Joanna Jarmołowicz komentuje zamieszanie wokół Antoniego Królikowskiego. "Prawda wyjdzie na jaw"

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Joanna Jarmołowicz komentuje aferę z Antonim Królikowskim

Joanna Jarmołowicz rzadko komentuje zamieszanie wokół rodziny jej ukochanego, brata Antoniego Królikowskiego. Teraz jednak aktorka zrobiła wyjątek i w najnowszym wywiadzie powiedziała, co myśli na ten temat.

Joanna Jarmołowicz jest znaną polską aktorką. Przed laty była związana z Antonim Królikowskim, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu. Aktorka po latach związała się z młodszym bratem aktora — Janem, z którym doczekała się trzyletniego syna Józefa.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Przekaż 1,5% podatku na Fundację TVN
Przekaż 1,5% podatku na Fundację TVN Źródło: TVN

Joanna Jarmołowicz o sytuacji z Antonim Królikowskim

Para nie mówi w mediach o swoim życiu prywatnym, jednak kiedy ich związek ujrzał światło dzienne, media nie dawały im spokoju. Joanna Jarmołowicz i Jan Królikowski jednak konsekwentnie nie komentowali zamieszania wokół nich, aż sytuacja nie ucichła.

Niedługo później media znów zainteresowały się rodziną Królikowskich, za sprawą poczynań najstarszego z synów Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego, który niedługo przed pojawieniem się na świecie swojego pierwszego dziecka, porzucił ciężarną Joannę Opozdę.

Od tego czasu Antoni Królikowski nie cieszył się dobrą passą w mediach. Niedawno aktor został zatrzymany przez policję za jazdę pod wpływem środków odurzających. Gwiazdor szybko wyjaśnił w mediach społecznościowych, że nie zażywał narkotyków, tylko leczniczą marihuanę, która pomaga mu w zastopowaniu objawów stwardnienia rozsianego, na które od kilku lat choruje.

Joanna Jarmołowicz mówi o wsparciu rodziny

Teraz w rozmowie z Plejadą Joanna Jarmołowicz po raz pierwszy od dawna wypowiedziała się na temat swojego byłego partnera, a zarazem szwagra.

"Jestem w tej rodzinie. Mam z nimi codziennie kontakt i oczywiście, że przeżywam, bo to jest brat mojego partnera życiowego, ojca mojego dziecka i gdzieś tam było mi przykro. Aczkolwiek uważam, że świat jest na tyle sprawiedliwy, że wyjdzie w końcu prawda na jaw i wszystko się wyjaśni po prostu" - powiedziała aktorka.

Joanna Jarmołowicz zaznaczyła również, że Antoni Królikowski ma duże wsparcie w rodzinie.

"Ja jestem gdzieś poza tą sytuacją, więc nie reaguję już kompletnie na hejt. Oczywiście niektóre rzeczy do mnie docierają, bo siłą rzeczy ludzie mi to wysyłają. Aczkolwiek czy reaguję? No to nie jest najmilsza sytuacja na świecie, ale trzymamy się swojego. Jesteśmy dużą fajną rodziną z wielką mocą i myślę, że wszystko wygramy" - dodała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

Pozostałe wiadomości