Joanna Jabłczyńska została zdradzona przez partnera. "Nie wierzyłam, że to może się zdarzyć"

Joanna Jabłczyńska
Joanna Jabłczyńska przyznała, że doświadczyła zdrady. Nie ukrywa, że było to bolesne przeżycie
Źródło: MWMEDIA
Joanna Jabłczyńska w jednym z najnowszych wywiadów otworzyła się na temat swojego prywatnego życia. W emocjonalnej rozmowie wyznała, że doświadczyła zdrady ze strony partnera, co było dla niej bolesnym doświadczeniem.

Joanna Jabłczyńska z powodzeniem rozwija się w aktorstwie i prawie. W popularnym serialu "Na Wspólnej" gra rolę Marty Konarskiej, natomiast poza planem filmowym zajmuje się prawem korporacyjnym i medialnym. Po ukończeniu studiów prawniczych w 2009 r. Joanna Jabłczyńska kontynuuje swoją ścieżkę zawodową w tej dziedzinie.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Joanna Jabłczyńska o stereotypach kobiecości. Jak podchodziła do tego w dzieciństwie?

Joanna Jabłczyńska doświadczyła zdrady

Joanna Jabłczyńska podzieliła się niedawno swoim smutnym doświadczeniem. Pomimo sukcesów zawodowych jej życie prywatne nie było zawsze takie kolorowe. Jak sama przyznaje, zdrada ze strony partnera była jednym z mocnych ciosów, które przyniósł jej los. Joanna Jabłczyńska w rozmowie z Żurnalistą otworzyła się na temat zdrady, której doświadczyła. Gwiazda nie była w stanie uwierzyć, że jej partner mógł wobec niej tak postąpić.

"Ja byłam tak zaskakiwana… Bo ja nie widzę takich rzeczy. Nawet mówię na przykład o zdradzie. Byłam zdradzona absolutnie. Ale ja nie wierzyłam, że tak jest. Nie wierzyłam, że to może się zdarzyć. Bo dlaczego? Jeżeli ktoś nie będzie chciał ze mną być, to przecież może mi o tym powiedzieć. Tam nie ma żadnego przymusu. Naprawdę tak rozkminiałam" - wyznała.

Joanna Jabłczyńska przyznała, że zdrada partnera była dla niej ogromnym zaskoczeniem. Choć pojawiały się pewne sygnały wskazujące na niewierność ukochanego, to aktorka dosyć długo nie chciała w to uwierzyć.

"Dla mnie nie było problemu, że 'jest więcej pracy, więc dzisiaj nie wracam na noc'. Albo, że jedź na wieś sama, ja dojadę. Łykałam wszystko jak pelikan. Mnie nie przyszło do głowy, że tam coś może być nie tak" - powiedziała.

Joanna Jabłczyńska szczerze na temat zarobków

Joanna Jabłczyńska w rozmowie z serwisem plejada.pl wyraziła swoje zdanie a temat zarobków w obu branżach, w których pracuje. Według niej, dochody w prawie są bardziej pewne i przewidywalne. Gwiazda jednak zauważyła, że praca jako prawnik daje większą gwarancję stabilności finansowej. Aktorka jest zdania, że jeśli ktoś jest dobrym prawnikiem, stale się edukuje i wygrywa sprawy, zawsze będzie miał klientów.

Podczas rozmowy z portalem porównała dochody z obu zawodów. Joanna Jabłczyńska zauważyła, że kariera aktorska wiąże się z dużym ryzykiem i niepewnością. Mimo to, ciągłe kształcenie się i profesjonalizm w prawie zapewniają prawnikowi stałe klientele i stabilne dochody.

"Iluż ja znam aktorów, którzy czekają na ten telefon i ten telefon nigdy nie zadzwoni. Miałam dużo szczęścia w życiu i to, że gram w jednym serialu 20 lat i dzięki temu serialowi zrobiłam dużo innych produkcji, to jest więcej farta niż rozumu, powiedzmy sobie szczerze" — wyznała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości