Joanna Jabłczyńska na okładce francuskiego magazynu. Fani zachwyceni

Joanna Jabłczyńska znalazła się na okładce francuskiego magazynu
Joanna Jabłczyńska znalazła się na okładce francuskiego magazynu
Źródło: MWMEDIA
Joanna Jabłczyńska wystąpiła w niezwykłej sesji zdjęciowej zaprzyjaźnionej fotografki. Kobieta pochwaliła się gotowymi kadrami gwiazdy "Na Wspólnej", które zostały opublikowane na łamach francuskiego magazynu modowego "Malvie".

Joanna Jabłczyńska jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek, a swoją karierę zaczęła jeszcze jako mała dziewczynka. Gwiazda szybko zyskała sławę i uwielbienie publiczności, która bacznie obserwowała, jak dorasta w świetle kamer. Joanna Jabłczyńska w dorosłym życiu postanowiła odciąć się nieco od show-biznesu i rzadko chwali się fanom czymś innym, niż kulisami pracy jako aktorki. Teraz jednak celebrytka ma prawdziwe powody do dumy.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Joanna Jabłczyńska na zdjęciach we francuskim magazynie modowym

Joanna Jabłczyńska kilka tygodni temu wzięła udział w sesji zdjęciowej, którą wykonała Teresa Falkowska. Aktorka zapozowała w zjawiskowej różowej sukni z tiulu, a efekty współpracy kobiet trafiły na okładkę francuskiego magazynu modowego "Malvie".

Wspólnym sukcesem pochwaliła się na Instagramie sama fotografka.

"Muszę się koniecznie pochwalić, bo po prostu jestem szczęśliwa. Publikacja zagraniczna i to, o czym nawet nie marzyłam… OKŁADKA! Dziękuję z całego serca Joannie Jabłczyńskiej za zaangażowanie i profesjonalizm na 200 proc., współpraca z tobą to mega przyjemność, mogłabym tworzyć z tobą kolejne sesje bez końca" - napisała.

Fani byli zachwyceni.

"Pięknie! Nie przestaje się zachwycać";

"Piękna sesja"; 

"Fantastyczne zdjęcia, gratuluję!" - czytamy w komentarzach.

Martyna Wojciechowska wzięła udział w niezwykłej sesji zdjęciowej
Martyna Wojciechowska i inne kobiety wzięły udział w niezwykłej sesji zdjęciowej autorstwa Marty Wojtal. Artystka zainspirowała się podróżniczką i chciała wydobyć na światło dzienne emocje, jakie skrywały w sobie uczestniczki wydarzenia.

Joanna Jabłczyńska była dziecięcą gwiazdą telewizji

Joanna Jabłczyńska miała zaledwie 8 lat, gdy zaczęła przygodę z show-biznesem. Gwiazda w 1993 roku wygrała eliminację do zespołu "Fasolki". Po kilku miesiącach i zaliczeniu pierwszych scenicznych występów, jej kariera nabrała znacznie większego tempa: brała udział w kolejnych programach i stała się największą gwiazdą dziecięcej telewizji. Aktorka miała przez to dużo więcej obowiązków niż jej rówieśnicy. Często zabierała więc na plany zdjęciowe książki i zeszyty, by zbierać w szkole jak najlepsze oceny. Jej rodzice stawiali bowiem naukę na pierwszym miejscu.

W dorosłym życiu Joanna Jabłczyńska kontynuowała karierę aktorską. Skończyła także studia prawnicze i otworzyła własną kancelarię.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości