Jarosław Bieniuk zestawił zdjęcie syna i Anny Przybylskiej. Wzruszający widok

Jarosław Bieniuk zestawił zdjęcie syna i Anny Przybylskiej
Jarosław Bieniuk zestawił zdjęcie syna i Anny Przybylskiej
Źródło: MWMEDIA
Jarosław Bieniuk udostępnił na Instagramie zestawienie zdjęć swojego syna Szymona Bieniuka i jego mamy Anny Przybylskiej w charakterystycznych czapkach. Podobieństwo między nimi jest bardzo duże. Internauci są pod wrażeniem.

Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska spędzili ze sobą 13 lat i doczekali się trójki dzieci: Oliwii, Szymona i Jana. Byli jedną z najbardziej popularnych polskich par w show-biznesie, ale ich szczęście nie trwało długo, bowiem aktorka zachorowała na raka trzustki.

Reszta artykułu pod materiałem wideo:

Jacy rodzice, takie dzieci? 3. Marianna Janczarska
Jacy rodzice, takie dzieci? 3. Marianna Janczarska

Jarosław Bieniuk pokazał zdjęcie syna i Anny Przybylskiej

Informacja ta wstrząsnęła całą Polską. Wszyscy trzymali kciuki za Annę Przybylską i liczyli, że szybko powróci do zdrowia. Pod koniec lipca 2013 r. aktorka przeszła operację usunięcia guza trzustki, jednak to nie pomogło. Jej stan się stale pogarszał, aż w końcu w mediach pojawiła się informacja o jej śmierci. Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 r.

Fani aktorki w całej Polsce byli zdruzgotani. Anna Przybylska w chwili śmierci miała zaledwie 36 lat i osierociła troje dzieci, jej najstarsza córka Oliwia miała wówczas 12 lat, Szymon osiem i Jan trzy.

Anna Przybylska była ulubienicą publiczności. Na ekranie zadebiutowała w 1997 r. w filmie Radosława Piwowarskiego "Ciemna strona Wenus" w wieku zaledwie 19 lat. Reżyser w wywiadach często powtarzał, że to właśnie on ją odkrył i był "ojcem chrzestnym" jej sukcesu.

Aktorka zagrała jeszcze w kilku produkcjach Radosława Piwowarskiego, ale również miała na koncie role m.in. w "Sezonie na leszcza", "Dniu świra", "Superprodukcji", "Karierze Nikosia Dyzmy", "Sępie", "Złotym środku" czy w "Bokserze".

Szymon Bieniuk jest uderzająco podobny do Anny Przybylskiej

Dzieci Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka zaczęły brać aktywny udział w polskim show-biznesie. Ich najstarsza córka nie ukrywała w wywiadach, że chciałaby pójść w ślady mamy, a media często rozpisują się o jej niezwykłym podobieństwie do niej.

Zdania na ten temat są jednak podzielone, bowiem część internautów uważa, że Oliwia jest znacznie bardziej podobna do Jarosława Bieniuka, za to ich synowie, czyli Szymon i Jan do mamy.

Teraz Jarosław Bieniuk postanowił ukrócić te dywagacje i zestawił zdjęcie swojego syna Szymona z kadrem Anny Przybylskiej z filmu "Ciemna strona Wenus", kiedy oboje mają na głowie charakterystyczne czapki.

"Chciałem rozwiać wątpliwości, kto do kogo jest podobny" - napisał Jarosław Bieniuk pod zdjęciem.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy internautów, którzy zgodzili się z byłym sportowcem.

"Wow, naprawdę podobni", "Nadal nie mogę uwierzyć, jak bardzo Szymon przypomina mamę", "Nasza kochana Ania", "Moim zdaniem Szymon to cała Ania", "Kopia mamy" - czytamy w komentarzach.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości