielskich stosunkach.

Maja Hirsch i Renata Kaczoruk o programie "Przez Atlantyk"
Maja Hirsch i Renata Kaczoruk o programie "Przez Atlantyk"

Maja Hirsch pokazała życzenia urodzinowe od Jacka Barciaka

 15 października Maja Hirsch świętowała swoje 45. urodziny. Z tej okazji aktorka opublikowała na Instagramie specjalny post, w którym zwróciła się do swoich fanów. Gwiazda podziękowała im za życzenia.

"Dziękuję wszystkim za życzenia urodzinowe w prywatnych wiadomościach. I Jackowi też. 45 lat — nie w kij... Zaraz zjem tort, ale nie mam dla wszystkich" - napisała.

Maja Hirsch dołączyła do postu krótkie nagranie, na którym widzimy jej byłego partnera. Jacek Braciak zaśpiewał byłej ukochanej "100 lat" głosem, który brzmiał, jakby nawdychał się helu. Filmik od razu stał się hitem sieci, a fani byli zachwyceni relacją aktorów.

"Jesteście cudowni";

"Kocham to nagranie";

"Jeszcze raz wszystkiego najlepszego Maju" - czytamy w komentarzach.

Warto podkreślić, że urodziny Mai Hirsch to nie jedyna okazja, którą aktorzy świętują razem. W jednym z niedawnych wywiadów gwiazda przyznała, że spędza z byłym partnerem często święta.

"Jesteśmy rodziną, nawet spędzamy razem święta, więc to jest bardzo fajne. [...] Nie było tak od początku. Minęło już kilka dobrych lat, razem pracowaliśmy nad tym, żeby te relacje takie były, to nie przyszło ot, tak" - powiedziała Maja Hirsch w rozmowie z Plejadą.

Maja Hirsch o przyjacielskich relacjach z Jackiem Braciakiem. Mają nastoletnią córkę

Maja Hirsch i Jacek Braciak przez wiele lat tworzyli szczęśliwy związek, a teraz nie ukrywają, że potrafią się ze sobą przyjaźnić po rozstaniu.

"Mamy bardzo dobre kontakty, możemy na siebie liczyć. Mam bardzo dobre relacje z Jackiem. Bardzo się lubimy. Tak naprawdę można powiedzieć, że się przyjaźnimy. Wspieramy się w różnych momentach. I myślę, że to jest coś, co sobie bardzo cenię. Jest to bardzo fajne" - wyjaśniła Maja Hirsch w rozmowie z Jastrząb Post.

Aktorka, z uwagi na udział w programie "Przez Atlantyk", musiała na jakiś czas wyjechać i zostawić ich prawie 19-letnią wówczas córkę pod opieką ojca.

"Bez żadnego cienia lęku zostawiłam Marysię w objęciach taty. Jak wróciłam, to zastałam szczęśliwe dziecko, szczęśliwego tatę, więc same plusy wyniknęły z tego wydarzenia" - dodała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MICHAL NICOL/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości