Nicole Akonchong pierwszy raz o rozstaniu ze Smolastym i jego nowym związku. "Byłam zaskoczona" [TYLKO U NAS]

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Nicole Akonchong

Nicole Akonchong i Smolasty spotykali się przez kilka miesięcy. W mediach było głośno na ten temat, a fani śledzili życie uczestniczki "Top Model" i wokalisty. Para opublikowała wspólne zdjęcie i rozbudziła nadzieje, że ich związek przetrwa. Tak się niestety nie stało. Nicole w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl podsumowała związek z artystką i powiedziała, co czuje po rozstaniu. Zdradziła, jaki prywatnie jest Smolasty.

Pod koniec 2022 roku Smolasty zaskoczył fanów zdjęciem, na którym przytula się do finalistki 10. edycji "Top Model". Wcześniej fani dyskutowali o jego związku z Blanką Stajkow. Zdziwili się, gdy zobaczyli, że jej miejsce zajęła kolejna uczestniczka popularnego show. Internauci życzyli szczęścia Nicole Akonchong, która zyskała sympatię widzów. Smolasty opublikował niedawno zdjęcie z nową dziewczyną. Nicole tylko u nas zareagowała na nowy związek byłego partnera.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Relacja z finału "Top Model"
Relacja z finału "Top Model" Karolina Kalatzi z "Dzień Dobry TVN" Online, Marta Pożarlik z TVN Style i Aleksandra Czajkowska z "Co Za Tydzień" Online komentują finał "Top Model"

"Top Model". Nicole Akonchong mówi, jak poznała Smolastego. Jaki był ich związek?

Nicole Akonchong w rozmowie z Kaliną Szymankiewicz z cozatydzien.tvn.pl postanowiła rozliczyć się z przeszłością i opowiedzieć o tym, jak poznała Smolastego. Artysta niedawno pokazał zdjęcie z nową dziewczyną, a fani zasypali go wiadomościami, co się stało z Nicole. Wokalista odpowiedział: "nie wyszło, mimo sympatii i dobrej energii".

Kalina Szymankiewicz, cozatydzien.tvn.pl: Związki znanych osób budzą ogromne emocje w mediach i wśród fanów. Tak też jest teraz z tobą i Smolastym. Jak zaczęła się wasza znajomość?

Nicole Akonchong: Spotkaliśmy się na finale "Top Model", ale potem nie było kontaktu. Po roku poznaliśmy się prywatnie na evencie i coś poczuliśmy. Związek w przestrzeni publicznej ogłosił Smolasty w grudniu 2022 podczas jednej ze wspólnych podróży.

Smolasty ma w mediach wizerunek "bad boya", zgadzasz się z tym, jak często jest przedstawiany? Jaki jest prywatnie?

Uważam, że nie kreuje się na celebrytę i "wielką gwiazdę" tylko jest osobą ludzką i otwartą, z poczuciem humoru. Prywatnie nie sądzę, żeby był "bad boyem".

Czego zabrakło w waszej relacji? Jakiego partnera potrzebowałaś?

Poznaliśmy się w specyficznym dla siebie okresie. Pomimo mojego zaangażowania i silnych uczuć, czułam, że brakuje mi drobiazgów, które powinny być fundamentem dobrej i długotrwałej relacji np. troski i obecności w kluczowych dla mnie momentach.

Czy mimo rozstania udało się wam pozostać w przyjacielskich stosunkach?

Przyjacielskimi stosunkami bym tego nie nazwała. Aktualnie w ogóle nie mamy z sobą kontaktu.

Zobacz: Nicole Akonchong o depresji i atakach-paniki [TYLKO U NAS]

Nicole Akonchong komentuje zdjęcie Smolastego z nową dziewczyną. Czy sama znalazła miłość?

Jak się poczułaś, gdy Smolasty opublikował zdjęcie z kolejną dziewczyną?

Dzięki doświadczeniu zdaję sobie sprawę, że niektóre tematy powinno się przepracować z samym sobą, zanim wkroczymy w nowy etap. Byłam zaskoczona, ponieważ uważam, że po zakończeniu relacji, która nas łączyła, potrzeba więcej czasu.

Czy jesteś otwarta na miłość, a może już jest ktoś nowy w twoim sercu?

Myślę, że pewne rzeczy muszą przyjść naturalnie. Aktualnie staram się skupiać na samorozwoju i poszukiwaniu rzeczy, które sprawiają mi przyjemność i nie są w żaden sposób wymuszone.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: X-NEWS

Pozostałe wiadomości