Gwiazdy

Jan Kliment kończy 48 lat. Żona pokazała romantyczne zdjęcie. "Nasza miłość jest taka silna"

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Jan Kliment kończy 48 lat. Jakie życzenia złożyła mu żona?

Jan Kliment to czeski tancerz z ciekawą przeszłością zawodową. Zanim stał się rozpoznawalny w polskiej telewizji, ciężko pracował, aby odnieść sukces w tańcu towarzyskim. Od roku jest jurorem w "Mam talent!". W życiu prywatnym może pochwalić się cudowną żoną. Lenka Klimentowa pokazała romantyczną fotografię z ukochanym. Czego mu życzy?

Jan i Lenka Klimentowie pobrali się w 2016 roku. Parę dzieli piętnaście lat różnicy, ale wiek nie ma dla nich znaczenia. W każdej sytuacji stoją za sobą murem. Oprócz wsparcia okazują sobie dużo czułości i pielęgnują swój związek. Poznali się, gdy Lenka miała 10 lat, a on 25. Tancerz prowadził wtedy warsztaty dla dzieci. Drugi raz spotkali się, gdy Lenka była już prawie pełnoletnia. Jan Kliment miał wtedy żonę, z którą się później rozstał.

Jan Kliment kończy 48 lat. Jak poznał swoją żonę?

19 maja Jan Kliment kończy 48 lat. Z tej okazji jego żona udostępniła ich wspólne zdjęcie i pięknie je podpisała.

"Dzisiaj jest Twój dzień. Twoje urodziny. Zasługujesz na wszystko, co najlepsze. Zawsze będę przy twoim boku, zawsze będę cię kochać. Idziesz do przodu jak burza i tego ci życzę, żebyś zawsze szedł do przodu i nie oglądał się do tyłu. Razem możemy wszystko, bo nasza miłość jest taka silna" - napisała Lenka Klimentowa na Instagramie.

Tancerze chętnie opowiadają o swoim związku w wywiadach. Jan Kliment decydując się na udział w castingu do "Tańca z gwiazdami" zyskał pracę na lata, sławę i miłość.

"Połączyła nas Polska. I 'Taniec z Gwiazdami'. Po czeskiej edycji tanecznego show rozwodziłem się, chciałem wyjechać. Uczyłem w Sosnowcu, nie myślałem o miłości. Zobaczyłem w telewizji finał 'Tańca z Gwiazdami', akurat wygrała Dorota Gardias. Pomyślałem: Wow, jaki show, super! Ja też tak chcę. Okazało się, że casting jest w czerwcu, a był maj. Nie miałem partnerki. Kogo wziąć? Poprosiłem Lenkę. Wzięliśmy udział w castingu, dostałem się" - wspominał tancerz w "Vivie".

Natasza Urbańska o podziale obowiązków z mężem. "On świetnie się odnajduje"
Natasza Urbańska o podziale obowiązków z mężem. "On świetnie się odnajduje" Natasza Urbańska w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o podziale obowiązków w jej domu. Aktorka, która jest bardzo zapracowana, zapewniła, że częścią z nich dzieli się ze swoim mężem, Januszem Józefowiczem. Reżyser odrabia z ich córką lekcje, a czasem nawet poda zupę dla całej rodziny. - To się zmieniło na przestrzeni czasu - zapewniła.

Jakie wykształcenie zdobył Jan Kliment? Komu partnerował w "Tańcu z gwiazdami"?

Jan Kliment nie bał się żadnej pracy. Mało kto wie, co robił, zanim został tancerzem. Juror "Mam talent!" opowiedział o tym w rozmowie z dziendobry.tvn.pl.

"Z wykształcenia jestem hutnikiem. Pracowałem w tym zawodzie dwa dni, zwolnili nas, bo nie było więcej pracy. Pracowałem też w kanalizacji, bo potrafiłem czytać z planów technicznych. Później przez zimę pracowałem w kotłowni. Nauczyłem się angielskiego i w kotłowni ćwiczyłem taniec" - opowiedział.

W wieku 17 lat postanowił trenować taniec towarzyski. Podobno zainspirował go film "Dirty Dancing". Jan Kliment w 2003 roku zdobył mistrzostwo Czech, partnerowała mu wtedy Ewa Szabatin.

Komu partnerował w "Tańcu z gwiazdami"?

Partnerkami Jana Klimenta w "Tańcu z gwiazdami" były kolejno: Natasza Urbańska, Katarzyna Grochola, Edyta Górniak, Weronika Marczuk, Natalia Siwiec, Anna Wyszkoni, Ewa Kasprzyk, Cleo, Julia Wróblewska, Misheel Jargalsaikhan, Natalia Szroeder, Beata Tadla, Joanna Mazur (te trzy gwiazdy doprowadził do wygranej), Monika Miller i Ania Karwan.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: X-NEWS

Pozostałe wiadomości