Paulina Krupińska pochwaliła się talentem 8-letniej córki. Internauci nie kryją zachwytu

Paulina Krupińska
Paulina Krupińska
Źródło: MWMEDIA
Paulina Krupińska jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" pochwaliła się w sieci talentem swojej córki i opublikowała nagranie, na którym widać, jak mała Tosia gra na pianinie. 8-latka samodzielnie zagrała utwór jednego z najbardziej znanych twórców.

Paulina Krupińska to była Miss Polonia, a od wielu lat także prowadząca "Dzień Dobry TVN". Gwiazda ma rzeszę fanów, których zdobyła swoim charakterem oraz poczuciem humoru. Paulina Krupińska osiągnęła jednak sukces nie tylko w życiu zawodowym, ale także prywatnym. Była modelka od 10 lat jest żoną muzyka Sebastiana Karpiela-Bułecki, z którym doczekała się dwójki dzieci.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

RAMOWKA_KRUPINSKA_DZIECI
Paulina Krupińska-Karpiel o tym, jak popularność rodziców przekłada się na dzieci
Paulina Krupińska-Karpiel w rozmowie z Dagmarą Olszewską opowiada o tym, jak dzieci reagują na mamę, gdy widzą ją w telewizji. Prezenterka podkreśla, że jak na razie wpływ popularności na życie pociech jest raczej pozytywny, jednak gwiazda zwraca uwagę na to, co robi i jak zachowuje się w przestrzeni publicznej. Co więcej, Paulina Krupińska-Karpiel ma kilka rad dla dzieci, gdyby te zdecydowały się pójść jej śladami.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Paulina Krupińska pochwaliła się talentem córki

Paulina Krupińska jest mamą dwójki dzieci: córki Antoniny i syna Jędrzeja. Gwiazda od zawsze stara się zapewniać swoim pociechom prywatność i nie pokazuje ich wizerunku w sieci. Jeśli jednak rodzeństwo pojawia się na kontach w mediach społecznościowych znanej mamy, zawsze nie widać ich twarzy.

Prowadząca "Dzień Dobry TVN" mimo wszystko lubi chwalić się tym, że ma bardzo zdolne dzieci. Maluchy zdobywają liczne wyróżniania i są bardzo utalentowane. 8-letnia szczególnie jest bardzo aktywa: chętnie jeździ na nartach i ma już na koncie kilka medali. Teraz Paulina Krupińska pokazała, jak jej córka gra na pianinie.

Celebrytka opublikowała krótkie nagranie, na którym widzimy małą Antoninę z tyłu, jak siedzi obok instrumentu i na nim gra. Fani Pauliny Krupińskiej szybko rozpoznali utwór, który wykonuje. Córka gwiazda od pewnego czasu uczęszcza na lekcje z gry na pianinie i potrafiła zagrać już samodzielnie piosenkę "Sign of the Times" Harry'ego Stylesa. Widać, że ma ogromny talent!

Internauci nie kryli zachwytu. W sieci można znaleźć wiele pochlebnych dziewczynce komentarzy.

Paulina Krupińska pochwaliła się talentem 8-letniej córki
Paulina Krupińska pochwaliła się talentem 8-letniej córki
Źródło: screen instagram

Paulina Krupińska o wychowywaniu dzieci

Paulina Krupińska opowiedziała o tym, jak dzielą się opieką nad pociechami z Sebastianem Karpielem-Bułecką. Prezenterka bez ogródek przyznała, że to właśnie ona sprawuje znaczną część kontroli nad Antoniną i Jędrzejem. Zawsze stara się być w pobliżu dzieci jeszcze z jednego powodu: dobrze wie, że nawet najlepsze zabawki nie zastąpią im obecności rodzica.

"Chyba ja bardziej egzekwuję wiele rzeczy. Na szczęście nasze dzieci nie mają jeszcze swoich telefonów. Mają tablet, gdzie czasem w podróży oglądają bajkę. Ja kontroluję, jakie to są bajki, bo wchodząc na popularne serwisy do oglądania bajek, można natknąć się na przeróżne rzeczy. Jestem taką mamą, która zerka, co leci na tym tablecie u moich dzieci i staram się podchodzić do tego odpowiedzialnie. Ja marzyłam o tym, żeby być mamą i teraz moją powinnością jest, żeby te dzieci były bezpieczne i szczęśliwe. Chcę być taką mamą towarzyszącą — nic nie zastąpi obecności. Możemy zafundować naszym dzieciom wszystkie zabawki świata, najlepsze atrakcje, ale czas jest absolutnie bezcenny" — podkreśliła w rozmowie z Plejadą.

Prowadząca "Dzień Dobry TVN" przyznała, że razem z mężem praktykują opiekę naprzemienną, ponieważ są bardzo zapracowani. Ten fakt czasem wykorzystują ich dzieci, szczególnie podczas rodzinnych zakupów.

"Przyjdą do mnie i do niego [po jakąś zachciankę — przyp. red.]. My nie jesteśmy zawsze razem. Jak idziemy na jakieś zakupy, to bardzo często jesteśmy oddzielnie, bo kiedy Sebastian przejmuje opiekę, to wtedy ja jestem na planie. On czasem nie ma świadomości, że dzieci dostały coś dwa, trzy dni wcześniej i naciągają" — tłumaczyła.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości