Jakub i Paulina Rzeźniczakowie w odważnej ciążowej sesji zdjęciowej. Co za ujęcia!

Jakub Rzeźniczak, Paulina Rzeźniczak
Jakub Rzeźniczak, Paulina Rzeźniczak
Źródło: MWMEDIA, Instagram
Paulina i Jakub Rzeźniczakowie zdecydowali się uczcić ciążę w wyjątkowy sposób. Małżeństwo właśnie pokazało zdjęcia z odważnej sesji zdjęciowej, na której zakochani ubrani są jedynie w jeansy. Możemy również zobaczyć jak bardzo zaawansowana jest już ciąża żony sportowca.

Jakub Rzeźniczak od ponad roku jest mężem Pauliny Rzeźniczak, dawniej Nowickiej. Para z niecierpliwością oczekuje na narodziny swojej córki i wydaje się cieszyć każdą wspólnie spędzoną chwilą. Zakochani nie kryją się ze swoim szczęściem.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

25112023_MAMTALENT_SZELAGOWSKA_MASTERCHEF
Dorota Szelągowska o problemach nastolatków. "Wszystkiego nauczyłam od moich dzieci"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Rzeźniczakowie w wyjątkowej sesji zdjęciowej

Paulina Rzeźniczak ostatnimi czasy zaczęła coraz chętniej dzielić się swoimi doświadczeniami na temat zbliżającego się macierzyństwa w mediach społecznościowych. Jej konto na Instagramie zdobią teraz zdjęcia dokumentujące jej ciążę, a profil śledzi ponad 100 tysięcy fanów.

Tym razem, by uczcić ten wyjątkowy w życiu moment sławne małżeństwo zdecydowało się wziąć udział w odważnej sesji zdjęciowej. Paulina Rzeźniczak zaskoczyła wszystkich, ponieważ na fotografiach zaprezentowała się topless. Gwiazdorska para ubrana jest jedynie w jeansy.

"Tak bardzo nie możemy się doczekać" - brzmi treść opublikowanego wpisu.

Pod udostępnionymi zdjęciami możemy zobaczyć wiele słów gratulacji i wsparcia od fanów.

"Paulina, no pięknie wyglądasz zdecydowanie ciąża ci służy",

"Ale piękne zdjęcia. Czekam razem z Wami",

"Najpiękniejsze ciążowe jakie widziałam" - napisali fani.

Jakub Rzeźniczak szczerze o porodzie żony

Podczas niedawnej sesji Q&A na Instagramie, Jakub Rzeźniczak podzielił się swoimi planami dotyczącymi nadchodzącego porodu Pauliny Rzeźniczak. Sportowiec zamierza towarzyszyć swojej małżonce w tym wyjątkowym dniu. Kontynuując odpowiedzi na pytania ciekawych fanów, Jakub Rzeźniczak skomentował również kwestię wyboru imienia dla ich przyszłej córki. Nie ujawnił, jakie będzie, ale zasugerował, że będzie ono bardziej tradycyjne niż unikalne. Zapewnił także fanów, że niebawem ujawni imię swojego dziecka.

"Tak, planujemy poród rodzinny, jeśli tylko to będzie możliwe, to będę przy narodzinach naszej córeczki, będę wspierał żonę w tym momencie. Nie mogę się tego doczekać. Zobaczymy, jak to będzie. Paulinka trochę się martwi, jak ja zareaguję, jak ja będę się zachowywał, no bo wiadomo, że jest to duże przeżycie i taki widok, którego się nie spotyka na co dzień. Ale tak jak mówię, jestem entuzjastycznie do tego nastawiony i nie mogę się doczekać tego momentu [...] Tak, mamy już wybrane imię i w sumie zrobiliśmy to bardzo szybko i nie było żadnych nieporozumień. Imię jest wybrane, będzie tradycyjne, nie będzie żadnych udziwnień, jak to było w klasycznej polskiej komedii. Niedługo się dowiecie"- wyznał.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na  TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA, Instagram

podziel się:

Pozostałe wiadomości