Joanna Koroniewska o zakupie domu w Hiszpanii. "W Polsce nie było mnie stać"

Joanna Koroniewska
Joanna Koroniewska
Źródło: MWMEDIA
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor kilka lat temu zdecydowali się na kupno domu w Hiszpanii. W ostatnim wywiadzie aktorka powiedziała, dlaczego wybrali właśnie ten kraj i co ich skłoniło do zakupu. Wyznała, że na dom w Polsce nie było ich stać.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor to jedna z najbardziej znanych "power couple" w polskim show-biznesie. Aktorka i prezenter pobrali się w 2014 r., jednak w związku są o wiele dłużej. W 2009 r. na świecie pojawiła się ich pierwsza córka Janina, a w 2018 r. ich rodzina powiększyła się o drugą córkę Helenę.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Weronika Rosati o karierze w Stanach Zjednoczonych
Weronika Rosati o karierze w Stanach Zjednoczonych
Weronika Rosati w rozmowie z Aleksandrą Czajkowską dla serwisu cozatydzien.tvn.pl powiedziała o różnicach pomiędzy sukcesami aktorek i aktorów na arenie międzynarodowej.
Źródło: Co za Tydzień

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor kupili dom w Hiszpanii

W 2021 r. Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor poinformowali fanów, że chcą się przeprowadzić i w tym celu chcą zakupić nowy dom, jednak po wstępnym kosztorysie uznali, że lepiej będzie zainwestować w większe mieszkanie i tak też zrobili.

Małżeństwo krok po kroku pokazywało w mediach społecznościowych, jak urządzają nowe gniazdko, które musimy przyznać — jest bardzo przytulne. To jednak nie koniec ciekawych decyzji pary związanych z nieruchomościami.

Od lat Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wraz z córkami dzielą życie na Polskę i Hiszpanię, a wszystko przez to, że jakiś czas temu małżeństwo postanowiło kupić tam dom. W rozmowie z "Dzień dobry TVN" Joanna Koroniewska powiedziała o kulisach tej decyzji.

"Trafiłam tu przypadkowo, bo tak naprawdę chciałam mieć małe mieszkanko nad morzem w Polsce, ale nie było mnie stać. Tutaj było taniej. Przyjechałam raz i zostaliśmy chyba cztery tygodnie dłużej, niż zamierzaliśmy. To był najpiękniejszy czas. Stwierdziliśmy, że potrzebujemy tej witaminy D tak dużo, że musimy tu być częściej" - powiedziała aktorka.

Joanna Koroniewska zdradziła, dlaczego wraz z mężem zdecydowali się na taki zakup

Aktorka dodała, że marzy jej się, że kiedyś zamieszka tam na stałe. Jak na razie Maciej Dowbor ze starszą córką więcej czasu spędzają w Polsce, a ona z młodszą pociechą mogą częściej cieszyć się hiszpańskim słońcem.

"Obraz mojego życia jest taki, że dzieci idą na studia, powyjeżdżają z domu, a my z mężem jeździmy sobie na turnieje tenisowe i gramy tak mniej więcej do '80'" - dodała.

Aktorka w rozmowie z Mateuszem Hładkim zaznaczyła, że dom remontowali wraz z mężem sami. Odniosła się również do hejterskich komentarzy i zaznaczyła, że na wszystko wraz Maciejem Dowborem ciężko zapracowali.

"My wszystko od początku do końca robimy sami. Wszystkie meble, wszystko staram się, robię, kupuję sama. Bardzo często jestem królową przecen, wszystko staram się sprowadzać i robię tak, żeby było jak najtańsze, ale jak najlepszej jakości" - dodała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości