Gwiazdy

Joanna Krupa myśli o powiększeniu rodziny. "Mam już swoje lata"

Gwiazdy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Joanna Krupa myśli o adopcji

Joanna Krupa w najnowszym wywiadzie opowiedziała o macierzyństwie. Modelka chciałaby, żeby córeczka Asha miała rodzeństwo.

Joanna Krupa niespełna 3 lata temu urodziła córeczkę Ashę. Modelka dzieli życie między Los Angeles i Warszawę, gdzie prowadzi nowy sezon programu "Top Model". Celebrytka planuje niedługo powiększyć rodzinę.

Joanna Krupa myśli o adopcji dziecka

Joanna Krupa i jej partner Douglas Nunes myślą o powiększeniu rodziny. Modelka nie chce jednak zachodzić w ciążę, ale zastanawia się nad adopcją.

"Bardzo byśmy chcieli, żeby Asha miała brata albo siostrę, zresztą ona sama często o to pyta. Marzę, żeby po raz drugi zostać mamą, ale też wiem, że mam już swoje lata i ciąża niesie pewne ryzyko. Daliśmy sobie z mężem pół roku na podjęcie tej decyzji, ale nie wykluczam adopcji. Długo rozmawialiśmy na ten temat i doszliśmy do wniosku, że jest na świecie tyle dzieci, które potrzebują miłości, a my jesteśmy w stanie im tę miłość dać"- powiedziała 43-latka najnowszym wywiadzie udzielonym magazynowi "Party".

Zapytana o płeć dziecka, które miałaby zaadoptować, Joanna Krupa stwierdziła, że "nie miałoby to żadnego znaczenia".

Joanna Krupa o związku
Joanna Krupa o związku Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Joanna Krupa chce, żeby Asha została gwiazdą 

Joanna Krupa opowiedziała też magazynowi "Party", jakie ma plany na przyszłość wobec małej Ashy. Na wstępie celebrytka szczerze przyznała, że scenariusz, według którego Asha idzie w jej ślady, jak najbardziej by jej odpowiadał. Tego samego nie można powiedzieć o mężu Polki, biznesmenie Douglasie Nunesie.

"Ja nie miałabym nic przeciwko, żeby Asha została gwiazdą. Douglas przeciwnie. Całe szczęście, jak będzie duża, będzie mogła sama o sobie decydować. On się modli, żeby ona nie chciała" - wyjaśniła modelka.

Na początku sierpnia Joanna Krupa przyprowadziła Ashę ze sobą na konferencję prasową zapowiadającą 11. edycję "Top Model". Sprawę zataiła przed mężem.

"Przyznaję, bałam się jego reakcji, bo nic mu nie mówiłam, a cała sytuacja wyszła spontanicznie - zdradziła. Asha była ze mną, ale myślałam, że będzie się wstydzić, schowa się albo ucieknie. A ona? Weszła pewnie na czerwony dywan, pomachała i... zapozowała" - powiedziała dumna mama.

Joanna Krupa uczy Ashę polskiego

Joanna Krupa podkreśla, że polskie korzenie są dla niej bardzo ważne, dlatego stara się uczyć córeczkę języka polskiego. Modelka często rozmawia z córką w domu w ojczystym języku tak jak babcia dziewczynki Wendy.

"W domu mówię do niej po polsku i czasem tłumaczę po angielsku, żeby zrozumiała. Z kolei moja mama mówi do niej wyłącznie po polsku, co wkurza mojego męża, bo kompletnie nie wie, o czym rozmawiają. Asha dobrze rozumie polski, umie odpowiadać w tym języku. Zastanawiam się też nad polsko-angielską szkołą w przyszłości, bo wtedy szybciej opanowałaby język" - podsumowała Joanna Krupa.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości