Jakub Tolak był obecny przy porodzie. "Miałem obawy, ale nie widziałem innej opcji" [TYLKO W CZT]

Jakub Tolak
Jakub Tolak pierwszy raz o byciu tatą
Źródło: MWMEDIA
Jakub Tolak i jego żona Zofia Samsel zostali rodzicami. Na świat przyszła ich wyczekiwana córeczka Antonina. W rozmowie z Aleksandrą Głowińską dla cozatydzien.tvn.pl aktor opowiedział o pierwszych momentach z dzieckiem. Wyznał również, że wspierał żonę podczas porodu i zaapelował do mężczyzn.

Jakub Tolak i Zofia Samsel prowadzą barwne życie. Zrezygnowali z dotychczasowych scenariuszy, które napisał los i napisali własny. Od nowa. Własnoręcznie zbudowanym kamperem przemierzają świat i dzielą się swoimi przygodami na instagramowym profilu "Foxesineden". Teraz do dwójki zakochanych w sobie podróżników dołączyła dziewczynka, ich córka, której nadali imię Antonina.

Jakub Tolak pierwszy raz o byciu ojcem

Jakub Tolak w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl wyjawił, że był obecny przy porodzie córki. Powiedział, co czuł, kiedy mógł objąć ją po raz pierwszy.

- Byłem przy porodzie, więc emocje zaczęły się już wcześniej, ale kiedy mała w końcu przyszła na świat, to było wielkie wzruszenie, ulga, że się udało i niezwykły podziw dla siły i odwagi Zosi. Kiedy pierwszy raz trzymałem córkę w rękach, to był miks szczęścia, niedowierzania i wielu znaków zapytania. Bądź co bądź, bycie ojcem to zupełnie nowa rola i — mimo że ciąża trwała te 9 miesięcy — nie da się chyba do niej wcześniej jakoś drobiazgowo przygotować — opowiada aktor.

Jakub Tolak był obecny przy porodzie. Ważny przekaz

Niewielu mężczyzn ma tyle odwagi, by towarzyszyć kobiecie przy porodzie. Jakub Tolak wyznał, że on - choć miał obawy - nie wyobrażał sobie, że mogłoby go zabraknąć.

- Oczywiście, że miałem obawy i nie wiedziałem jak się znajdę w tej sytuacji, ale też nie widziałem innej opcji, niż bycie przy Zosi. Moje obawy to nic w porównaniu z tym, co przeszła. Skoro kobiety mają odwagę mierzyć się z porodem, to naprawdę wypadałoby, żeby panowie mieli odwagę chociaż im pomóc - mówi aktor.

Postawa do naśladowania?

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości