Jennifer Lopez ujawniła prawdę o rozstaniu z Benem Affleckiem. "Wszystko ci wybaczyłam"

Jennifer Lopez i Ben Affleck
Jennifer Lopez i Ben Affleck
Źródło: Getty Images
Związek Jennifer Lopez i Bena Afflecka od ponad 20 lat elektryzuje fanów. Zakochani w przeszłości rozstali się kilka dni przed ślubem, a powód ukrywali przed światem. Teraz aktorka i piosenkarka zdradziła, co się wówczas stało i ujawniła kulisy rozstania z Benem Affleckiem.

Jennifer Lopez i Ben Affleck byli u szczytu popularności gdy się w sobie zakochali. Ich romans zakwitł na planie filmy "Gigli", później byli nierozłączni. Nie szczędzili sobie czułości na ściankach i planowali ślub. Nagle zerwali zaręczyny. Po 20 latach znów są parą i w końcu sformalizowali związek.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Piotr Adamczyk o randkowaniu z żoną. "Dzieli nas ocean"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Jennifer Lopez zdradziła prawdziwy powód rozstania z Benem Affleckiem

Aktorka ujawniła całą prawdę o relacji z Benem Affleckiem w filmie dokumentalnym pt. "The Greatest Love Story Never Told". Okazało się, że para nie wytrzymała presji mediów i zainteresowania fanów ich historią miłosną. Paparazzi śledzili ich wtedy na każdym kroku.

"Przez te wszystkie lata było mi naprawdę ciężko. Czułam, że straciłam nie tylko miłość swojego życia, ale także najlepszego przyjaciela, jakiego kiedykolwiek miałam. Najtrudniejsze było to, że nie rozmawialiśmy ze sobą przez tyle lat" - wyznała Jennifer Lopez.

Ben Affleck przyznał, że spory wpływ na ich rozstanie było rozpisywanie się o nich na łamach kolorowych magazynów. Piosenkarka dodała, że aktor czuł się z tym bardzo niekomfortowo, a ona sama była przyzwyczajona do blasków fleszy. Artystka podkreśliła też, że dziś jej mąż jest bardziej odporny na zainteresowanie mediów, niż było to ponad 20 lat temu.

Małżonkowie wyznali przed kamerą, że wiele nauczyli się przez lata rozłąki i dziś doceniają siebie nawzajem jeszcze bardziej.

"Byłam na ciebie zła przez długi czas, ale ten zawód miłosny skierował nas oboje na kurs, który pozwolił nam odkryć, że jesteśmy lepszymi ludźmi. Wszystko ci już wybaczyłam" - zadeklarowała Jennifer Lopez.

Ben Affleck o nauce kompromisu w związku z Jennifer Lopez

W tym samym materiale Ben Affleck zdradził coś jeszcze. Okazało się, że postawił ukochanej ultimatum. Chciał ograniczyć swój udział w publikacjach udostępnianych przez Jennifer Lopez w mediach społecznościowych. Jednak uświadomił sobie, że nie będzie to możliwe.

"Gdy się ze sobą zeszliśmy, powiedziałem: 'Słuchaj, jedną z rzeczy, których nie chcę w naszym związku, jest obecność w mediach społecznościowych'. Wtedy zdałem sobie sprawę, że nie powinienem o to prosić. To trochę tak, jakbym poślubił kapitana okrętu i stwierdził, że nie lubię wody" – stwierdził aktor.

Jennifer Lopez śpiewa o miłości do męża na nowym albumie "This Is Me... Now" i to też nie podoba się gwiazdorowi kina.

"Nie sądzę, żeby Ben czuł się komfortowo, gdy robię to wszystko. Ale on mnie kocha, wie, że jestem artystką i będzie mnie wspierać w każdy możliwy sposób, ponieważ wie, że nie może mnie powstrzymać od tworzenia muzyki i nie chce tego robić. Mimo wszystko nie odpowiada mu rola muzy" – tłumaczy artystka.

Jesteśmy po prostu dwójką ludzi o różnych podejściach do życia, próbujących nauczyć się kompromisu
- podsumował Ben Affleck.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości