Joanna Ibisz udzieliła pierwszego wywiadu. Zdradziła, czy Borys doczeka się rodzeństwa

Joanna Ibisz udzieliła pierwszego wywiadu
Joanna Ibisz udzieliła pierwszego wywiadu
Źródło: MWMEDIA
Joanna Ibisz udzieliła pierwszego wywiadu. Żona gwiazdora zdradziła szczegóły życia rodzinnego. Wiemy między innymi jak ocenia Krzysztofa Ibisza w roli ojca i jakie mają wspólne plany na najbliższą przyszłość. Czy możemy spodziewać się powiększenia sławnej rodziny?

Para wzięła ślub dwa lata temu i zdążyła się już doczekać pierwszego dziecka. Borys rośnie jak na drożdżach, podobnie jak i uczucie rodziców. Co słychać u uroczej rodziny?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Olivia Stars – koncert Mroza
Źródło: "Co Za Tydzień"

Joanna Ibisz wspomina udział w "Top Model"

Małżeństwo postanowiło połączyć pierwsze chwile życia swojego synka z wyzwaniami zawodowymi. Ibiszowie startują właśnie ze wspólnym programem związanym ze zdrowym trybem życia. W promocję projektu oboje zaangażowali się medialnie.

"Jakoś to ze mnie to wynika tak ze środka, że nie czuję, że nie muszę, że chcę. Jakoś też byłam w programie Top Model 10-11 lat temu i wtedy tak poczułam, a może to nie jest moja bajka. W sumie sama nie wiem. To jest dosyć trudne pytanie. To wychodzi naturalnie, że jak Krzyś gdzieś idzie na jakąś imprezę to jeżeli jest to coś bardzo dużego i dla niego ważnego, to chętnie mu towarzyszę" - powiedziała w wywiadzie z Jastrząb Post.

Joanna Ibisz wspomniała czasy, kiedy pracowała w modelingu. Udział w programie "Top Model" otworzył jej drzwi do światowego show-biznesu.

"Jestem mega wdzięczna losowi, że tak się zdarzyło, że byłam w programie. Otworzyło mi to oczy, otworzyło wiele dróg, ścieżek. Nie byłam w show-biznesie, ale dzięki temu udało mi się pracować. 10 lat jeździłam, latałam. Jest to duża część mojego życia ogromnie ciekawa. Te wszystkie podróże, te wszystkie momenty to właśnie od Top Model się zaczęło" - wspomina celebrytka.

Joanna Ibisz o macierzyństwie. "Krzyś ma większe doświadczenie"

Trzeci syn Krzysztofa Ibisza i pierwsze dziecko ze związku z obecną żoną ma już 7 miesięcy. W tym wieku dzieci rozwijają się w zawrotnym tempie, niestety wiąże się to często z dużym wysiłkiem organizmu, które objawiać się może na przykład częstym wybudzaniem w nocy. Joanna i Krzysztof Ibiszowie stają jednak na wysokości zadania. Jak tłumaczy młoda mama, grunt to dobre planowanie.

"Niestety nie jest tak, że przesypia noce. Najpierw był taki moment, że myślałam: „O super, budzi się tylko raz”, ale niestety coś mu się zmieniło i niestety potrafi się budzić co dwie godziny, co godzinę. Teraz nie jest z tym spaniem tak super, jak mogłoby być. Staramy się, o ile to jest możliwe chodzić wcześnie spać, o ile jest taki dzień, że możemy, że Borys pozwoli nam na to. Staramy się, żeby ta godzina była jak najwcześniejsza, nie siedzimy już przed telewizorem, żeby mieć ten czas na regenerację" - tłumaczy Joanna Ibisz.

Doświadczenia wychowania dwójki młodszych dzieci Krzysztof Ibisz wykorzystuje również przy małym Borysie. Okazuje się, że uczy też tego swoją partnerkę i jest zaangażowany we wspólne rodzicielskie obowiązki, na tyle, na ile starcza mu czasu poza pracą.

"Krzyś ma większe doświadczenie. Trochę mówił mi jak to może wyglądać. Potem ta rzeczywistość zweryfikowała trochę to, jak to może wyglądać. To trochę zależy od tego, jaki Krzyś ma kalendarz, bo wiemy wszyscy, że jest to trochę też wolny zawód. Są dni kiedy jest bardziej zajęty, są dni kiedy ma dużo więcej czasu. To też zależy od tego, jakie projekty ma i jak to jest z tym jego czasem. Na pewno wiem, że Krzyś lubi młodego przewijać i kąpać i to należy zawsze do niego. Zawsze się wyrywa, że on chce to robić. Mamy też pomoc mojej mamy czasami, jeżeli jest trudniej"- zdradza młoda mama.

Joanna Ibisz podzieliła się też spostrzeżeniami na temat matczynych uczuć. Uwielbia usypiać Borysa, a uczucia wobec malucha określa jako bezwarunkowe. Miłość do syna nie przyszła jednak ot tak, już w pierwszej chwili ciąży. Musiała do tego dojrzeć, jednak gdy to w końcu się stało, uczucie zaskoczyło ją samą siłą natężenia. Między innymi dlatego para nie wyklucza dalszego powiększania rodziny.

"Na razie jesteśmy skupieni na Borysie. Krzyś ma teraz dużo obowiązków w związku z programem, więc nie myślimy o powiększaniu rodziny na ten moment. Myślę, że jak odkopiemy się z projektów i Borys trochę podrośnie, to będziemy mogli o tym w ogóle porozmawiać, zastanowić się" - tłumaczy.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości