Gwiazdy

Roksana Węgiel chce zadbać o emeryturę? Nastolatka podjęła ważną decyzję

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Roksana Węgiel, Roxi Węgiel

Roksana Węgiel to młoda gwiazda, która szturmem zdobyła polski rynek muzyczny. Choć niedługo skończy 18 lat, nastolatka ma już konkretne plany na przyszłość. W jednym z wywiadów zdradziła, w co zamierza zainwestować pieniądze.

Roksana Węgiel jest wschodzącą gwiazdą polskiej sceny muzycznej. Pomimo młodego wieku cieszy się ogromną popularnością, a jej występy uświetniają liczne polskie festiwale. Wokalistka stawiała pierwsze kroki na polskim rynku muzycznym, mając zaledwie 13 lat. Dorastała na oczach fanów, którzy niekiedy zapominają, że Roksana Węgiel skończy niedługo 18 lat. Jak się okazuje, nastolatka chce zadbać o przyszłość. Co zamierza?

Michał Piróg o szkołach artystycznych, mobbingu i szorstkim traktowaniu
Michał Piróg o szkołach artystycznych, mobbingu i szorstkim traktowaniu Michał Piróg w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą z cozatydzien.tvn.pl opowiada o praktykach pedagogicznych, z którymi mierzył się podczas zawodowej drogi. Tancerz wygłasza ponadto, jak sam mówi, niepopularną opinię, dotyczącą głaskania przyszłych adeptów sztuk artystycznych. Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Roksana Węgiel chce zainwestować w nieruchomości

Roksana Węgiel może poszczycić się nie tylko pokaźnym gronem fanów, ale również licznymi koncertami i wystąpieniami, na których zjawiają się tłumy. Nastolatka uznawana jest za jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd młodego pokolenia. Choć dorastała w blasku fleszy, nie pozbawiło jej to umiejętności rzeczowego patrzenia na codzienność. W rozmowie z Pomponikiem gwiazda zdradziła, że dokładnie wie, ile zarabia i jaka kwota znajduje się na jej koncie. Co ciekawe, choć prawdopodobnie może pozwolić sobie na znacznie więcej niż przeciętna nastolatka, każdy wydatek konsultuje z rodzicami.

"Mam kontrolę nad zarobkami. Mimo tego, że one są odkładane gdzieś tam na koncie, to ja mam cały czas kontrolę, że one tam są. Oczywiście" - przyznała Roksana Węgiel.

Nastolatka myśli o przyszłość i planuje o nią zadbać. Zdradziła, że jest żywo zainteresowana tematem związanym z nieruchomościami.

"Chcę inwestować w nieruchomości. O pierwszym mieszkaniu myślę, że to będzie kawalerka. Salon i sypialnia. Ja nie chcę za dużego mieszkania, bo bym się bała w nim mieszkać. Bałabym się w nim funkcjonować. Jak sobie myślę, że miałabym sama mieszkać w jakimś wielkim domu to byłoby creepy" - dodała.

Roksana Węgiel nie boi się bawić modą i często eksperymentuje, tworząc niecodzienne stylizacje. Czy w wystroju wnętrz również lubi nowoczesność?

"Bardziej nowoczesne, ale te starodawne też mają swój urok. Ja jestem za tymi bardziej nowoczesnymi" - przyznała.

Roksana Węgiel o starszej grupie fanów

Dorastanie na oczach fanów wiąże się często z trudnymi doświadczeniami. Przekonały się o tym dziecięce gwiazdy, które po latach opowiadają o problemach, z którymi musiały się mierzyć. Roksany Węgiel również to nie ominęło. Choć niedługo ukończy 18 lat, wciąż jest dzieckiem, o czym niektórzy fani zdają się zapominać. W jednym z wywiadów gwiazda przyznała, że na jej koncerty przychodzą również starsi mężczyźni, którzy niekiedy są bardzo nachalni.

"Patrząc na to, w jakim wieku teraz jestem, to też zauważam, że jest więcej takich starszych panów, którzy przychodzą na moje koncerty. Nie ukrywam, że czasami to jest takie mocno przytłaczające, kiedy starsi mężczyźni za bardzo próbują dążyć do kontaktu fizycznego. Czasami zdarzało się tak na koncertach. (...) Wyczuwam takie sytuacje. Trzeba na nie uważać, ale 'face to face' rzadko się zdarza, żebym miała przykre sytuacje" - powiedziała w rozmowie z serwisem Pudelek.

Bycie młodą gwiazdą to pełne przeciwieństw doświadczenie. Fani zarzucają Roksanie Węgiel, że wygląda za poważnie, jak na swój wiek, wytykając zbyt mocny makijaż czy ekstrawagancki ubiór. Więcej o młodej gwieździe przeczytacie na cozatydzien.tvn.pl:

Roksana Węgiel przeszła kolejną metamorfozę. Fani zapominają, że ja już 17 lat

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości