Jacek Łągwa miał wypadek. Ich Troje odwoła koncerty? Mamy komentarz Michała Wiśniewskiego

Jacek Łągwa cudem uniknął śmierci. Jak wygląda jego życie prywatne?
Jacek Łągwa cudem uniknął śmierci. Jak wygląda jego życie prywatne?
Źródło: Mwmedia
Jacek Łągwa miał wypadek. Muzyk zespołu Ich Troje za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował o poważnych kłopotach ze zdrowiem. Fani przewidują, że to wpłynie na zaplanowane koncerty. Czy tak faktycznie się stanie? Mamy komentarz Michała Wiśniewskiego.

Jacek Łągwa musi zmierzyć się z kolejnymi trudami. Choć w mediach społecznościowych zamieścił żartobliwie napisany post, sytuacja jest poważna.

Jacek Łągwa z Ich Troje miał wypadek

Jacek Łągwa wraz z Michałem Wiśniewskim w 1995 roku założyli zespół Ich Troje. Od tego momentu ich popularność rosła w ogromnym tempie. Do dziś grafik zespołu Ich Troje jest napięty, a fani tłumnie przychodzą na koncerty.

W czwartkowy wieczór na profilu Jacka Łągwy na Instagramie pojawiło się zdjęcie, do którego... pozuje ze złamaną ręką. 

"Chyba zbyt mocno zainspirowałem się sesją zdjęciową Ich Troje. Kość złamana, 4 tygodnie w 'gipsie', a teraz znajdźcie różnice" - napisał. 

Fani w kilka chwil zaczęli przekazywać pozdrowienia, pytać o zdrowie i wyrażać zmartwienie, że najbliższe zaplanowane koncerty Ich Troje się nie odbędą. 

"Mam nadzieję, że zobaczymy się w Sopocie!" - czytamy pod postem. 

"Współczuję Panu. Oby szybko przestało boleć. Co z koncertem za tydzień? Odbędzie się?"- napisała zrozpaczona fanka. 

Czy faktycznie zespół Ich Troje będzie musiał odwołać koncerty? Zapytaliśmy o to lidera grupy, Michała Wiśniewskiego.

- Gdyby była konieczność odwołania koncertów, poinformowałbym o tym niezwłocznie. Jacek złamał rękę, nie głowę, więc wszystkie zaplanowane występy się odbędą — powiedział z uśmiechem muzyk.

SWIATCZAKMANDARYNA_KLOTNIE
Mandaryna i Ania Świątczak komentują plotki o ich konflikcie
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Jacek Łągwa - kariera i życie prywatne

Popularność grupy Ich Troje sprawiła, że w krótkim czasie, każdy jej członek stanął na szczycie popularności. Niestety, mimo sukcesów zawodowych życie nie oszczędziło Jacka Łągwy. Muzyk po rozwodzie z pierwszą żoną wpadł w poważne kłopoty finansowe. W 2019 roku Sąd Rejonowy dla Miasta Stołecznego Warszawy oficjalnie ogłosił jego upadłość konsumencką. 

"Wiem, że zostałem skrzywdzony, ale Dorota jest matką moich dzieci, którą zawsze kochałem. I ja nie zrobię jej mimo wszystko krzywdy. Mimo tego wszystkiego nie chcę wojny" - powiedział w wywiadzie cytowanym przez onet.pl.

Los odwrócił się do muzyka ponownie w 2020 roku. To właśnie wtedy  odnalazł miłość i kolejny raz stanął na ślubnym kobiercu. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Mwmedia

podziel się:

Pozostałe wiadomości