Jarosław Bieniuk na romantycznych zdjęciach z ukochaną. Nie szczędzili sobie czułości

Zuzanna Pactwa i Jarosław Bieniuk
Zuzanna Pactwa i Jarosław Bieniuk
Źródło: MWMEDIA
Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa pojechali na romantyczną wycieczkę w góry. Para pochwaliła się wspólnymi zdjęciami z ośnieżonego stoku narciarskiego i nie szczędziła sobie czułości. Gołym okiem widać, że były piłkarz i modelka są ze sobą bardzo szczęśliwi.

Jarosław Bieniuk to były piłkarz, a także dawny życiowy partner Anny Przybylskiej. Para doczekała się trójki dzieci, jednak nigdy nie wzięła ślubu. Anna Przybylska zmarła z powodu raka trzustki w 2014 roku. Od tamtej pory sportowiec sam musiał zająć się ich pociechami. Jarosław Bieniuk długo szukał szczęścia w miłości: wszedł w związek z inną kobietą, z którą doczekał się syna. Ta relacja jednak po pewnym czasie się rozpadła. Pod koniec 2020 roku natomiast na jego drodze stanęła modelka Zuzanna Pactwa. Zakochani do dziś tworzą udany związek.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Sylwia Bomba o patchworkowej rodzinie. Chciałaby zostać macochą

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa na romantycznych zdjęciach

Jarosław Bieniuk bardzo rzadko opowiada o swojej nowej miłości. Były piłkarz, jeśli już wypowiada się publicznie, to najczęściej dba o pamięć Anny Przybylskiej lub odnosi się do rozwoju kariery najstarszej córki, Oliwii Bieniuk. Mimo to rok temu sporowiec zdecydował się wystąpić z Zuzanną Pactwą na okładce jednego z magazynów. Był to jednak tzw. wyjątek od reguły.

Na co dzień Jarosław Bieniuk nie jest natomiast tak bardzo skryty. Były piłkarz jest bardzo aktywny w sieci i często daje znać fanom, co u niego słychać. Chętnie publikuje także zdjęcia z chwil z rodziną oraz partnerką. Patchworkowa familia chętnie wyjeżdża razem w podróże.

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa wybrali się razem na romantyczny wypad na narty, czym sportowiec pochwalił się na Instagramie. Nie szczędził internautom czułych kadrów z ukochaną. Po fotografiach widać, że ich miłość wciąż kwitnie.

Zuzanna Pactwa i Jarosław Bieniuk
Zuzanna Pactwa i Jarosław Bieniuk
Źródło: screen instagram
Moje szczęśliwe miejsce
- napisał Jarosław Bieniuk.
Zuzanna Pactwa i Jarosław Bieniuk
Zuzanna Pactwa i Jarosław Bieniuk
Źródło: screen instagam

Zuzanna Pactwa od prawie czterech lat jest partnerką Jarosława Bieniuka

Jarosław Bieniuk przez prawie 13 lat był życiowym partnerem Anny Przybylskiej. Para, mimo długiego stażu, nigdy nie zdecydowała się na ślub. Zakochani doczekali się trójki dzieci: córki Oliwii oraz dwóch synów: Jana i Szymona. Najstarsza z pociech jest już pełnoletnia i również próbuje swoich sił w show-biznesie. Gwiazda chorowała na nowotwór trzustki. W 2013 roku poddała się operacji usunięcia guza. Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku w swoim domu w Gdyni.

Jarosław Bieniuk został wówczas sam z trójką dzieci, w których wychowaniu do teraz aktywnie uczestniczą dziadkowie. Po śmierci ukochanej piłkarz przez wiele lat nie mógł znaleźć szczęścia w miłości. W pewnym momencie na jego drodze pojawiła się Martyna Gliwińska. Celebrytka zaszła w ciążę z Jarosławem Bieniukiem, jednak ich relacja była bardzo burzliwa. W 2020 roku na świat przyszedł syn pary, Kazimierz. Mimo wszystko związek rodziców chłopca nie przetrwał próby czasu.

Niedługo później Jarosław Bieniuk poznał modelkę Zuzannę Pactwę. Piłkarz nigdy nie ukrywał, że była to miłość od pierwszego wierzenia. Zakochani są ze sobą do dziś. Warto podkreślić, że partnerka Jarosława Bieniuka bardzo dobrze dogaduje się z jego dziećmi.

Mam z Zuzą bardzo dobry kontakt, mieszka z nami, więc codziennie się widzimy. Czasami są jakieś drobne sprzeczki, ale na ogół mamy dobry kontakt, dobrze się dogadujemy
- mówiła Oliwia Bieniuk w rozmowie z Pomponikiem.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości