Joanna Jędrzejczyk o życiu prywatnym i łączeniu kariery z podróżami. Skąd czerpie energię? [TYLKO U NAS]

Joanna Jędrzejczyk o życiu prywatnym i łączeniu kariery sportowej z podróżami
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Joanna Jędrzejczyk podzieliła się swoimi planami na przyszłość i tajemnicą niewyczerpywalnej energii. W rozmowie ze Anną Pawelczyk-Bardygą dla cozatydzien.tvn.pl słynna sportsmenka opowiedziała o życiu prywatnym. Gwiazda zdradziła także, jak łączy pasję z codziennością.

Joanna Jędrzejczyk to polska zawodniczka mieszanych sztuk walki (MMA) oraz mistrzyni świata w muay thai. W latach 2015-2017 była mistrzynią wagi słomkowej kobiet w Ultimate Fighting Championship (UFC). Jest jedną z najbardziej znanych polskich zawodniczek sportowych, które osiągnęły międzynarodowy sukces.

Joanna Jędrzejczyk o planach i marzeniach

Joanna Jędrzejczyk daje przykład tego, że życie pełne jest niespodziewanych zwrotów akcji, a marzenia są niezwykle ważne w życiu. Sportsmenka, pomimo zakończenia kariery sportowej, nie zamierza spocząć na laurach. Wręcz przeciwnie. Gwiazda w niedawnej rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą z cozatydzien.tvn.pl opowiedziała o czasie spędzanym w Polsce oraz wyznała, że w tym roku ma zamiar odhaczyć kilka punktów ze swojej "bucket list".

- Odkąd przestałam trenować w Stanach Zjednoczonych, moje całe życie skupione na Polsce. Oczywiście, często bywam w Stanach, dlatego wygląda tak, jakbym dzieliła jeszcze życie. No muszę powiedzieć, że przez najbliższy miesiąc czy półtora miesiąca, będę w domu na sześć godzin łącznie, także jestem naprawdę zajętą osobą. Za chwilę Teneryfa, Dubaj, tak naprawdę czerwiec — Grecja, prowadzę obóz [...]. No ale wylatuje do Stanów i na Hawaje, także dużo jest tych miejsc. W ogóle w tym roku kończę 37 lat, nie czułam się nigdy lepiej, stworzyłam swoją "bucket list" - wyznała.

Joanna Jędrzejczyk o tym, skąd czerpie energię do życia

Joanna Jędrzejczyk podczas konferencji programu "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" została zapytana przez Annę Pawelczyk-Bardygę również o źródło swojej niewyczerpywalnej energii. Gwiazda odpowiedziała z humorem twierdząc, że otrzymuje ją z kosmosu. Okazuje się jednak, że prawdziwym źródłem siły sportsmenki są marzenia, które napędzają ją do działania.

Joanna Jędrzejczyk uważa, że każde spełnione marzenie napędza kolejne i daje energię do dalszej walki. Dodatkowo sportsmenka nie ukrywa, jak ważna jest dla niej pomoc innym.

- Z kosmosu się śmieję. Ale ja myślę, że jedno marzenie na pewno napędza drugie marzenie. Jak raz komuś pomogę i do kogoś wyciągnę rękę, to słuchaj, cuda się dzieją i pomagamy innym, wielu osobom i to jest coś wspaniałego — wyznała Joanna Jędrzejczyk.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Norbert Żyła

Reporter: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości